Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 193980 krát)

0 uživatelů a 8 Hostů prohlíží toto téma.

Mucholabka

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #120 kdy: 24 Leden, 2010, 17:39 »
MiVo-podobně před lety argumentovala feťačka od které jsem měla polomrtvého psa...ona nic, za všechno může ten pes, oni si chudáci nevšimli...všichni tihle lidi používají stejné argumenty aby se z toho vyvlíkli.

Offline huskies

  • **
  • Příspěvků: 84
  • Karma: +19/-8
    • www.husky.estranky.cz
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #121 kdy: 24 Leden, 2010, 18:17 »
 "Psy jsem zkoušel nabízet i inzertně ale dva roky se nikdo neozval"

Citace ze zpovědi tzv. mushera Hellera - on si opravdu myslí že jsme tady všichni na hlavu, pomíjím to ostatní co je tam napsáno.

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #122 kdy: 24 Leden, 2010, 18:18 »
K tomu co napsal p. Heller.

Vite, ono nekteri tu reportaz videli.

Doufam, ze to bude i v hlavnich zpravach, aby se mohli podivat vsichni. Jinak, basnik jste fakt dobrej, proc se tim nezivite a na vsechno kolem psu a nedje boze mushingu nezapomente?


Karel Bobál

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #123 kdy: 24 Leden, 2010, 18:26 »
Dobrý večer všem těm, kterým není osud těchto chudáků lhostejný.
  Ten kdo jste viděli dnešní reportáž na Nově,si udělate úsudek o " chovateli" sámi!!
Když jsem přijel na místo, tak před vraty městského pozemku, kde jsou uvázaní psi, stál kamarád pana Hellera. Ten mě a slečně Jitce zdělil, kam honem rychle pan Heller schoval třetího psa, aby jsme ho nemohli najít.... ;D Dobrej kámoš, když tady čtu, jak se ho zastává ;D ;)



Jinak pan Heller mluví jako kniha , jenom ho zavřít

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #124 kdy: 24 Leden, 2010, 18:27 »
A jeste k tem fotkam.

U vsech musheru co jsem videl, tak maji jejich psi pri hlazeni stazeny ocas mezi nohama.


vašek

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #125 kdy: 24 Leden, 2010, 18:29 »
takhle posoudil psa po nálezu veterinář: ne uvázaný 15minut,ale jako kdyby byl bezprizórní 2 týdny
 http://domazlicky.denik.cz/zpravy_region/ztracenypes20100123.html



MiVo-podobně před lety argumentovala feťačka od které jsem měla polomrtvého psa...ona nic, za všechno může ten pes, oni si chudáci nevšimli...všichni tihle lidi používají stejné argumenty aby se z toho vyvlíkli.

návštěvník

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #126 kdy: 24 Leden, 2010, 18:38 »
K tomu co napsal p. Heller.

Vite, ono nekteri tu reportaz videli.

Doufam, ze to bude i v hlavnich zpravach, aby se mohli podivat vsichni. Jinak, basnik jste fakt dobrej, proc se tim nezivite a na vsechno kolem psu a nedje boze mushingu nezapomente?


bylo to v odpoledních zprávách na Nově, a doufám, že mu ty psy všechny seberou a zakáží mu musherskou  i jinou činnost..

Týna

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #127 kdy: 24 Leden, 2010, 18:45 »
Jen pro připomenutí. Našla jsem si tu chvilku času a podívala se na to co se tu již s panem Hellerem probíralo a zde jsou odkazy: http://www.mushing.cz/index.php?kod=&modul=free&m1=forum&tema=17059&nadriz_tema=0&prehled=N&temata=N

http://www.mushing.cz/index.php?kod=&modul=free&m1=forum&tema=16780&nadriz_tema=0&prehled=N&temata=N

Každý si udělejte svůj obrázek. To co tu dnes p. Heller napsal je jen lež a prachsprostá výmluva. Sleduji dění kolem mushingu již dost dlouho, abych věděla, že to nikdy žádný závodník co se "musí zbavovat pomalých psů" nebyl. Spíš si myslím, že má psy jen proto aby se mohl zviditelnit a na závodech se dobře napít a něco dobrého si ugrilovat. Sama bohužel nemám dobré podmínky pro držení psů a tak zůstávám jen pasivní fanda tohoto sportu. Než mít psy jako pan Heller tak je radši mít nebudu - vím na co mám a na co ne.

Houba 1

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #128 kdy: 24 Leden, 2010, 19:28 »
A jeste k tem fotkam.

U vsech musheru co jsem videl, tak maji jejich psi pri hlazeni stazeny ocas mezi nohama.



Zdravím všechny. Nechtěl jsem se do této diskuse zapojovat, ale tenhle příspěvek mi nedá nereagovat. Asi jsi moc musherů neviděl, protože šťastný pes má ocas nahoru a nebo volně spuštěn, stažený ocas mezi nohama neznamená nic jiného než bázeň. Mohl jsi se s tím možná setkat, když musher jde pohladit psy někoho jiného, ale u vlastních psů není důvod - tedy pokud není. Pak to ještě může být "cizím" prostředím, kdy na psa působí závodní atmosféra, či spousta neznámých lidí. V domácím prostředí s tou nejbližší osobou je to zcela nemyslitelné. To jen k tomuto výroku. Zdar - Houba

Cigi

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #129 kdy: 24 Leden, 2010, 19:34 »
Náhled do staré diskuze od Týny myslím je všeříkající, a jak je vidět dle datumu, tak ty psy týrá pěkně dlouho.
Ad Houba 1: přesně moje řeč!!!!!!!

martin

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #130 kdy: 24 Leden, 2010, 20:11 »
Milý emocionálně ještě ne zcela vyspělý Mivo! Respektuji,že píšeš pln emocí,které tento příběh zcela jistě vyvolává.Taktéž jsem rád,že máš zájem o můj sexuální život. Předpokládám,že dotazem na mou roli při sexuálních hrátkách maskuješ skutečnost,že někoho sháníš. Zkus to na nějakých stránkách zabývajících se gay tematikou,(já jsem heterosexuál,ale nic proti Vám gayům)přeji hodně štěstí. Jinak jsem nepsal,že je vše u Radka stoprocentně v pořádku,psal jsem že to není v takovém stavu jak zde popisujete. Takže jsem pro abychom se zde přestali vzájemně urážet jen proto,že jsem se Radka zastal. A taktéž nepište prosím,že jsem stejný. Radka se zastávám proto,že i on mi mnohokráte pomohl. Raději si Mivo popřemýšlej zda by jsi ty v jeho situaci měl někoho kdo by se tě zastal. Přeji nejen tobě aby jste někoho takového měli.Doufám,že si rozumíme,protože pokud jsi si všiml já ve svých písemných vyjádřeních neurážím nikoho z vaší komunity a tak bych si přál z vaší strany totéž. Díky

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #131 kdy: 24 Leden, 2010, 20:22 »
Martine, zdá se ti i tento pes 100% v pořádku (není to Solo) ?

Petr

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #132 kdy: 24 Leden, 2010, 20:23 »
TOHLE SI MYSLIM JE PRO KAZDEHO SLUSNEHO CLOVEKA A NEJEN MUSHERA DUVOD TO NENECHAT BYT. JAKO TO TYRANI V ROCE 2007! DOUFAM ZE UZ SE TO DOTAHNE NYNI UZ DO KONCE.

Ano, Martine, bude mít prostor vyjádřit, zde jsou další fotky nejen toho jednoho zbědovaného chudinky http://galerie.albumfotek.cz/30007/
Zde je svědectví sousedky : "On je s majitelem ještě jiný problém. Od března minulého roku, kdy dostal výpověď na pronajatý pozemek - tam má asi 19 psů - neplatí nájem ani se nestěhuje, nemá kam, je zadlužený, kam se podívá, v bytě má snad jen postel, odstřiženou elektriku atd. Nemůže tedy psy dobře zajistit, přesto se jich nechce vzdát. O nějaké lásce ke zvířatům nemůže být ani řeč. Bydlím nedaleko, tak slyším, jak na ně řve, sama jsem ho šla jednou okřiknout a pohrozila policií. Nevidím  jediný důvod, proč ty psy má. Celý rok stojí uvázaní u hrozných budek a čekají, až je jednou, maximálně dvakrát za rok zapřáhne, to pak také sĺyšíme také jen řev a nadávky. Jinak volám panu Bobálovi, aby přijel a psy odebral. Bude třeba Hellerovi zakázat činnost, je schopen
za 14 dní mít další smečku a týrat dál. Nesmírným způsobem si vymýšlí. Psi nemají vodu, líží sníh. Chňapou po všem, protože mají hrozný hlad. Psi se majitele hrozně bojí."



No, tedy představentstvu jsem dodala zákony , návrh trestního oznámení a kontakty, kam se mají obrátit, jsem ráda, že to budou řešit, takže se může vyjádřit do policejního protokolu, veterinárním úředníkům a dokonce bude i slavný, protože přijede televize.
  


Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #133 kdy: 24 Leden, 2010, 20:40 »
A jeste k tem fotkam.

U vsech musheru co jsem videl, tak maji jejich psi pri hlazeni stazeny ocas mezi nohama.



Zdravím všechny. Nechtěl jsem se do této diskuse zapojovat, ale tenhle příspěvek mi nedá nereagovat. Asi jsi moc musherů neviděl, protože šťastný pes má ocas nahoru a nebo volně spuštěn, stažený ocas mezi nohama neznamená nic jiného než bázeň. Mohl jsi se s tím možná setkat, když musher jde pohladit psy někoho jiného, ale u vlastních psů není důvod - tedy pokud není. Pak to ještě může být "cizím" prostředím, kdy na psa působí závodní atmosféra, či spousta neznámých lidí. V domácím prostředí s tou nejbližší osobou je to zcela nemyslitelné. To jen k tomuto výroku. Zdar - Houba

Houbo a Cigi, to co jsem napsal byla IRONIE. Jestli jste to nepochopily, tak je mi to lito.
« Poslední změna: 24 Leden, 2010, 20:44 od Kacer »

sarka

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #134 kdy: 24 Leden, 2010, 20:44 »
Novu nemám, mohl by sem někdo hodit odkaz, jesli je to nekde na netu?  

Nedivím se, že se ti psi Radka H. bojí. Netuší že se dá zatáčet i jinak než kopancema.