Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MS Německo 2015

Autor Téma: MS Německo 2015  (Přečteno 54189 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jana Zetková

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #15 kdy: 19 Leden, 2015, 12:54 »
předem upozorňuji, že nejsem žádný angličtinář, ale teď jsem se dívala znovu do propozic a není tam náhodou, že startovné je nevratné vyjma zrušení závodu??? Ale fakt bych nerada šířila nějaký nesmysl, tak bych prosila někoho zdatného angličtiny, zda by se na to nepodíval....

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #16 kdy: 19 Leden, 2015, 13:29 »
A v místě stále není žádný sníh  :-\

Žádný sníh? Jako asi se v tom netopí, ale žádný?
http://www.bernau-schwarzwald.de/de/webcam/

Offline rudach

  • **
  • Příspěvků: 59
  • Karma: +1/-0
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #17 kdy: 19 Leden, 2015, 15:58 »
V posledních dnech asi pár cm napadlo, max. do 10cm...Snad se situace v únoru zlepší.

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #18 kdy: 20 Leden, 2015, 19:36 »
Je mi fuk co tam teď je nebo není. Za měsíc bude uplně jinak, takže nemá smysl se tady chytat za slovíčka. Viď Martine. Mě zajíma informace jak to bude, když se závod zruší..

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #19 kdy: 20 Leden, 2015, 20:39 »
Kopírováno z informace z našeho časopisu , což je překlad oficiálních stránek . Těžká volba.

Přihlášky a startovné obdržené po 2.2.2015 bude posuzované jako pozdní . Všechny pozdní přihlášky zaplatí dvojité startovné a musí být schválené IFSS. Pozdě přihlášení závodníci budou startovat v prvním kole závodu jako poslední v takovém pořadí, v jakém byly přihlášky doručeny.
IFSS si vyhrazuje právo provést závěrečná rozhodnutí ohledně pozdních přihlášek a startovného.
Žádné pozdní přihlášky po 9.2.2015 nebudou akceptovány. Jména všech účastníků musí být nahlášena do 9.2.2015. Všichni pozdě přihlášení zaplatí 200% startovného a budou ještě předmětem jednání IFSS.
Startovné není možné vrátit ani v případě zrušení závodu

Moc se mi to nelíbí .  :-[

Jirka Mencak

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #20 kdy: 23 Leden, 2015, 15:26 »
Zdravím,

neví někdo jaké jsou prognózy ohledně počasí na únor? Nejsem moc velký optimista ohledně výrazné změny počasí. Přístup organizátorů MS v Německu, že nebudou vracet startovné pokud nebude sníh mě zaráží!!! Nevzniknou tak náklady, aby aspoň polovinu startovného mohli vrátit... Nebo nastala v tomto směru nějaká změna či nové info?

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #21 kdy: 23 Leden, 2015, 19:10 »
Jirko pořadatel s nevracením startovného nemá nic. Platíme IFSS. Na netu si zadej Todtmos(Bernau) webcamera a uvidíš aktuální stav . Ani já ale nejsem optimista.  :-[

Jana Zetková

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #22 kdy: 25 Leden, 2015, 17:27 »
Jirko, to co jsi sem dal, je přeložený text překladačem a to ne vždy dává smysl. Mohl by opravdu někdo, kdo umí dobře anglicky přeložit tuto větu: Entry fees are not refundable except in case of cancellation of the race. Podle mě to znamená, že startovné je nevratné s výjimkou zrušení závodu. Což si myslím dává smysl, protože jinak bych takto pořádala závody také - vybrat startovné a pak je pro nedostatek sněhu zrušit

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #23 kdy: 25 Leden, 2015, 18:02 »
Jano základ je možná překladač , ale  šlo to přes dva lidi co anglicky aktivně mluví . Navíc tohle vím z jednání IFSS . Tak to je. Nelíbí se mi to , ale je to tak. Loni ve Finsku jsem taky zaplatil start v neděli a nebyl. A ani peníze zpět. Tak to je.Zkusím vyvolat jednání STK o přikrytí nákladů , nebo jejich části , ale stále přemýšlím co je a není dobře. Buď nebudou závodníci , nebo pořadatelé. Počasí je sviňa.

PetraD.

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #24 kdy: 25 Leden, 2015, 19:04 »
Souhlasím s Janou Z. Větu: Entry fees are not refundable except in case of cancellation of the race, překládám stejně....Startovné je nevratné s vyjímkou zrušení závodu (předpokládám že pořadatelem). Petra Davidová

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #25 kdy: 26 Leden, 2015, 22:29 »
Jednáme o tom , že by Svaz v případě zrušení závodu pořadatelem nějakou část závodníkům  pokryl . Zítra to poběží kolečkem po STK. I přes různé výklady faktem zůstává , že nad odeslanými penězi už nemáme žádnou moc a správný překlad je takový , jak si ho vykládá IFSS.  :-[

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #26 kdy: 29 Leden, 2015, 10:44 »
Zdar,

proč nepoloží NĚKDO/KDOKOLI dotaz někomu přímo z IFSS??? Místo tady těch dohadů od 18.1.
Možností přehršel - maily, telefony i poštovní adresy. FB na kterým všichni denně visíte nepočítaje.
http://www.sleddogsport.net/about/council-members/

Jelikož jsme byli na závodě s Anne McIntyre, tak jsem se zeptal já. Řekla, že to ještě pro sichr prověří a pošle odpověď co nejdřív.
Dnes mi napsala: "Answer is yes. Fees will be returned if WC is cancelled. Snowing now in Germany."

Finsko a hromadňák čtyřek bych nesrovnával, je to dílčí událost, kdežto tady se bavíme o celým závodě.

Btw. včera jsem mluvil s Trňousem, kterej byl na víkend u elektrikářů a od tam má info, že tam opět něco připadlo.

Btw2. jsem zatím s těma "deseti" startujícíma nebyl tak daleko od pravdy :-)
https://www.rb.cz/firemni-finance/transparentni-ucty/?tr_acc=vypis&account_number=7168299001
« Poslední změna: 30 Leden, 2015, 13:59 od Dog Friendly Kennel »

VencaZ

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #27 kdy: 29 Leden, 2015, 17:53 »
 Čus Martine, myslíš ,že by na IFSS měli radost až by je otravoval pořád někdo  z Čech?.
Nemyslíš , že by to měl zjišťovat někdo jiný?? A možná, kdyby bylo jasné ,že se startovné bude vracet, když nebude sníh jelo by víc lidí než 10 !!!
Jedeme tam s Janou jako křoví , ale zaplatili jsme startovné , poslali přihlášku a třeba do dnes ani nevím zda přišla  , jelikož se nikdo neobtěžuje ani odpovědět.!
Mám si snad volat někam zase na IFSS jestli můžeme vůbec startovat?.
A moc vtipný mě to nepřijde !
Venca  >:(

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #28 kdy: 29 Leden, 2015, 18:22 »
Venco, víš jak - líná huba.. :-)
Za těch 30 éček za nesmyslný DID se klidně můžem na něco zeptat, ne?
Každopádně už jsem se na pár věcí ptal a z těch vstřícných odpovědí neusuzuju, že by to někoho otravovalo.

Tvoje narážka, že se má ptát někdo jinej - má, ale když neptá, tak co? To jako kvůli tomu nepojedu??

A potvrzení k přihlášce mi taky nepřišlo, ale na druhou stranu, pro mě je důležitý vidět, že jsou prachy na svazovým účtu. To je dostatečný potvrzení.

Přijde mi to tu jako zbytečná kovbojka.

Jana Zetková

  • Host
Re:MS Německo 2015
« Odpověď #29 kdy: 11 Únor, 2015, 08:14 »
Tak pro ty, co se chystají do Německa - pořadatel konečně zveřejnil časový plán závodu:
http://wm2015.eu/?p=239&lang=en

Jen jsem z těch propozic moc nepochopila, jestli tam musíme být ve středu do 22hod. nebo jestli můžeme dorazit až ve čtvrtek do 11hod. Nevím, jestli má smysl se ptát pořadatele, protože jsem ho kontaktovala už kvůli časovému harmonogramu a dodnes se mi nikdo neozval. Jinak od 29.12.2014 není potřeba veterinární osvědčení pro neobchodní přesun psů - týká se těch, kteří povezou více jak 5 psů. Je potřeba pouze passport, čip, platné očkování a doklad o tom, že přepravovaní psi jsou přihlášeni na závody. Jo a údajně se takhle nesmí přepravovat štěňata do 6ti měsíců (takto mi to včera řekli na SVS ČR).