Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Náměty a připomínky

Diskuzní fórum > Náměty a připomínky k této diskuzi

Náměty a připomínky

<< < (12/12)

HelaL:

--- Citace: admin_tombru  13 Červenec, 2011, 14:48 ---Co se týče nových příspěvků, nahoře hned po jménem přihlášeného je volba "nepřečtené příspěvky od poslední návštěvy" kde je přehledně zobrazeno co jsem ještě nečetl.

--- Konce citace ---

Dík za vysvětlení, bohužel se mi zdá, že funkce  "Nepřečtené příspěvky od poslední návštěvy" nespolupracuje s tím, když sleduji fórum přes Zobrazit 10 nejnovějších :)

Pokud většina lidí nepracuje s možností Zobrazit 10 nejnovějších příspěvků a používá hlavně Nepřečtená témata, je všechno OK :)
(vadilo mi jen to rolování dolů přes obsáhlý seznam témat)

admin_tombru:

--- Citace ---Dík za vysvětlení, bohužel se mi zdá, že funkce  "Nepřečtené příspěvky od poslední návštěvy" nespolupracuje s tím, když sleduji fórum přes Zobrazit 10 nejnovějších
--- Konce citace ---

No jo no, to jsou dvě úplně jiné funkce, jedna slouží k přehledu toho co jsem ještě nečetl a a druhá pro přehled všech posledních příspěvků. První je vhodná zejména pro ty co se přihlásí a chodí na fórum jen občas a tak nemusejí pátrat co se všechno událo nového (nepřehlédnou něco co by je mohlo zajímat), ta druhá funkce je spíše pro neregistrované hosty a pro ty co chodí na fórum velmi často a mají tak stále sami aktuální přehled co se děje.

Co se týče zobrazení, tak třeba pokud si nechám v Opeře narolovanou úvodní stránku dolů na seznam posledních 10-15ti příspěvků a zmáčku F5 (reload) tak se stránka obnoví a otevře se opět dole takže není třeba nikam opakovaně sjíždět. Takto mohu pohodlně sledovat co se na fóru děje.   

admin_tombru:

--- Citace: HelaL  13 Červenec, 2011, 14:24 ---za horní lištu kopírující mushing.cz bych se také přimlouvala. Okamžitě mi začala chybět. Nechybí mi jen časopis, ale clelá lišta Časopis, závody...

--- Konce citace ---

Tak jsem tedy chrnícího psa v záhlaví mushing fóra   :) nahradil odkazovou lištou na mushing.cz  ;)

Je to otestováno v Exploreru 8, Firefoxu, Opeře a Google Chrome, tak by to mělo být snad u všech ok.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi