Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Radíkovský MID/SPRINT 24.-25.3.2012-Rozloučení se sezónou

Autor Téma: Radíkovský MID/SPRINT 24.-25.3.2012-Rozloučení se sezónou  (Přečteno 8046 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

MaRe

  • Host
Pro již přihlášené závodníky i ty jež se teprve rozhodují .Uzávěrka přihlášek v pátek 23.3.bohužel ubytovna již obsazená,pár chatek ještě volných.Pozor příjezd možný již v pátek nebo v sobotu do 9h !prezentace a veterinární prohlídka v sobotu  v Chatě pod věží-restaurace do 10h
Délky tratí -Sprint 4km,Junior 1.5km,děti 500m, Mid 13km.Traťe jsou upravené a vedeny hlavně lesem ,některé úseky nově vytyčené .Přihlášky na : hanackymushersclub@seznam.cz  nebo telefonicky (SMS) 776 128 869. Na všechny se těší pořadatelský team. ;)

Kateřina Bluchová

  • Host
Re:Radíkovský MID/SPRINT 24.-25.3.2012-Rozloučení se sezónou
« Odpověď #1 kdy: 25 Březen, 2012, 16:18 »
Děkujeme za pěkné závody, super organizace a parta lidí okolo.
Manželé Bluchovi a Ikar :)

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:Radíkovský MID/SPRINT 24.-25.3.2012-Rozloučení se sezónou
« Odpověď #2 kdy: 25 Březen, 2012, 18:41 »
dik renci & spol. za pekny zakonceni sezony!!

T.sch

  • Host
Re:Radíkovský MID/SPRINT 24.-25.3.2012-Rozloučení se sezónou
« Odpověď #3 kdy: 25 Březen, 2012, 20:08 »
Děkuji celé rodině Mackov. za krásný víkend a skvělou organizaci závodu, byla to nádherná a důstojná tečka za sezónou, taktéž děkuji za štědré ceny, které člověk nenajde často ani na republikových závodech ;)

Offline tomek

  • **
  • Příspěvků: 56
  • Karma: +9/-4
Re:Radíkovský MID/SPRINT 24.-25.3.2012-Rozloučení se sezónou
« Odpověď #4 kdy: 25 Březen, 2012, 20:18 »
taky díky...příjemní lidi a atmosféra..:-)hezkej zážitek..:-)

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Radíkovský MID/SPRINT 24.-25.3.2012-Rozloučení se sezónou
« Odpověď #5 kdy: 26 Březen, 2012, 01:37 »
Díky Mackům! :)
Radíkov je vždy perfektní tečka za sezńou.
Fajn místo, kam může i hobík přijít a zazávodit si. Fajn místo pro první start. Fajn pro první provedení ročků a seznámení štěňat.  Fajn pro pokec s kamarády..

Délka sprintu těsně pod 4 km je pro teplé jaro akorát.
Mackovi trochu překopali trať, určitě k lepšímu. Sice je podezřívám, že se spřáhli s výrobci kár a schválně zařadili kus přes kořeny jak schodky, což dokonale prověřilo kvalitu strojů těch, co nejeli krokem jak já:) :) Musím dodat že ty kořeny byly po rovině, takže to nebylo nebezpečné (pro káry :))
Trať vedla chladným lesem, tak nejteplejší úsek bylo čekání na startu - startovka byla orientační, v podstatě jel kdo přišel na řadu, tím se vyřešily problémy s jednou  károu pro dva lidi a dvojí starty.
První den mělo víc lidí navigační problémy - kolem vodojemu a na některých křižovatkách to bylo  o leadrech, postupem času i o zkušenostech mushera při rozklíčování kam vlastně ta prorvaná mlíka patřila a kudy tedy vede trať :) Myslím že tohle k závodům tohoto typu patří, je to výborná škola (děkovala jsem výcviku leadrů, kteří na pokyn stáli a čekali až po rozpletení na tříkolu nasednu :)
V druhém kole (start v 9) bylo vše už perfektní a většina týmů se i díky nižší teplotě hodně zlepšila (třeba z 18 minut na 10 :))
Zázemí v kempu se stopami koňských koblížků a ohlodaných zábradlí bylo příjemně domácí, chyběla jen troška stínu, domácí koně koukali na psy, psi na koně.. je třeba si zvykat :)

Zkrátka díky všem co k průběhu tohoto závodu přispěli!
Závody tohoto typu jsou kořením mushingu :)

Jo a díky Danovi a jeho "partě" za pomoc při rozbalení stánku - bylo to expresní :) :) a díky té mamince od závodnice s berňákem, co mi ho hlídala, když jsem byla na trati :) a díky holkám, co vrátily pytel s Acanou, co omylem Martinovi při vyhlášení uklidily :)


Petr Kolář

  • Host
Re:Radíkovský MID/SPRINT 24.-25.3.2012-Rozloučení se sezónou
« Odpověď #6 kdy: 26 Březen, 2012, 08:50 »
Perfektní závody, jako vždy v Radíkově. Poděkování všem co se na závodu podíleli. Občerstvovačka na MIDu umístěna na ideálním místě. Pár fotek na rajčeti: http://kolpatr.rajce.idnes.cz/Radikov_jaro_2012

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Radíkovský MID/SPRINT 24.-25.3.2012-Rozloučení se sezónou
« Odpověď #7 kdy: 26 Březen, 2012, 11:22 »
Díky Mackům a jeho pořadatelskému týmu za pěknou tečku této sezóny.
Oceňuji, že rozumí psům a díky fakt teplému počasí zkrátili trať. Ta délka sprintu v tom horku byla akorát. Trať byla místy velmi technická a prověřila nejen psy, kolobky, kola, káry, ale taky mushery. Nejdříve jsem si říkal, že tady kolobka padne, ale později mi došlo, že na total rovině umí jezdit každý. Obrovská zkušenost za kterou díky. I když se přiznám, že brzdit dolů z kopce s dvojkou ESPeček na brndě před tím úsekem s kořínky bylo fakt težké -))) A brndu kickbike můžu fakt kteří se rozhodují, jen doporučit -))) Co ta zažila -))) Jinak označení trati ve sprintu plně dostačujíci a ok. Možná bych ty terčíky dával malinko dříve-))). Ale to je pouze věc názoru. Zázemí super. Teplá sprcha, WC a hospoda ........co víc si přát. :D :D A i když mi byl a je Cakov mému srdci blíže, jsem velmi rád, že jsem na Radíkov dorazil. Ještě jednou díky a klobouk dolů před pořadateli. S tak malým týmem co lze připravit, kloubouk dolů.  :)

Offline peFO

  • *
  • Příspěvků: 35
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Radíkovský MID/SPRINT 24.-25.3.2012-Rozloučení se sezónou
« Odpověď #8 kdy: 26 Březen, 2012, 17:47 »
Taky Mackům a všem co se na pořádání nějak podíleli za super víkend :) Pár fotek je na http://pefo.rajce.idnes.cz/Sprint_pod_vezi_Radikov_-_Jaro_2012/

Offline Dan

  • ***
  • Příspěvků: 140
  • Karma: +10/-11
    • aljassky sen
    • E-mail
Re:Radíkovský MID/SPRINT 24.-25.3.2012-Rozloučení se sezónou
« Odpověď #9 kdy: 26 Březen, 2012, 20:06 »
bylo to pekne...fajne a pekne....když to se mnu na umělém sněhu sekne...... ::)

pospa

  • Host
Re:Radíkovský MID/SPRINT 24.-25.3.2012-Rozloučení se sezónou
« Odpověď #10 kdy: 26 Březen, 2012, 20:45 »
A žeto Dane s tebou sekalo fest,ale stálo to zato a kdo tam nebyl tak muže litovat ;)

Offline ŽufrikTeam

  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: +4/-11
    • E-mail

Hannnz

  • Host


Offline Ještěrka

  • *
  • Příspěvků: 27
  • Karma: +1/-1
    • E-mail
Re:Radíkovský MID/SPRINT 24.-25.3.2012-Rozloučení se sezónou
« Odpověď #14 kdy: 31 Březen, 2012, 21:34 »
Super tečka za sezónou. Díky moc.
Pár foteček, teda hodně z nich je našich prťat.
http://robovalouka.rajce.idnes.cz/Radikov_jaro_2012/