Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MS Německo 2015

Autor Téma: MS Německo 2015  (Přečteno 54130 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #30 kdy: 12 Únor, 2015, 08:30 »
Tak pro ty, co se chystají do Německa - pořadatel konečně zveřejnil časový plán závodu:
http://wm2015.eu/?p=239&lang=en
Jen jsem z těch propozic moc nepochopila, jestli tam musíme být ve středu do 22hod. nebo jestli můžeme dorazit až ve čtvrtek do 11hod.

kdo se moc ptá :) .. nic nepíšou o tom, že je losování ve středu povinné. Opening ceremony je až ve čtvrtek. Já bych to směřovala na těch 11 na vet check ve čtvrtek.
« Poslední změna: 12 Únor, 2015, 08:32 od HelaL »

Offline rudach

  • **
  • Příspěvků: 59
  • Karma: +1/-0
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #31 kdy: 12 Únor, 2015, 16:03 »
To je docela dost špatná informovanost...stačí čtvtrtek v jedenáct, nebo už tam musíš být ve středu...Bylo by fajn, vědět, jak to opravdu je a kdy tam máme být...

Jana Zetková

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #32 kdy: 12 Únor, 2015, 17:06 »
od pořadatele jsem dostala tuto odpověď:
I´m not sure whether I got your point, but if you mean whether it´s mandatory to be at the stake-out on Wednesday already, then I can say: no, you can also arrive in Bernau in time for the vet check on Thursday.
Což jestli tomu dobře rozumím, znamená, že můžeme přijet až ve čtvrtek do veterinární přejímky. Nicméně mě by docela zajímalo, kdo bude dělat team leadra pro mid, protože sprinťáci tam pravděpodobně ještě nebudou a tím pádem ani Jirka Trnka ml. Začínám trochu litovat toho, že jsem se vůbec přihlásila, protože nevědět poměrně podstatné informace ani ne týden před odjezdem, mi začíná lehce znervózňovat..... :(


Offline rudach

  • **
  • Příspěvků: 59
  • Karma: +1/-0
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #33 kdy: 12 Únor, 2015, 20:29 »
Jani v klidu, to zvládneme...Určitě by bylo lepší tam býti dřív, ale....né každý může.

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #34 kdy: 12 Únor, 2015, 21:41 »
2Jana: Nelituj. Jak se píše v Norským dřevu: Lituje se jen póvl! Hele, bude to cajk. Terče znáš a startovku asi taky pochopíme :-)

Ad TL: Co nominovat (=požádat) třeba Rudu? Určitě vládne němčinou, vzhledem k faktu kde bývá, tak by nám to mohl všechno vybavit.

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #35 kdy: 13 Únor, 2015, 09:53 »
Včerejších mnoho telefonátů na všechny strany, abych se vůbec dověděl nějaké info. To že mám být na závodě ve čtvrtek kvuli veterině a startuji závod v neděli, mi dost překvapilo. Ale co mi překvapilo ještě víc, je to že svaz nechává své reprezentanty naprosto na pospas! Jirka Trnka ml. prý team leadrem není. Pak jsem zjistil, že to má dělat Šimon. Ten mi do telefonu řekl že on né, že prý Martin Vrtěl a ty Martině navrhuješ Rudu...
Tak sakrá ví tady někdo něco?    :'( :o

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #36 kdy: 13 Únor, 2015, 11:46 »
Junior asi těžko bude dělat TL, když závodí o týden později. To bylo vcelku na první pohled jasný.
Šimon dle velmi kladných reakcí z off-snow podzimu kde lídroval, si myslím byl vcelku přirozená volba. Ovšem když nejede, tak asi těžko.
Ruda by mohl být dobrej TL, pokud by to vzal. Můj hlas má.
Já určitě ne.

Ale fakt je potřeba z toho dělat takovou vědu? Jsme snad velcí, tak to nějak zvládnem. Oukej, otázka kdy je nutný být nejpozději na fleku je naprosto oprávněná, ale co jinýho je tu k řešení? Nejedem na olympiádu do Laosu.
Nebo to vem ty Michale. Děláš tenhle koníček od dětství, tak víš co a jak.

Nicméně jsem se bavil s Detlefem a ten říkal, že kvůli velmi malýmu stake-outu, je lepší být tam spíš dřív, než později.
« Poslední změna: 17 Únor, 2015, 12:29 od Dog Friendly Kennel »

Jana Zetková

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #37 kdy: 13 Únor, 2015, 13:00 »
Martine, nemyslím si, že z toho tady někdo dělá vědu. Samozřejmě, že vím jakou barvu mají terče na trati apod., ale myslím si, že otázka, kdo bude dělat team leadra je celkem oprávněná, už možná jen proto, že např. jeden člověk musí chodit na povinné schůzky team leadrů, kde se případně mohou řešit aktuální věci atd.  Nikdy jsem na zimních závodech této úrovně nestartovala a nerada bych kvůli tomu, že se svaz tak trochu vykašlal na tento výjezd, něco prošvihla. Upřímně takhle kdybych zajišťovala výjezdy na MS či ME pro naše repre v práci, tak mě přijdou propíchnout vidlema .....

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #38 kdy: 13 Únor, 2015, 14:13 »
Martine já nevládnu řečí jejich kmene. Taže bohužel. Snad se najde nějaký ochotný dobrovolník...

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #39 kdy: 13 Únor, 2015, 16:48 »
Martine já nevládnu řečí jejich kmene. Taže bohužel. Snad se najde nějaký ochotný dobrovolník...

Angličtina obvykle stačí :D

Lukas

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #40 kdy: 13 Únor, 2015, 23:34 »
Obvykle se snažím stranit všech podobných „diskusí“, které s diskusí mají podobné jen to, že vyjevuji názor několika lidí, a to jak k blíže či zcela vzdáleně k danému tématu… V tomto případě ale reagovat budu. Co zde děláme je zcela bezpochybně „malosport“,… je nás tu pár, ať už bereme jakoukoliv disciplínu…nicméně i přesto a přese všechny dobře či po všech stránkách výborně zvládnuté a zorganizované závody by mělo být MR, ME či dokonce MS vrchol. Co víc?... Proto mě proběhlá „diskuse“ velice zaráží a udivuje. Jak je možné, že na tuto či obdobnou akci se neumíme organizačně připravit? Jestliže ne na tuto, tak na jakou jinou? V čem jiném spočívá naše celoroční příprava a soutěžní usilování? V čem jiném spočívá tento sport, jestliže ho chceme sportem nazývat? Ti co to nechtějí a neberou vážně, z kontextu „diskuse“ každý pochopí, ti ať mi, prosím, na položené otázky, resp. na můj zcela ojedinělý příspěvek nereagují….

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #41 kdy: 16 Únor, 2015, 19:50 »
Teamleadr pro Bernau středa-neděle Ruda Chlad /775 534 953 R.Chlad@seznam.cz/ od neděle do středy Michaela Srchová /603 736 932 misutka.lcc@seznam.cz/

Offline rudach

  • **
  • Příspěvků: 59
  • Karma: +1/-0
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #42 kdy: 23 Únor, 2015, 19:36 »
Jsme zpět doma ze závodů v Bernau. Velice rád bych na tomto místě poděkoval Lukáši Čechurovi za práci, kterou odvedl pro celou českou výpravu! Zcela nezištně, kamarádsky a obětavě.  I přesto, že se mu nikdo ani neobtěžoval zavolat, poprosit, či jinak požádat o pomoc při tomto vrcholném podniku. Tuto roli jsem měl zastávat já, ale závodit na středních tratích, ve štafetě a ještě stíhat všechny musher mítinky a pak ostatní informovat...., je v praxi zcela nereálné.
Na druhou stranu bych  NECHTĚL poděkovat svazu za to, že pro tak úspěšnou českou výpravu neudělal vlastně vůbec nic.....Od počátku...informovanost, podpora, týmové oblečení, proplacení cestáků, startovného apod. Je to OSTUDA.
Ruda Chlad
« Poslední změna: 23 Únor, 2015, 20:10 od rudach »

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #43 kdy: 23 Únor, 2015, 21:23 »
Rudo a co jsi pro to aby na to bylo udělal ty? Malá matematika , 20 závodníků např. z Prahy 650 km x 2 = 1300 km x 5,70 Kč= 148000 Kč . Oblečení cca 8000 Kč x 20 lidí = 160 000 Kč .Startovné cca 1500 Euro x 27.5 Kč = 41 200 Kč . To vše x 2 (Dryland) . To vše x 2 (čistokrevní). K tomu je nutné připočíst náklady na podporu pořadatelů závodů u nás a platby mezinárodním organizacím.Myslím , že s tvoji matematikou jsi utratil všechny peníze svazu našetřené za dvacet let za jednu sezonu a nejspíš jsi skončil i v dluzích.A podívej se do časopisu , informace stejná , spíše obsáhlejší než jindy. Team leadr byl předjednaný, bohužel vypadl , věc se řešila operativně. Stejně jako jsme s Lukášem dohodli po telefonu další štafetu. Nejsme sport zařazený mezi TOP sporty. Žijeme z dotací které TOP sporty pustí a po letech bez dotací  jsme malou zabrali letos. 
« Poslední změna: 23 Únor, 2015, 23:59 od sulika »

vkol

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #44 kdy: 24 Únor, 2015, 07:05 »
Ahoj,
mám takový pocit, že vedení našeho slavného  svazu si hraje  na svém písečku hlavně pro sebe a jeden na druhého :-) Když se náhodou někdo ozve, tak tu máš zmetku co si to dovoluješ! :-) Řekl bych, že je velký rozdíl podle toho kdo ( hlavně z vedení ) na jaký závod jede, a kdo jaký závod pořádá (  informace, dotace, atd...) Už to nebaví, ale sere.
Pěkný den.
V.Kolátor.