Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?

(1/54) > >>

Djihad:
Si tak jedu autem, usmívám se na plnou hubu na ten napadaný sníh venku, směji se na všechny nasraný lidi co se brodí sněhem po silnici, či na chodníku, směji se na lidi co zapadli autem, směji se na ty co nemůžou vyjet z parkoviště, protože jim radlicí zahrnuli  vchod.  Směju se sám sobě, protože musím půl kilometru do kopce ke psům, protože tam nedojedu autem.
Jsem normální?
Patřím do téhle společnosti?
Nedá mi někdo přes hubu?

No a i když dá, za tohle ráno to stálo, svět je krásnej - bílej!

Clara:
ono po té vlně teplých zim není divu že srdce mašera zajásá a pak mu ten úsměv z ksichtu prostě jen tak nezmizí....
mimochodem zarytým českým zvykem je na všechno furt jen nadávat, takže obyčejný lidi jsou teď ve svym živlu  ;D

Barbora:
A připadá vám tohle normální? Ráno jedu do práce, za vesnicí potkám auto v příkopu, tak zastavím a nabídnu se, že to auto pomohu vytáhnout. Chlap jen pokrčí rameny, neřekne ani slovo, nicméně jde a vyloví z kufru lano. Zapřáhnu to, zařadím, bohužel lano nevydrželo a ruplo.. Takže vyndám svoje, během chvilky je chlap i s autem zpět na silnici. Nic neřekne, nepoděkuje a pak se mě zeptá: A kdo mi zaplatí to moje lano? Tak na něj koukám, taky už nic neříkám, sedám do auta a odjíždím.

Djihad:
Měla si mu říct že pojišťovna, ze zákonné pojistky, byla to přeci škoda způsobená tvým vozidlem, ať si panáček vyplní papíry.  ;D ;D ;D

Barbora:
 :D Kolega mi radil, že jsem ho měla šoupnout zpět do pangejtu...Kdybyste ho viděli, stál tam, neřekl půl slova a já se tam brodila ve sněhu po kolena a on pořad jen koukal a nic neříkal..

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi