Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Mrznou ruce :-(

Diskuzní fórum > oblečení

Mrznou ruce :-(

(1/60) > >>

Václavka:
Začala zima, udeřily mrazy a při tréninku na běžkách moc, moc mrznou ruce. Tak se chci optat, jak to řešíte?

TomH - www.rebelsport.cz:
Jsem extrémně náchylný na mrazy - ruce mi trpí už při 0 st. Díky partnerovi (Envy) jsem pořídil rukavice do extrému - http://cozywinters.com/shop/zs-hgx.html, ale cena je vysoká... Ovšem komfort je bez debat... Jinak samozřejmě - za jízdy cvičit - kroužit pažema, mazat pořádně mastmi ruce, osvědčilo se mi mazat "koňskou" pálivou mastí - ruce mě pak po dojezdu nebolely..

Václavka:
to TomH: Vyhřívané rukavice znám, cena by snad ani nevadila, ale nejsou trochu těžké na běžky? Taky jsem v nich zkoušela v obchodě chytnou běž.hůlku a nic moc, nějak chybí cit v ruce  :-[ Tak nevím?
Víc promazávat ruce vyzkouším a po té masti pro "koně" se poptám  :D

A další rady rychle sem, zima teprve začíná, tak ať to do jara vychytám  ;) ! Neříkejte, že v mrazu nikdo netrénujete a nebo, že vám zima nebývá?!

TomH - www.rebelsport.cz:
Ja vim, na bezky to neni ok. Ja preferuji sane....

MaUr:
Ahoj Václavko.
Nejsem žádný velký běžkař, ale i těď v těch velkých mrazech jsem jezdil na kole a jednou na běžkách a bohatě mi stačili rukavice zn. V-Rider, winstopper (http://eshop.bikezone.cz/index.php?switch=detail&id=2968&kat=1053&trideni=ID_KAT&pocet=10). Docela mile mě překvapili, protože na to že nemají žádnou teplou vložku bylo mi fajn.  Pravdou je že můj práh citlivosti na zimu může být někde jinde než ten tvůj  :). Měj se.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi