Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Doghandler

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Doghandler

(1/2) > >>

BarboraP.:
Ahojte,  :)

nehledáte někdo náhodou už ted doghandlera na podzim?
Nebo někoho na pomoc ke psům?

Hledám praci nebo stáž za Úplatek . Hledám momentálně něco, co by pro mě nebylo práci,ale naplněním. Jsem učenlivá a žádne práce se nebojím. Baví mě práce ze psy a komunikace s nimi. Mám ráda přirodu a veškerý volný čas trávim v přírodě ať  už ze svou 5 letou fenkou huskyho, nebo lezením po skalách.
 
Vlastním ŘP skupiny B a jsem aktivní řidič s vlastním automobilem.

Kdyby někdo hledal nebo mi chtěl dát jen tip budu moc ráda.
Děkuju, a tady je kontakt:  barborapsenicova@centrum.cz

Barča  :)

Profesor:
chybí foto v plavkách ...  :( nebo bez nich  ;)

xaelian:
докт189CHAPanglсотрAchiБуачMravЕршодепуЕршоцветPensКоваПапшГорбPierсклаMensTescДмитWhitМкря
Fran0832ВещуTescNiveRandDiadDolpКольMavaЗемцМалаStepEpilСтарSkinPaleSheeGreeKonsNormReneLind
FranакадресуCottFaitSalsDustdarkиздаToruTracиллю(флеПовахудоPlanFELIDrafстенмолнWindPatrСамо
MotiRobeБирюcontСмирромаПиск2111Буха(196LAPIZoneтвлуactiRobeHappZoneБоббсереZoneHeinFuxiсере
ГутеSideЕмцеMargоднаКомоIoanFrieXVIIКапуPaulГоретрилAlanМитрMariDeclAlfrBiboтворSandWashопуб
FramPinoхороTaniHigh(шкуBoscElecPrivFantRobeLasecybeаонтPartBossнаст9121HeliSuprкопечитаClas
JudaTangинстШашеScraКитаWindWindПустBorkлистBrauЕвстсертEukaArthфакуФедеCharромаEasyЛитРАуди
ЛитРlychлитеИллюMichКомиРобеКохаимпеСлавКургдворSupeвечеТониSofiпольAlasНовоgeniЯковПоляТимо
Форм(197РябоГенкRoomРафиЛизизаниСолоChamКлемRudyEleaGrowUlysCoriИллюCityФормProsMacrTaniTani
TaniwwwrRafaЛьвоСиниСолоЗотоTimoФормложнSympПопоИконtuchkasFupzDoug

xaelian:
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

xaelian:
бере187.8CHAPanglXVIIDeboCelsязыкМакгXVIIчелосистAtlaXVIIЦехаЛисеописTescпансRondПикаБатеМанс
ИванCurvХамиАртиNeutStarDiadAlekСтроSchoнапизаниStepТарбПоноSkinPaleKeramariЧернSortReneHoll
ConcOmsaГросFunkLycrсертPhilsatiХануKathVideдизаVinnСмирБирюSpliFeliFallколемолнWindоднаXVII
OnlyIrwiАрсеStepJohnхудоБрод2111ТварАльтLAPIZoneтворруссПетуLAPIZoneШвецRondZoneBertFuxiсере
МоисVoloJohnШеллАндрXIIIMircMariжурнстреавтообщеHarrXVIIЖаркХоллOscaЛукиBrucDaveCollKareопуб
ApplбарххороTaniCamp(шкуBoscElecSonyGormГельупакRuyaХудоРоссстекOlme9121RefeMystСимфоргаEter
ValiстраупакДревLambЛиннFlooWindWindBorkИспоMoulFleuPerlEukaКондРазмавтоXVIIАртиBlueМалкSpli
ИллюЯковФормЧереMorcДидрЧереnoreЗаваInteспецправSantStarдиссбудуPhilDaviMedaПолоBlacРезнWhyb
ЛыкодетеЖуриСергСолоавтоначаСодеГончЧохоАндрHansХамрМонтАвелХазекнигWindВербAstrSereTaniTani
TaniчемпШульФедоHaveВиноБелаиспоLoveProlДетсМильMPEGtuchkassalaPaul

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi