Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MČR...

Diskuzní fórum > Závody

MČR...

(1/4) > >>

Radek_Duke:
Dá se alespoň trochu určit takhle dopředu, kde budou MČR ve sprintu a MIDu... hlavně mi jde teda o ten MID... jestli bude opět v Bělči...?

dozvěděl jsem se o novém systému licencí a tak přemýšlím co s tím.... a nejvíc by mi v rozhodování pomohla právě informace, jestli v Bělči bude MČR nebo né...?

P.S. závody na sněhu(pokud díky sněhu nějaké budou), tak jsou všechny brány jako závody 1. třídy....?

díky za jakékoliv odpovědi...

Czech Racing Kennel:
Těžko si podzimní MR v midu představit kdekoli jinde....
Sprint snad Horník.

Jirka Valko:
Radku, pokud jsem to dobře pochopil, tak závody 1.třídy na sněhu jsou pouze MR.  8)  Ještě nejspíše v dané kategorii. :)  Licenci jsem zaplatil a stejně jezdím s haskounama v otevřených kategorií. Nijak to neřeším a vedení má ode mne palec nahoru. ;)

Radek_Duke:
tak u mě jde o to, že toho po závodech už moc nenajezdím... :-) loni jsem byl myslím na třech... letos když jsem tak přemýšlel, tak to vypadá opět tak na 2- max. 3.... s tím že najisto jsem počítal právě s Bělčí -MIDem... no a zima, to jsem se zeptal jen tak projistotou, stejně nějak tak nepočítám že někdy ještě nějaký zimní závody absolvuju, vzledem ke sněhovým podmínkám za poslední 3 roky.... :-)

A dneska na mě ten novej systém licencí skočil někde na FB... tak jsem hned zjišťoval info u předsedy našeho klubu... zjistil jsem navíc, že to musí být vyřízený a komplet zaplacený do konce měsíce... takže teď tak nahonem se musím rozmyslet, jak to vymyslím... :-)

takže v mojí situaci trošku váhám, jestli má pro mě cenu vyřizovat licenci, když jí budu pořizovat víceméně kvůli jednomu závodu.... :-) navíc když se ještě podražily, 1000,- nejni zrovna málo, naštěstí je tam těch 60% který mi klub může nějakým způsobem může vrátit, ale i tak no....  to to pořízení licence bude stát víc, jak ten jeden závod, kvůli kterýmu jí budu pořizovat.... :-)

brázdič:
no, já už to zacvakal a taky plánuju závodit pomálu. snad né pomalu.
jestli se to v klubu nepropije a něco mi vrátěj, tak budiž... jako bych si ke každým závodům přičetl stovku až dvě. pravdou je, že holkám to teď metelí pěkně, tak to zkusíme třeba i na "větších" závodech. jinak bych si dal pár "nelicencovaných" proběhnutí a bylo by.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi