Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Náměty a připomínky

Diskuzní fórum > Náměty a připomínky k této diskuzi

Náměty a připomínky

<< < (2/102) > >>

Tobi:
Ja se snad uz ztratil :o.... Tobi

admin_tombru:

--- Citace: Houba  08 Červenec, 2008, 11:30 ---Zdar pánové. Tak vám nevím, ale asi jsem blbej, protože já se v tom totálně utápím a nemůžu tady najít vůbec nic aniž bych všude vlezl. Dřívější stránky na mě působily daleko vzdušnějc a během pár přeletů očima jsem našel co mě zajímalo, teď mě to zahlcuje  a celkový přehled je ten tam. Může to být zatím tím, že jsem na takový věci dost pomalej, natvrdlej a přizpůsobení mě chvilku trvá, ale pokaždý co jsem zde byl tak jsem hned utekl pryč - až dneska jsem se odhodlal sem napsat svoji krátkou zkušenost. Možná dělám jenom něco blbě - nevím - ale takhle mě to spíš odrazuje, než láká.
Zdar HOUBA

--- Konce citace ---

Pokud se přihlásíš - tedy klidně jako "houba" (stačí ti jakýkoli funkční mejl pro potvrzení registrace) získáš jiný přehled o tom co je na fóru nové než jako host. Doporučuji  si přečíst toto http://www.tombru.com/mushing/index.php?topic=12.0 .

Fórum si totiž bude pamatovat co jsi si četl naposledy. Což třeba byl v původním fóru problém. Přijít po několika dnech na stránky a začít přemýšlet, kdy a co jsem naposledy četl a po rozkliknutí rozsáhlejšího tématu opět procházet a vzpomínat co a kdy a jestli jsem už četl nebo ne.

Můžete si sami individuálně navolit i jestli se vám budou rozbalovat témata tak, že poslední příspěvek bude první, nebo poslední.

Také můžete využít RSS kanál pro sledování novinek na fóru - některé prohlížeče ho mají integrován v sobě a budete tak o dění na fóru informováni automaticky bez toho, aby jste vůbec museli na fórum chodit.

Pokud bude možné z vašich připomínek získat nějaké podněty a bude je možné a vhodné zakomponovat, tak to rád udělám.

Možností je spousta, budu to dávkovat postupně, protože přehršel možností obvykle lidi spíš vyděsí...

admin_tombru:

--- Citace: Lubošs  08 Červenec, 2008, 07:04 ---Když dám zobrazit posledních 10 příspěvků jsem naprosto dezorientovaný z toho, že první co se dozvím je kdo fórum založil.

Luboš

--- Konce citace ---

Tak jsem zobrazení posledních  10 příspěvků trochu upravil, teď by to mohlo být lepší...  ;)

HelaL:
Dík, je to o dost lepší, jen možná - nešlo by dát tučně autora toho konkrétního příspěvku, naopak kdy byl vložen možná bold být nemusí. (Tedy pokud to jde :) a pokud se to bude jevit jako dobrý nápad..)

ježura:
A já bych chtěla holčičky autorky v barvě růžové, chlapečky modré a kretény bys moh nechat černě...kdyby tě to příliš neobtěžovalo, stejně máš ho..o co na práci ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi