Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kosmetické okénko :-))

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Kosmetické okénko :-))

(1/5) > >>

ježura:
Dotaz především pro dámy...i když i pánové (pokud jim s fousů kouká aspoň nos) tohle můžou řešit...
Dobrý krém na obličej...po Hradci (kde až takový vítr a mráz nebyl) jsem vysušená jak treska (dílo zkázy dokonal ventilátor v autě a úděsná rýma). Mazala jsem jako obvykle obyčejnou Niveou a nic moc.
Poraďte čím mažete vy? Jinak ze mě bude ještě vrásčitější stařa než jsem a budete se na ten můj ksicht muset za trest dívat :P

Verča J.:
sadlo nebo maslo :-D znacku radeji nereknu :-DDD!

Ufo:
Podle delky pobytu venku mazu bud Indulonou, nebo Kalcium pantothenikum( mazadlo na detske prdylky) nebo borogricerinovou mast ( z dogtreku mazano na nohy) a nebo  cituji cely nazev ,, jeleni luj, krem na ruce nohy a plet,,   je to v tubě. Ten mi presel nejlepsi, ale uz ho nemuzu sehnat, pry se uz nevyrabi.

Elina:
vazelína obyč z lékárny, používám jak na psí tlapky tak v zimě na svůj ksicht  ;) případně mám ještě od Elizabeth Arden takovej spešl na zimu, vypadá to jak vosk na lyže, ale nepředpokládám, že by se ti do toho chtělo cpát moc peněz  ;)

Profesor:
rumem vnitřně, ono to vyvzlíná  ;) :D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi