Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 cvičení s pneumatikou

Diskuzní fórum > Trénink

cvičení s pneumatikou

(1/6) > >>

handyman:
Někde jsem se dočetl, že se psa dá naučit tahat tak, že za něj uvážete pneumatiku, kterou pak tahá... víte o tom někdo něco jak s tím cvičit?  ??? Kdesi jsem sebral pneu od auta, ale příjde mi na tahání dost těžká, nemůže si ten pes něco udělat? :-\ (ještě jsem to radši nezkoušel). ;D

ŽufrikTeam:
Já jsem takhle trénovala psa, ale ne abych ho naučila tahat, ale aby zesílel. Tahal 16" z dodávky, 5, 10, 15 minut, většinou obden.

handyman:
...a to jsi přitom běhala vedle něho nebo jak?

ŽufrikTeam:
Zprvu stačilo otevřít vrata a ani si nevšiml, že za sebou něco vláčí  ;D ;D Pak jsem vedle něho jezdila na kole, v běhu bych byla moc pomalá   :-[  Poznala jsem, kdy už nemohl, takže buď jsme dali pauzu, nebo jsem ho ještě vyburcovala k běhu, ale jak se nenechal vyhecovat, tak jsem končila, už nemohl.

handyman:
A nemůže se stát, že by si udělal třeba kýlu?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi