Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kdo běhá s NKO?

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Kdo běhá s NKO?

(1/3) > >>

janina-nina:
Máte někdo zkušenosti s běháním, nebo taháním s čistým německým krátkosrstým ohařem? Moje známá píše článek o mimoloveckém vyžití NKO,ale ode mne dostane informace jen o kratších dogtrekách a vandrech. Sice pes také tahá, ovšem nejsem dobrodružný sebevrah, a tak ho nutím tahat výletním tempem UFO-STYLU.  Pokud máte zkušenosti a fotky - ozvěte se prosím co nejdřív!

Martina Š:
Co já znám, tak u nás canicross běhala (á) s NKO Jarmila Halířová. 
J.Sobecka.H@seznam.cz

Jirka Valko:
Jani Zkus Šimona Cipro. www.behejsepsem.cz

corinka:
Mysím, že Šimon toho z NKO moc nenaběhal :-) Pokud budeš mít zájem, napiš mi na mail:  j.sobecka.h@seznam.cz. Závodí s NKO vždy v Hrobě a v roce 2012 celou sezonu.
Věnuju se s NKO i agility - A3, běhala semnou i flyball.
http://corinkah.rajce.idnes.cz/Hradecky_sprint_-_Belec_nad_Orlici_2010/#Bez_nazvu.JPG
Jarmila

Dušan:
Dále např. Pavel Ženíšek, Roman Čermák. Pochvalují si je zejména na midy. Vydrží ustálené tempo poměrně dlouho dobu. Na sprint nejsou příliš výbušní.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi