Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Atombordel aneb oblečení do bahna

Diskuzní fórum > oblečení

Atombordel aneb oblečení do bahna

<< < (2/49) > >>

sonic:
Jůů tak do toho jdeme, díky :D!!!

Ještěrka:
No, my jsme zvolili "odlehčený" atombordel koupený v rybářských potřebách- zvlášť kalhoty a blůza. Materiál přiměřeně pevný, takže vydrží, ale dá se v něm hejbat. Vidět moc nejsme, jsme spíš maskovaní, jelikož není žlutý, ale tmavě zelený.

bohm:
 Co nevidět by se měla objevit kombineza na motorku v Lídlu stojí kolem 500kč ale je teplá a tařka nezničitelná.

kamila:
motorkářskou kombinézu z Lidlu také doporučuju:) já tedy měla to štěstí, že jsem ji koupila ve výprodeji a byla asi za 200,- :) ale vím, že v ní trénuje víc lidí a fakt vydrží... bahno pak stačí ostříkat hadicí, pověsit přes noc do kůlny a ráno je opět připravena k použití :) odtrénovala jsem v ní celý jeden podzim a vydržela a myslím, že vydrží ještě dlouho...

Clara:
akorát je v tom hic...jakmile je už kolem 10st.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi