Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 FISTC EC Italy

Diskuzní fórum > Závody

FISTC EC Italy

(1/4) > >>

sarah.p:
Máte někdo nějaký zprávy? Já se akorát dověděla, že trať je na štěrku, že nic moc od Petra G. A taky teda účast nic moc na to, že je to EC :(

sarah.p:
Takže

Petr Gurega 2. (6psů) 42 minut
Habásko 1. (8psů) 26minut
Řehout nestartoval

sarah.p:
tak už výsledkovka http://www.farra2012.fimss.com/Portals/47/FARRA2012_manche2startlist.pdf ještě by mě zajímalo kolik to vlastně jeli km to jsem se nějak nedopátrala

Mirek Kremlička:
Tedy nic proti některým výkonům, ale 22 kategorií na 74 účastníků, to je docela síla. Má to vůbec cenu? :'(

Mirek Kremlička:
Ty délky tratí jsou asi přísně tajný. :) Poslal jsem dotaz Petrovi G. tak snad se ozve.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi