Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Šediváčkův long 2013

Autor Téma: Šediváčkův long 2013  (Přečteno 25773 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #15 kdy: 24 Leden, 2013, 14:36 »
Když si představíš "rychlíky" jako Holger. Tak ta časomíra je větší dřina, než ty LTjedničky. ;)

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #16 kdy: 24 Leden, 2013, 19:06 »
tak v nejmakavější kat. LT1 z 8mi ostoupila jen 1 - Julia B., ostatní bojujou dál  ;)

zato v LT2, po těch 5ti, co to zabalili už včera, dnes dalších 17!!! z toho 4 cz  :'( takže z impozantního čísla startujících (33)
 zítra pojede už jen 11 (esli si to do rána ještě někdo nerozmyslí) tj, úbytek 66%  :-[

v LTO  dnes z 11 vzdali  3
 v LU včera z 19 - 4, dnes  2 - oba cz


což když shrnu, je DOBŘE PRO ČASOMÍRU  :D

Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #17 kdy: 24 Leden, 2013, 20:25 »
Jestli jsem to dobře počítal, tak na pauzu dorazilo 54 lidí. Vypadá to, že po nějakém limitu tam pomalé nepustili a nahnali je do Deštného, protože v jednu chvíli naskákaly KOčka u všech pomalejch.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #18 kdy: 24 Leden, 2013, 21:06 »
Jestli jsem to dobře počítal, tak na pauzu dorazilo 54 lidí. Vypadá to, že po nějakém limitu tam pomalé nepustili a nahnali je do Deštného, protože v jednu chvíli naskákaly KOčka u všech pomalejch.

no to taky bylo rozumný rozhodnutí, jinak by se z toho klucí na kontrolách ..už to vypadalo, že některý budou přestávkovat skoro do rána, pak dojet ke Krystýně a na otočku  zas startovat směr bivak  ;)
jen se divím, že si to neošéfovalo UFO (časově)  ;) asi soudružka udělala ve výpočtech někde chybu  ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline MilanV

  • *
  • Příspěvků: 11
  • Karma: +2/-0
    • E-mail
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #19 kdy: 24 Leden, 2013, 21:32 »
Zdravím,snímky ze středeční etapy v následující galerii
http://www.milanfoto.eu/thumbnails.php?album=143
S pozdravem
Milan

pospa

  • Host
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #20 kdy: 24 Leden, 2013, 22:22 »
nádhera a sleduju že Kopka na kole má hodně následovníku ;)

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #21 kdy: 24 Leden, 2013, 22:57 »
Zdravím,snímky ze středeční etapy v následující galerii
http://www.milanfoto.eu/thumbnails.php?album=143
S pozdravem
Milan

parádní  ;)
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #22 kdy: 24 Leden, 2013, 23:21 »
Fotky opravdu parádní. :)
UFO mě taky zklamala a je mi jí docela líto. Po tolika odjetejch ročnících. Na druhou stranu, Luboška a pomocníků mi taky bylo vždycky líto.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #23 kdy: 25 Leden, 2013, 10:52 »
výsledky
http://www.sedivackuv-long.cz/wp-content/uploads/Destne_20130124_vysledek.pdf

v LT1 Ondra zabojoval  ;) pokud nekleknou psi, tak první 3 jasná
VLT2 Habas bez konkurence, Palýza drží 3. flek, RomanK. taky dobře, jen pár minut k bedně
v LU krásnej boj Vítek a Aleš, pak Merhi s VencouZ v zádech, Janička se 6tkou hodně dobře :D
Hrobnice + Boudička se 6tkama dobrý ;)

PS. Míro "faksni" Sáře, ať si vezme běž. hůlku ;)
« Poslední změna: 25 Leden, 2013, 10:56 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #24 kdy: 25 Leden, 2013, 12:32 »
Viktorovi Vlčkovi v SKJ to taky pěkně uhání. Sára dnes hůlku bere, tak uvidíme. ;)

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #25 kdy: 25 Leden, 2013, 13:24 »
Viktorovi Vlčkovi v SKJ to taky pěkně uhání. Sára dnes hůlku bere, tak uvidíme. ;)

Viktor jel loni tuším se třema na lyžích  ;D (Zelí)  ;)

Offline Radek_Duke

  • *
  • Příspěvků: 29
  • Karma: +22/-26
    • Duke Polární úsvit
    • E-mail
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #26 kdy: 25 Leden, 2013, 13:41 »
nevím jak to bylo loni s touhle dlouhou etapou, ale letos se to podle mě dost nezvládlo jaksi z organizačního hlediska.... co sem slyšel tak bylo dopředu dané, že závodníci musí být na nějakých kontrolních stanovištích v 16:00 resp. v 17:00 nMAX, jinak sou KO... ale bohužel už se tam nebral ohled na to, že některý kategorie startujou hned ráno v 10:00 a jiné zase až třeba mezi 11-12 hodinou....
A LT2 starotovala asi jako poslední... proto tam taky tak velká umrtnost... v LT2 kdo jel průměrkou cca horší než 9 km/hod, tak byl v pytli a nestíhal to... přitom v LT1 krom prvních 3 závodníků měli všichni průměrku horší než 9, dokonce měli okolo 8 a ten "šibeniční" časovej termín kontroli stihli.... dokonce i v LU to stihl někdo s průměrkou 7,65....
Je to dost nešťastný řešení to takhle udělat... chápu, že se musí brát ohled na lidi na kontrolách, ale takhle vymyšlený systém někomu hodně moc pomohl a někoho prostě a vyřadil "zaříznul"...
Zrovna v LT2 jsem měl 3 známý, kterým jsem nejvíc fandil a všechny to takhle "zařízlo"...
škoda no...

Offline Míra+piraně

  • *
  • Příspěvků: 22
  • Karma: +22/-0
    • E-mail
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #27 kdy: 25 Leden, 2013, 14:24 »
a myslíte si, že jsme měli rovné podmínky, psy v pohodě jen nedojedeš do časového limitu, když startuješ 1,5 hodiny po prvním závodníkovi a kvůli pár minutám, které jsi mimo jiné pročekal až si turisti, kteří tě předjedou, nakrmí psy a nejlépe hned za zatáčkou nebo někde ve sjezdu. Najednou je to pouze mistrovství ČR a neberou se žádné ohledy, ctí se pravidlo násobků časů vítěze, ostatně jako každý rok  ;). Trať byla bombastická nemuseli jsme se, až na pár nutných úseků nikde potkávat s běžkaři. Nikdo už mi nevymluví, že je to závod dělaný pro určité kategorie a plemena psů a zahraniční turisty. Kdo ještě chováte čistokrevné GP, AM a SA a chtěli by jste jet LT2 tak sakra trénujte rychlosti s 50 kg zátěží a když se nedostanete nad 7,5 km/h v tak členitém terénu jako jsou Orlické hory nechte si zajít chuť. Mě už přešla napořád. Míra Hurych
« Poslední změna: 25 Leden, 2013, 14:27 od Míra+piraně »

janik a fleky

  • Host
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #28 kdy: 25 Leden, 2013, 14:42 »
miro, kdyz mi to rano licil vlada, tak jsem jen zirala, kdyz jsem koukla do vysledku a zjistila, ze vsichni AM a GP jsou pryc.... panove, mate muj obdiv, ze jste to tak v klidu rozdejchali. fandim vsem chlupacum a tohle bylo vuci nim celkem drsny.

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re:Šediváčkův long 2013
« Odpověď #29 kdy: 25 Leden, 2013, 14:51 »
Viktorovi Vlčkovi v SKJ to taky pěkně uhání. Sára dnes hůlku bere, tak uvidíme. ;)

no tak Viktor je namakanej, vždyť běhá dogtreky v horách, s rancem na zádech, 80 a víc km v poho do 15 hod  :D
mile mě překvapil, že se "nepere" s běžkama  :D

to Míra - no a jestli do teď bolely Sárinu jen nohy, tak když mákne - budou ji dneska bolet i ruce  ;)

to Míra H. - nečil se, kdyby dal Pavel 150% hned po prvním dnu, tak jich další den jelo jen 9 a vy jste se včera už nemuseli trápit...
navíc věřím, že by vás pustili i klidně dřív , navíc si přiznejte - dojezd na "přestávku" někdy k půlnoci, odjezd cca 03 - 04  >:( dojezd ke Kristýně v 09 - 10 dopoledne a ve 15 znova start ? Chtěl bych vidět, kolik by z těch KOček (mimo Ufa) to takhle dalo... :(
jinak na AT haskouni stíhali 160% kachnám v poho...a že tam byly řádný průměrky
« Poslední změna: 25 Leden, 2013, 15:10 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.