Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Předjíždení

Autor Téma: Předjíždení  (Přečteno 22483 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ladan

  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: +2/-1
    • Krmivoprodejce
Re:Předjíždení
« Odpověď #45 kdy: 27 Listopad, 2014, 13:05 »
Taky bych to neviděl tak zle ty dnešní mushery :) Naopak, vždy to je příjemné setkání s kolegou musherem (lépe musherkou) na trati. Myslím, že úvod této diskuse vyzněl jinak než měl. Já jsem to pochopil tak, že pokud někdo udělá chybu, tak se holt omluví a je to-stane se, jsme lidi a máme psy. V případě, že chybují oba nebo se nedomluví, tak se to dá vyřešit jednoduše...u piva...

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Předjíždení
« Odpověď #46 kdy: 27 Listopad, 2014, 13:58 »
Už jsem nechtěl reagovat, ale nedá mi to, jiný nebudu ;). Špatný je, že toto téma čtou i ne-musheři nebo sponzoři, jak píše Jarda, kteří do toho až tak nevidí a dělají si závěr o celém mushingu na základě stížnosti 2 závodníků, slovy dvou závodníků !!, kteří měli problém na trati a  jednoho ambiciozního človíčka ??? To jsou dohromady 3 lidé oproti nějakým 180 spokojených lidí !!!!!!!!!! Situace v mushingu je podle jak jezdím já na různé závody dobrá. Kritik, prudič  nebo někdo komu bouchnou "saze" se najde vždycky a určitá rivalita mezi některými skupinami bude vždycky. Opravdu nedělejme z toho něco co není. Je to jen a jen o lidech a nikdo nejsme dokonalí. Stojím si za tím co jsem řekl, že  99% lidí je v mushingu slušných, ohleduplných a pohodových, ať je to individuál nebo borec od spřežení.

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:Předjíždení
« Odpověď #47 kdy: 27 Listopad, 2014, 15:13 »
Jo asi máš pravdu ted jsem jel na koloběžce z práce vyčistil si hlavu a přemejšlel jsem o tom .Není to tak hrozné jak to vypadá ,prostě jsme jen po víkendu utahaní .Ještě mám pořád kupu v garáži.Musíme jen vychladnou a nediskutovat pořád dokola vlastně o ničem.Máme už také syndrom vyhoření a tak jsme zbytečně přecitlivělí. Odpočinem připravíme Janovičky a uvidíme za rok :)-

Jirka Valko

  • Host
Re:Předjíždení
« Odpověď #48 kdy: 27 Listopad, 2014, 15:33 »
MaUr máš naprostou pravdu a za nás chlupáče slibujem, že o předjíždění budem mezi sebou mluvit a uděláme maximum, aby rychlíci mohli být na trati rychlíci. Nebojte se nás upozornit hlasitě že se k nám blížíte.  8) Neodpustim si ale napsat přímo excelentní chování mushera s haskouním spřežením na závodě Stochov. Jel jsem v kategorii SC1.1 a blížil jsem se ke spřežení 6 nebo 8 haskounů, Kdo to má počítat. Místa, že by se tam vešlo těch spřežení několik. Musher když mě viděl na brndě s jednim haskounem okamžitě zastavil a počkal až projedu. Vůbec nemusel, proč když tam bylo tolik místa. Bohužel nevim, kdo to byl konkrétně, protože bych ho veřejně pochválil za výborné chování na trati. :) Tak za rok na Bělči na viděnou. ;)

pospa

  • Host
Re:Předjíždení
« Odpověď #49 kdy: 27 Listopad, 2014, 15:35 »
Jirka Mencák to napsal opravdu super a k věci,jinak se musím připojit k tomu pořádání té Evropy.Sakra tak nám ji už udělejte at to máme doma a my kteří nemáme odvahu jed někam do prčic mužeme také vyskoušet jaké to je.
 ;)

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:Předjíždení
« Odpověď #50 kdy: 27 Listopad, 2014, 17:18 »
Pospa neprovokuj :)

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Předjíždení
« Odpověď #51 kdy: 27 Listopad, 2014, 17:27 »
mi na tom provokování zaráží to "tak NÁM to už udělejTE" ... asi taky syndrom vyhoření ...

pospa

  • Host
Re:Předjíždení
« Odpověď #52 kdy: 27 Listopad, 2014, 17:48 »
Profesorskej  :P myslím tím Metujáky a nevím vo co ti zase jde a Jarda ví moc dobře jak to je myšleno,tahle myšlenka tu už poletuje hodně dlouho a parta kolem Jardy je toho více než schopná se toho ujmout.Takže Jardo máš naši plnou podporu,teda tím myslím tu tekutou moravskou  ;D

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Předjíždení
« Odpověď #53 kdy: 01 Prosinec, 2014, 17:08 »
Jardo při tomhle množství se to už moc ladit nedá . Vždy někdo někoho dojede . Mně fakt vadilo jen to , že toho kluka nenapadlo říct ani promiň .Nic víc nic míň .

Závod děláte suprovej . Skoro mně mrzí , že jsem vůbec něco napsal . Já chtěl o slušnosti a ono se to takhle zvrhlo . Před pár lety nás omastil klučina co už je po smrti . Po závodě přišel a řekl nezlob se .  Bylo mu to líto . A my se nemohli zlobit , stalo se . Sice nás to stálo půlku sezony a start na MS nestál kvůli nedolečénému zranění za moc , ale ten kousek slušnosti tam byl . Poslední roky  to je hodně o sobectví a agresivitě . Nic proti výleťákům , jsou kořením závodu , ale fakt ta sezona nestojí pětikorunu a nepřipravujeme se na ní deset minut .


Metujáci ještě jednou se omlouvám , děláte dobrou práci . Jezdíme k vám rádi.

Offline Kryspi

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-8
    • E-mail
Re:Předjíždení
« Odpověď #54 kdy: 01 Prosinec, 2014, 23:33 »
pekna tecka! zavod i trat v Belci je super, to je bez debat. jsem jen konzument psiho sportu a zadnou akci neporadam, nevychoval jsem zadny super kus ci vrh, nevyhral zadny mistrovstvi a ani o mushing jako takovej jsem se nijak nezaslouzil. zadnej pomalejsi ucastnik mi nikdy neublizil ani nepokazil zavod, nikomu jsem nechtel otravit jeho vztah k mushingu. mam jen zdravou ambici jezdit zavody to na hranici nasich (me a psa) moznosti a chtel jsem k tomu hecnout i ty co jim v tom neco brani (treba nesouteziva natura:) ), tot vse! PS nejaky evropsky nebo svetovy závod v Belci by byl super, ale me by stacilo vratit do terminovky zimni zavod v Rickach :)


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Předjíždení
« Odpověď #56 kdy: 02 Listopad, 2023, 21:27 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Předjíždení
« Odpověď #58 kdy: 03 Únor, 2024, 12:39 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо