Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nová versus stará forma diskuse

Diskuzní fórum > Náměty a připomínky k této diskuzi

Nová versus stará forma diskuse

<< < (2/6) > >>

TomH - www.rebelsport.cz:

--- Citace: Martin MB  08 Září, 2008, 20:44 ---
--- Citace: kavej  08 Září, 2008, 20:16 ---Myslíš s křížkem po funuse pro starou nebo pro novou diskusi?

--- Konce citace ---

Myslím to tak, že hlasovat se mělo před změnou diskuze a ne až po ní. Teď už nám to starou diskuzi nevrátí.
Ale už si začínám zvykat i tady.


--- Konce citace ---
Já bych neházel ještě flintu do žita...  8)

kavej:
Anketu jsem zadala proto, ze pri jednoznacnosti vysledku by prave mohla ovlivnit formu diskuse. Vic mi asi neprislusi psat.

HelaL:
asi jsem extémně natvrdlá, ale jak se hlasuje?  :) .. to bude určitě úplně jednoduchý  ;)

admin_tombru:

--- Citace: HelaL  09 Září, 2008, 13:13 ---asi jsem extémně natvrdlá, ale jak se hlasuje?  :) .. to bude určitě úplně jednoduchý  ;)

--- Konce citace ---

Myší se označí požadovaná volba vlevo od příslušného popisu v kulatém terčíku. Následeně se klikne na tlačítko "hlasuj" pod nabídkou voleb.

Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé a jen jednou. Hlasování je anonymní.

TomH - www.rebelsport.cz:

--- Citace: tombru  09 Září, 2008, 17:45 ---
--- Citace: HelaL  09 Září, 2008, 13:13 ---asi jsem extémně natvrdlá, ale jak se hlasuje?  :) .. to bude určitě úplně jednoduchý  ;)

--- Konce citace ---

Myší se označí požadovaná volba vlevo od příslušného popisu v kulatém terčíku. Následeně se klikne na tlačítko "hlasuj" pod nabídkou voleb.

Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé a jen jednou. Hlasování je anonymní.

--- Konce citace ---

Hmm, a co uživatelé - hosté ? Ty se nemůžou vyjádřit.. Takže mi to příjde zavádějící..

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi