Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Finnmarkslopet

Anketa

Tipněte si jak Jana dopadne na F 500

Dokončí závod
13 (100%)
Nedokončí závod
0 (0%)

Celkem hlasů: 11

Autor Téma: Finnmarkslopet  (Přečteno 26302 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline RadekKotesovec

  • support
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +2/-0
    • kennel.kotesovec.info
    • E-mail
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #30 kdy: 11 Březen, 2008, 17:22 »
Koukam, ze Jana si dneska dala na celej den oddych...  By mi zajimalo, jestli vyjede na noc, nebo ... ?

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #31 kdy: 11 Březen, 2008, 19:16 »
Jana vyjela pred sestou. Asi potrebovala poradny odpocinek a vyspat se, ceka ji 80km, 3 zavodnici, kteri prijeli pred ni, jeste neodjeli.

VencaN

  • Host
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #32 kdy: 11 Březen, 2008, 21:57 »
no těch posledních  130 by měla dát  s odpočinkem (cca po 60 tce) už v kuse... ??? ;)

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #33 kdy: 12 Březen, 2008, 07:02 »
Nevim, jak to ma rozdelene a zkusenejsi se jiste blizi pravde spis nez ja  ;) . Jana miri do cile na krasne 25. misto, v tesnejsim zavesu jsou za ni 2 musheri, oba maji 7 psu, snad ji uz nepredjedou. Odstoupilo jiz 25 zavodniku.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #34 kdy: 12 Březen, 2008, 07:34 »
Tak Jana už je v cíli!!! Klobouk dolů.

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #35 kdy: 12 Březen, 2008, 07:35 »
A čtařiadvacátá...to je moc pěkný...
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

VencaN

  • Host
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #36 kdy: 12 Březen, 2008, 07:37 »
tak Jana v 7:21 dorazila na 24. místě  ;D, docela by mě zajímalo co tam kde dělá Johanne Sundby (ta tu poslední 50tku "jede" už 22 hodin) ;)

Offline RadekKotesovec

  • support
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +2/-0
    • kennel.kotesovec.info
    • E-mail
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #37 kdy: 12 Březen, 2008, 08:32 »
velke blahoprani Jane!!! Ten posledni kousek udelala DOST dobre, jsem si rikal, jestli to rozdeli s prestavkou, nebo ne... Myslim, ze ji nekteri tam nebudou mit moc radi  ;D

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #38 kdy: 12 Březen, 2008, 12:42 »
Tak to je super, nejenže dojela, ale i takhle pěkně  ;) Jestli se v tom někdo vyznáte, nevíte, kolikátá skončila mezi čistými? Já to tam nikde nenašla...  ???

VencaN

  • Host
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #39 kdy: 12 Březen, 2008, 12:59 »
jestli se nepletu, tak čistejch jelo 5 , 2 vzdali (Dariusz Morsztyn (Pol)na 125 km,Johanna Sundby(Nor) na poslední 50tce,  a z těch zbylejch 26. Hendrik Stachnau(D) a 31.Jaco Alex Ulman (Švýc).... ??? ;) ale jestli to jsou všichni nevím >:(

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #40 kdy: 12 Březen, 2008, 21:46 »
Děkuju  ;) Ona nám to Jana potom poví určitě přesně... Škoda, odstoupit na poslední 50, to musí být na odstřel  :o

Čepek

  • Host
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #41 kdy: 13 Březen, 2008, 08:42 »
 Jen tak pro úplnost : Sundby sice figurovala po celý závod před Janou, ale dost jejich psů by podle našich kriterií odpovídalo SH bez PP, protože jejich rodokmeny jsou jako řešeto.

Offline Jana H.

  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #42 kdy: 16 Březen, 2008, 14:59 »
Vážení přátelé,
moc Vám děkuji za podporu. Včera jsme přijeli domů. Dnes stahuji z kamery videa a rovnám fotky. Nebudu sem psát jaké to bylo, protože to sepíši na mé stránky i s fotkami. Jenom řeknu: Bylo to naprosto úžasné, neuvěřitelný zážitek a je mi do breku, že to skončilo. Kdo jen trochu můžete, tak tam jeďte!!!

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #43 kdy: 16 Březen, 2008, 16:58 »
Ahoj Jani, vitej doma! Uz se na vsechny ty fotky, videa a zpravy tesime! Jsme taky zvedavi, proc odstoupili Inauenovi a co se stalo J.Sundbay, ktera etapa byla nejtezsi, jake bylo pocasi, no a proste na vsechno kolem :).

Offline Jana H.

  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Finnmarkslopet
« Odpověď #44 kdy: 17 Březen, 2008, 07:20 »
Ahoj, pořád se mi nějak nechce nic dělat, ale k otázkám: Inauen odstoupil, protože dostal nějaký šílený průjem. Hned ve Skoganvaerre. Odstoupili myslím i další závodníci z tohoto důvodu. Co jedli, tak to nevím. Jisté je, že to pak nezalili slivovicí a to jsou ty důsledky. Mně osobně nic takového nezasáhlo. Johanne letěla jako vítr a nadoraz. Jela taky dohromady s tím Italem. Domluvili se, že v Jotce zastaví na krmení. Jahana zastavila a Ital jí frnknul.... Psi jí pak na jezeře zastavili. Chtěla se vrátit a odložit jednoho psa a oni se už nehli z místa. Řekla bych úplné vyčerpání ( nebo tak to líčila). Po telefonu jí dávali instrukce ať tam zůstane třeba do pátka, aby si odpočala, ona to ale zabalila. To je prostě Johanne. Je to závodnice a čupr baba. Taky spěchala domů, protože po cestě nechala stát svoje auto s rozbytým motorem a musela vrátit půjčené auto....
Jinak nejtěžší byl úsek asi z Skoganvaerre do Levajoku. Najeli jsme na úbočí hor do něčeho jako vichřice ( nebo silnější vítr). Přede mnou jeli závodníci dvě hodiny. Dopadlo to tak, že jsme se ploužili ze strany na stranu a psi hledali tvrdou trať pod nafoukaným sněhem. Jednou si lehli a lídři vyhlásili, že dál nejdou.... táhla jsem je za sebou. Naštěstí za kopcem jsme najeli na skůtrem projetý úsek a hned bylo veseleji.... a tak dál a dál.... jdu psát stránky...takže pokračování příště :-).