Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194050 krát)

0 uživatelů a 11 Hostů prohlíží toto téma.

Martin

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #285 kdy: 02 Únor, 2010, 12:52 »
Mivo-imaginární se svými 104 kg na rozdíl od tvé inteligence rozhodně nejsem.Jsem rád ,že jsi se dal na kuželky-podle mě je to hra zcela jistě odpovídající tvým mentálním schopnostem,ale jak píšeš je to už nad rámec tvých fyzických možností. Doporučuji  ti aby jsi zkusil třeba jógu. Přivede tě to na lepší myšlenky. Dále tě prosím,aby jsi se choval tak jak píšeš -NEBÝT DEBIL.Nezvládáš li základy českého pravopisu sám zapni si prosím automatickou korekturu chyb. Mám 3 psi (pes se skloňuje podle vzoru pán-rod mužský, to jen pro tvou informaci.) se píše  vždy s Y.Dále píšeš

"Poté co jsem viděl fotky těch zbídačených chudáků ( nebo to byla nějaká fotomontáž ), přečetl si argumenty hellera a nějaké keci ohledně vyšusovanosti. "

Vysvětli mi prosím co následovalo "poté" neb toto rozvinutého souvětí postrádá jakékoliv sdělení.Něco by na to poté mělo navazovat.Také píšeš,že si troufáš říct ,že do stejného stavu by jsi své psy nikdy nepřivedl z čehož vyvozuji že si to netroufáš říct s jistotou.Zajímal by mě tvůj názor kdyby jsi viděl tyto psyhttp://mpodolak.rajce.idnes.cz/PSI/ a uvedl bych ,že jsou mí a že takhle mají vypadat. To by jsi jistě napsal ať se na ně Heller přijede podívat aby viděl jak to má vypadat. Jenomže milý Mivo  ti psi jsou jeho!!!!!!!!!!!  To je to oč tu běží,ale aby jsi neřekl,že tě jen kritizuji či snad haním mám pro tebe a ostatní škarohlídy na závěr potěšující informaci ,že Radek je v současnosti za svůj přestupek nikoliv trestný čin řešen přestupkovou komisí v místě bydliště. Snad tě tentokráte můj podpis dostatečně uspokojí. Zatím se měj a popřemýšlej si nad sebou v zájmu sebe samého.

S přátelským pozdravem Martin Podolák,narozen v Jihlavě mlád 31 jar,3 děti tel.č. +420777959507 mail-m.podoly@gmail.com.

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #286 kdy: 02 Únor, 2010, 13:02 »
Jestli to nebylo z mého příspěvku patrné, tak bych rád podotknul, že se nezastávám chování Radka Hellera, ale ragoval jsem na dění na této diskusi. Pokud pes ve spřežení náhodou upadne, je možný, že ho kousek vlečeš než zastavíš. Stalo se mi to jenom jednou. Svoje ohařovitý psy mám v kotcích s boudou a slámou. Psy většinou nebiju, na závodech tuplem ne -kvůli lidem, ale čas od času je fyzické upozornění nezbytné. Jsou psi, na který nesáhnu celej život a jiní to potřebují. Ano, občas se někomu stane, že si psi způsobí i smrtelná zranění - mají k tomu spoustu důvodů, které jsou nám utajeny, ale jejich tendence bývá evidentní. Jdou po sobě někdy skoro jak lidi, ale nejsou jim blízké ani zákony, ani různá přikázání, která jsme si pro popis morálních hodnot vymysleli my lidé... ;-) Prezence chovatele má v takových příkladech poze odkladný efekt. Je to tvrdé? - Holt příroda...
Už sem nechci psát. Ptej se mě osobně.
Šaman.
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #287 kdy: 02 Únor, 2010, 13:09 »
Martne,
musím říci že s "psI" mám problémy, nebylo to poprvé.
Přeskočím kaši a chci ti připomenout že v této kauze se především jendá o psY, o lhostejnost, týrání, lidskou krutost.
Jak jsem pochopil nebyl to první případ, bratr, hrubost, tombola, spoluobčané. Ale napsáno toho bylo už víc jak dost.
Oni se asi všichni na hellera domluvili a vono asi všechno bude v naprostém pořádku. Ach ty média, ty mají velkou moc.

PS : díky za představení

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #288 kdy: 02 Únor, 2010, 13:11 »
promiň "martine"
zase další hruPka

Martin

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #289 kdy: 02 Únor, 2010, 13:27 »
Jsem rád ,že můžeme přeskočit tu kaši.Ano kdyby šlo pouze o lhostejnost,týrání a lidskou krutost pak by zcela jistě byla tato diskuse přínosná,ale to by se zde muselo mluvit v obecné rovině,ne psát že se tak děje u Radka Hellera,když tomu tak není. Radkovi onemocněli dva psi a zato se zde dočkal slušného nářezu. Pokud jsi četl pozorně Šamanův příspěvek tak v něm psal ,že po návratu ze závodu má psy hubenější než Radek a přiznal se k boudám v horším stavu. Čestně a jako jediný. Myslím ,že ale jediný není.Objeď tedy všechny účastníky této diskuse a podle tvého metru kdo bude mít stejné nebo hubenější psi než Radek ,toho zde propereme stejným způsobem. Kolik by jich bylo co myslíš? A vyjádři se mi prosím k těm čerstvým fotkám psů jež jsem u Radka nafotil. Vážně si myslíš ,že kdyby tito psi byly dva týdny bez žrádla tak jak zde nějaký dement uvedl,že by je dal za dva týdny v mrazech které zde panují takhle do kupy? To by byla myslím utopie.Doufám ,že naše případná další komunikace se obejde bez urážek. Martin

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #290 kdy: 02 Únor, 2010, 13:45 »
Osobní antipatie si vyřizujte laskavě jinde!!!!


Tady máte prostor slušně a věcně se vyjádřit k této kauze. Nebudu tolerovat žádné osobní a sprosté výpady na kohokoli!!!


Také to tu není žádný lingvistický kroužek, takže případné upozorňování na hrubky si vyřizujte osobníma zprávama.

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #291 kdy: 02 Únor, 2010, 14:05 »
ještě jednou : to je možná pravda, ale alespoň jim to není lhostejné. Už pouhým pohledem je jasné, že ten chudák pes neběhal po venku jednu noc, dalším pohledem je jasné, že "majitel psa" je sociál protože by mu jinak navlékl lepší obojek ( a nebo pes běhal 3 měsíce po lese a takhle ho dodřel. A dále je jasné, že "majitel" je DEBIL a už by dávno uklidnil tuto diskusi informací, že se o psa dávno postaral!!! Bohužel se lidé nechovají jako psi!

Tak tohle jsem před časem napsal a reagoval jsem na konkrétního psa, na konkrétní fotku, pak se ukázalo že problémů bude asi víc.
Tady se nejednám o hubený psy, ale o to, že tento pes byl v "dezolátním stavu" a místo aby se o něho postaral majitel, museli se o něj starat "normální lidé"
Tady se také jedná o to, že heller přípůzných problémů měl víc.
Je to věc myšlení, přístupu, snahy něco vyřešit a nebo zamést. Ten kdo má doma psa pochopí.
A nechápe když pan heller to na diskuzi naprosto pro mě nepochopitelným způsobem komentuje, místo aby napsal že to bude řešit.
Co ti k tomu mám psát? Co ti mám vysvětlovat? Že pes který má ocas zastrčený mezi nohama je v pohodě, nebo to byla zase nějaká špatná fotka? Komentářů od ostatních lidí tu je víc než dost. Je snad normální se důstojně postarat o zvířata co mám doma! Není snad běžné dávat psy do tomboly, prostě proč chceš slyšet normální věci. Je mi jasné že to není jediný případ, taky jsem tu psal, že tu chybí osvěta, informace, chovatelké zkušenosti, lidi kterým to není lhostejný a nebojí se říci na hlas svůj názor.

Já už se jenom opakuju, snad už jen činy  ;)


mija

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #292 kdy: 02 Únor, 2010, 14:18 »
Můj příspěvek smázly, tomu říkám svoboda slova ! Tak uhlazenou formou :

Hellere, neurážejte pana Bobála, je to zvířecí záchranář, který za svůj život zachránil nespočet týraných zvířat, právě takových, jaké máte na svědomí Vy sám. Z vašeho příspěvku se mi v žaludku přemýlají kyseliny a  derou se jícnem vzhůru, takže se asi vyzvrátím....je to tak lepší Tombru nebo ani tohle neprojde ???  ???



ADMIN: no vida že to jde i lépe... myslím že takhle napsané to bude mít i mnohem lepší význam než původní verze...
« Poslední změna: 02 Únor, 2010, 14:25 od tombru »

Clara

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #293 kdy: 02 Únor, 2010, 14:19 »
MiVo máš pravdu ale na týhle diskuzi to nemá váhu...
něco o tom hrachu na zeď nebo jak to bylo...


Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #294 kdy: 02 Únor, 2010, 14:31 »
Můj příspěvek smázly, tomu říkám svoboda slova !
Příspěvek, kdes akorát dva lidi nazval kastrovaným hospodářským zvířetem jsem smázla já.

rcv

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #295 kdy: 02 Únor, 2010, 14:54 »
Tuto diskuzi sleduji od počátku. Něco málo o saňovém sportu vím a chápu, že psi, kteří musí odvádět výkon ve spřežení,
musí být odolní. Odolnost, mimo jiné, pak prověří přírodní podmínky.
Psi ale svůj osud nevybrali, člověk si je pořídil, připoutal k sobě a je tudíž za ně ZODPOVĚDNÝ.
Chci se proto pana Hellera zeptat, proč žijí ve stejných podmínkách, jako kříženci severských psů, kříženci psů krátkosrstých?
Proč nemocným a zbídačeným psům neposkytl zvláštní péči a veterinární ošetření?
Doufám, že na tyto dvě slušné a nezavádějící otázky odpovíte.

mija

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #296 kdy: 02 Únor, 2010, 15:24 »
tak příspěvěk o kastrovanbém zvířeti nebyl můj !!!!!!! Já psala o napadání Bobála !!!

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #297 kdy: 02 Únor, 2010, 16:53 »
Martin "Jsem rád ,že můžeme přeskočit tu kaši.Ano kdyby šlo pouze o lhostejnost,týrání a lidskou krutost pak by zcela jistě byla tato diskuse přínosná,ale to by se zde muselo mluvit v obecné rovině,ne psát že se tak děje u Radka Hellera,když tomu tak není. Radkovi onemocněli dva psi a zato se zde dočkal slušného nářezu."

Martine, promiň, přeci jenom mě to nedalo a použiji pro tu naši společnou tečku tvá slova jak Radku Hellerovi onemocněli  ;D dva psi.

Martin

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #298 kdy: 02 Únor, 2010, 19:07 »
 to Admin: sorry, žádné lingvistické přednášky se z mé strany již konat nebudou.

A pro ostatní. Pořád se zde omílá dokola jedno a to samé.Já si myslím,že Radek přiznal své pochybení a z vlastní zkušenosti vím ,že se snaží seč může aby to napravil.Dnes jsem s ním byl u jeho psů. Pes o kterém psali,že je ve vymrzlém karavanu je ve skutečnosti v karavanu vyhřívaném,dobírá antibiotika a vypadá o poznání lépe.Chtěl jsem ho vyfotit a ukázat vám ho ale,vy se na to podle mě stejně nedíváte,protože na základě fotky která rozběhla tuto diskusi jste se rozhodli věřit ,že jsou na tom všichni jeho psi stejně.Bez ohledu na fotky nové .Proč se tedy nejedete přesvědčit osobně? Já vám to povím-protože vy chcete aby tomu bylo tak jak zde píšete.Je to pro vás přijatelnější než napsat-no alespoň ,že ti ostatní jsou v pořádku.Nejste ochotni připustit že vaše soudy byly ukvapené. Za toho původního psa je již řešen a zcela jistě v tomto případě padne i nějaký trest.Ale vy se tu bavíte o tom ,že by měl přijít o všechny psy. Nebo si snad myslíte,že ty dva vyhublí psy měl někde odděleně a živil jen ostatní? To doufám ne. Podle mě když u ostatních psů neshledala žádné závady paní zvěrolékařka ani paní z odboru žp, tak to snad má nějakou váhu a dokazuje to že ostatní psi jsou v pohodě. Z mé strany opona padá tak čus

martin

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #299 kdy: 02 Únor, 2010, 19:21 »
a pro admin Tombru. pokud je to zde pro slušné vyjádření názoru a ne pro jakékoli výpady tak jsi asi zaspal,myslím si ,že agresivních výpadů zde bylo až dost. Ale mě už je to jedno. Já zde končím. Mějte se