Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Náměty a připomínky

Diskuzní fórum > Náměty a připomínky k této diskuzi

Náměty a připomínky

<< < (3/102) > >>

admin_tombru:

--- Citace: HelaL  10 Červenec, 2008, 09:42 ---Dík, je to o dost lepší, jen možná - nešlo by dát tučně autora toho konkrétního příspěvku, naopak kdy byl vložen možná bold být nemusí. (Tedy pokud to jde :) a pokud se to bude jevit jako dobrý nápad..)

--- Konce citace ---

To bylo myšleno tak, že tučně je odkaz na konkrétní rozbalení tématu a jen indikátor, že se jedná o dnešní, nebo včerejší příspěvek. Jméno uživatele který přispěl bych raději tučně nedával, svádělo by to na kliknutí což by vedlo k otevření jeho profilu (pokud je registrován), místo rozkliknutí tématu.

Zrak a kurzor myši míří povětšinou na ty výraznější věci. To byl i případ toho jak to bylo zobrazeno předtím, kdy řádek s informacema o tom kto téma založil a naposledy přispěl byl výraznější a tak zastínil i ten předchozí (první) řádek, na kterém byla informace o jaké téma se jedná. Pak to navozovalo ten pocit, že se člověk dozví první o tom kdo téma založil.

Ono to někdy optimalizovat logicky a zároveň ergonomicky je někdy problém :-)

RomanH:
Tak jsem uplně v pr.... . Pokouším se zaregistrovat a stále to tu na mě mrká že se nejdříve musí ověřit má adresa či co, připadám si jako prvnák co kouká do knížky a nic si zní nepřečte. Veškeré udaje jsem vyplnil, aktivační meil jsem dostal asi již po třetí, speciální kód nepomáhá.
 Diskuze nepřehledná a spíše to odrazuje. Snad si zvyknu.
 Roman

jamas:
Romane i já se s tím dost trápil a to mam vlastní web a spravuji diskusní forum. Ten kod co jsi dostal napiš do příslušného okénka (jak jsi ho už určitě psal), ale napiš nahoru do prvního okna ještě své uživatelské jméno a potom to odešli. Vše by pak mělo být OK.

admin_tombru:

--- Citace: RomanH  10 Červenec, 2008, 15:10 ---Tak jsem uplně v pr.... . Pokouším se zaregistrovat a stále to tu na mě mrká že se nejdříve musí ověřit má adresa či co, připadám si jako prvnák co kouká do knížky a nic si zní nepřečte. Veškeré udaje jsem vyplnil, aktivační meil jsem dostal asi již po třetí, speciální kód nepomáhá.
 Diskuze nepřehledná a spíše to odrazuje. Snad si zvyknu.
 Roman

--- Konce citace ---

Takže jsem ručně aktivoval uživatele "01014" snad je to ten správný účet...

admin_tombru:

--- Citace: jamas  10 Červenec, 2008, 15:49 ---Romane i já se s tím dost trápil a to mam vstaní web a spravuji diskusní forum. Ten kod co jsi dostal napiš do příslušného okénka (mak jsi ho už určitě psal), ale napiš nahoru do prvního okna ještě své uživatelské jméno a potom to odešli. Vše by pak mělo být OK.

--- Konce citace ---

No stačí kliknout na odkaz, který přísel v mejlu, ne ho někam kopírovat, měla se tím automaticky otevřít webová stránka v prohlížeči a tím bylo ověření hotovo. Na této webové stránce se už můžete svým jménem a heslem přihlásit.

Nebo můžete použít své jméno a ten ověřovací kód na konci mejlu jako heslo pro první přihlášení.

Pokud i to nepůjde, kontaktujte mě a já vás ověřím ručně.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi