Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Náměty a připomínky

Diskuzní fórum > Náměty a připomínky k této diskuzi

Náměty a připomínky

<< < (4/102) > >>

kryb:
Dobrý den, téměř každý den sleduji diskuzi a jsem na tom podobně - zdá se mi nepřehledná, stará mi přišla přehlednější. Konkrétní návrh mám pouze jeden - a to návrat k původní, lehce upravené, bez robotů. A LeniB, prosím, nezlobte se na mě a několik dalších čtenářů, že mám jiný názor než Vy. Hezký den a víkend všem

jik:
Nechal jsem si trochu času na rozležení novinek a sžití s novým formátem. Mám několik poznámek, které by mi  asi umožnily lépe se orientovat.
Chválím nové funkce a zabezpečení, je to fajn, jen se to musím naučit používat, pro nás starce by asi bylo hezké nabídnout intuitivnější ovládání. Prosím o snahu - přístup k informaci získat minimem kliků.
Náměty:
1.   Nejvíce mi chybí tlačítko „přehled témat“, které by srovnalo všechna témata za sebe podle data posledního příspěvku, bez ohledu na kapitoly. Jedno téma v jednom řádku, název, autor, dat.a čas.
2.   "Kapitol" je v této diskusi 10 (ale asi se jim také říká diskuse, když jsou i podřízené diskuse). To by chtělo zpřesnit názvosloví, jednoznačně definovat pojmy. LenkaB také "kapitole" říká téma(přidala téma plemena psů)
3.   Jsou tu dva názvy pro jednu funkci. „Mushing.cz-diskuse“  a „diskusní fórum mushing.cz“, asi by bylo dobré to sjednotit.
4.   Pro zrychlení pohybu by se mi líbilo menu kapitol, jako je menu mushingu
5.   Do menu mushingu prosím doplnit tlačítko inzerce.
6.   Příspěvek diskutéra. Informační hodnota zabrané plochy je velmi malá, jednoslovná odpověď zabere 7 řádků. V příspěvku je potřeba jméno přispěvatele, vlastní příspěvek, dat.a čas (možná web a mail,  profil?, citace?)
7.   Určitě nejsou potřeba –hvězdičky, - je-li on nebo off, -kolik dal příspěvků, -fotka, - název tématu, - zaznamenáno, tohle vše může být jinde, třeba v profilu
8.   Když rozkliknu téma je řazení příspěvků  v tématu od prvního do posledního. Dá se to přepnout obráceně?
9.   Teď jsem objevil shrnutí tématu a to nevypadá špatně, jednoduché, bez hovadinek okolo, určitě může být volba vypnout hovadinky nebo ještě lépe zapnout shrnutí tématu, objevuje se mi jen když odpovídám.

Djihad:
Pár věcí které nabízíš někomu k vyřešení, (hvězdičky, obrázky - tj. atavary) a řazení příspěvků odzhora dolu a obráceně, můžeš ovlivnit ty sám.
Editace profilu - nastavení vzhledu - různá zatržítka, velmi lze upravit výsledný vzhled zobrazení diskusních příspěvků jen pro Tebe samotného.
Tak šup do toho.

jik:
Problém 8. obrácení pořadí jsem našel, ale funguje jen když jsem přihlášen, jako host mám stále nejstarší příspěvek nahoře,
ostatní zůstává stejné, přestože jsem všechno vypnul.

A moc se mi líbí tlačítko vpravo nahoře sbal nebo rozbal hlavičku.

J.Krejčí

Djihad:
No tak jsem se prohrabal internetem, našel jsem tohle téma(vzhled) pro tohle forum (download):

http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=713

Tady je jako živá ukázka, sice skoro turecky ale to by neměl být problém:

http://smfthemes.890m.com/forum/index.php

myslím že zdařile koresponduje se vzhledem www.mushing.cz, toho šedého pozadí si nevšímejte, dá se předělat. Pravděpodobně by šlo dobře i zakomponovat do stávajícího www.mushing.cz.

Zvláště se mi líbí funkce v "SMF Themes - Info Center" s názvem Recent Posts (poslední příspěvky), ale to je záležitost hlavního admina.
Pravděpodobně bude mít i pravomoce zrušit zobrazování "rušivých elementů (podpisy, hvězdičky, obrázky, smajlíky a pod.)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi