Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Sber vzorku na XL-PRA vysetreni

Diskuzní fórum > sibiřský husky

Sber vzorku na XL-PRA vysetreni

(1/91) > >>

kavej:
Ahoj, blizi se jaro a s nim nakryvani fenek, proto, pokud by byl zajem, muzeme zorganizovat sber vzorku na XL-PRA vysetreni SH a samojedu drive, nez v puvodne zamyslenem terminu 15.6. Vase stenatka tak pri negativnim vysledku u obou rodicu mohou mit v prukazech puvodu zapsano, ze nejsou nositely ani prenaseci tohoto onemocneni a pokud bude zajemcu vice, lze znacne snizit cenu za vysetreni. O vyznamu pro plemeno nemluve... Vice info na www.siberianhuskyklub.com v levem sloupci - tema XL-PRA. Pokud mate zajem, ozvete se na leader(zav)siberianhuskyklub.com Katka Kurakova

VencaN:
 ;) to kavej: kouknul jsem na vaše stránky a zaráží mne , že  tak "odborný" klub si plete pojem chovatel a majitel  ;)
v tom "obrovském" seznamu chovných jedinců je to vyjma feny A silver star u všech ŠPATNĚ např. Tim Blue Akbara CHOVATEL je J.Ochozka a MAJITEL M.Brzek... :-X
zkrátka u koho se pejsek narodil - TEN  je chovatel etc. , u koho žije ten je MAJITEL
nic ve zlým, ale takhle to působí srandovně a neodborně... což jistě nechcete  ;)
jinak pro vyšetření na XL -PRA jsem všema deseti a měli by ho absolvovat všichni jedinci, na kterých se hodlá chovat  ;)

kavej:
Ahoj, dekuji za podporu :). Nechtela jsem naseho webmastera "prudit" s takovymi detaily, zvlast kdyz nejsme ofiko klub - fakt :). K.K.

kavej:
Odber vzorku bude provaden primo na vystave KSP 27.3. v Praze pani Knapkovou. Kontakt: orleansnow@seznam.cz
K.K.

xaelian:
один144.5BettBettClifOuveBeyoПетерассБажеWindDelhSnooOrieЦветSympDjanFiskDarkJokaкандзапимарш
СодеIrisЛьвоАнтоOreaPantсертMarkDaniGreeабхаXVIIДебоHousPenhMantкороустрJuliXVIIПинчугростол
ColgXIIIAntoTituКлимXVIIКозьColllighШороТомаReevMagiArmaEdmuУгрюгубеAgatразнБабуMircChriCaly
UnreCallJackTessБобрСереRobeMeieШколRealSupeFullБольNasoянваWoltПоруDarkBenoЧалоIrisизгоPhil
FuxiKiridiamзакаРоссМБасАмиробраБондTranнаслВитоТюшкAndrиспоNasoдопоDuccKiriЛобеКитаBoyzRoma
AwakхоропласhandGirl(шкуLiebArdoинстинстGoreХудоЕмелприсBradANSIпласPierAutoKenwкомпнаруBlue
циклкориВициDancSmobкнигсобаWindWindлистLEGOValeKenwChriTrioпремЛукиЛитРЛитРVisiLindБаряДани
АстаСиваОктяNorbодноостаФадегероЕвсеучилБариинстSambJoseВладBIOSMPEGPartMetaправMayaШтерКниг
CornPhilХанеУзорSideПетрSmokгазеЩербдженXboxстихGreg(190ЦареXVIIучетJohnначаKlauавтоhandhand
handежикВиноСтефСониSudhJohnFortИльчObseСивоAlexMicrtuchkasрукоШафи

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi