Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MR SKJ 1 Ricky

Autor Téma: MR SKJ 1 Ricky  (Přečteno 8359 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #15 kdy: 23 Říjen, 2012, 15:46 »
Při řešení umístění MR skijöringu na schůzi předsedů klubů 1.9. v Průhonicích jsme nenašli jiný vhodný závod. Který by nekolidoval s jinou akcí. Nikdo proti tomuto návrhu nebyl. Souhlasím že při špatných sněhových podmínkách je tento pozdní termín trochu nevhodný. Naopak dává závodníkům možnost dokonale se připravit i na 19km.
A MČR v běžeckém lyžování se také jede až začátkem dubna :-)

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #16 kdy: 23 Říjen, 2012, 16:07 »
Zim.: Tak ja bych obe kat. vyzkouset chtel. Nicmene v breznu jsem uz totalne K.O. - fyzicky a hlavne financne.

Michal: Tvoje posl.veta me SKUTECNE POBAVILA!!!

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #17 kdy: 23 Říjen, 2012, 18:36 »
Ono je to pánové hlavně o tom ,jak a kdy  se zajímáte o věc.Na schůzi se probíraly všechny možné varianty s ohledem na ostatní"velké"termíny.Nakonec vypadly nejlépe Říčky.Jinak velmi oblíbený závod všech skijoringařů za poslední léta,kdy mnozí nejeli ani na MR ,jen aby mohli jet do Říček.A ejhle dva a půl měsíce po schůzi "konstruktivní" kritika s okamžitým odhalením viníka(Martin)v nepřejících bafuňářích.Jarda měl navíc s Michalem hovor o úpravě délek.To že nic nejde tu čtu poprvé.
Opět do nekonečna opakuji,chcete-li něco jinak, zvedněte zadky a začněte na tom pracovat.Jinak musíte snášet "útlak nepřejícníků",které si platíte a oni si na vás mastí kapsy a mají Hawai. >:(
« Poslední změna: 23 Říjen, 2012, 19:37 od sulika »

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #18 kdy: 23 Říjen, 2012, 19:02 »
To Sulika
Ano o úpravě délek jsem debatu s Michalem měl a proto prišlo zkrácení na 19 km.Tak že né že nic nejde,ale jde jen 19 nebo 5 km .
Fakt bych o tom podebatoval v Bělči, tohle zas rozvášnuje zbytečné emoce :)
Navíc tato diskuze vznikla otázkou skj1-19 km .Kromě minulého roku byla trať 24km a kategorie jen skj 1 účast 2010-21 závodníků
Problém ......................nebyl.Možná jsem měl poprvé regovat těmito fakty.
« Poslední změna: 23 Říjen, 2012, 19:33 od Jarda Hanuš »

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #19 kdy: 23 Říjen, 2012, 19:34 »
Jardo ,je to zas jen o tom,že lidi ,kteří nejsou ochotni obětovat ani tři hodiny za rok ze svého volného času,mají neustálé připomínky z tepla obýváku,nebo své kanceláře a kritizují bez znalosti souvislostí,ex-post a v zásadě pouze otravují.Pokud se věc nepovede,bude se hledat jiné řešení pro další sezonu.Jinak není o čem tady debatovat zpět.Debatovat bychom měli  na místech k tomu určených,tedy i tady,hlavně však na schůzích a směrem vpřed ,jinak se znevažuje práce lidí,kteří nebyli líní a zkusili něco vymyslet. :-[

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #20 kdy: 23 Říjen, 2012, 19:39 »
Moje řeč  ;D :D ;) Tady už fakt nic nedořešíme.

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #21 kdy: 23 Říjen, 2012, 20:07 »
Jardo, dik za info, to mi stacilo, ptal jsem se JEN na vzdalenost.

Jirko: Jediny, kdo prudi jsi ty! Copak se tady v teto diskusi skutecne nejde uz ptat ani na vzadlenost??????

Tobi

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #22 kdy: 23 Říjen, 2012, 21:00 »
To Tobi
Jak se to vezme prudič.Pokud se zeptáš na vzdálenost je to v pořádku.Pokud se ale diskuze otočí tak,že všichni kdo o něčem rozhodují jsou blbci je asi něco špatně.Podívej se ,co se všechno hýbe a jaká je odezva.Hledáme cestu k atraktivnímu mushingu,propagaci,toku peněz,přehlednost toku peněz.Měníme za pochodu letitá pravidla někdy líp,jindy hůř,ale hýbeme se,snažíme se být operativní.Stejně z nás tady pořád někdo dělá blbce místo pomoci.Když pustíme něco jinak je to blbě,když to nepustíme je to blbě.Když se dvacet let nikdo nepodíval na výpisy(dlužno podotknout že vše bylo celá léta i přes malou přehlednost v pořádku)a spustili jsme přehledný účet ,tak jsme nebyli dost rychlí.Dvacet let nic  a najednou bylo čtrnáct dní "zpoždění"důvodem ke štvanici.Tak se nediv že reaguji tak jak reaguji.Nestojím o plácání po ramenou,jen o elementární slušnost(tebe se to snad ani netýká)aspoň protože se o něco snažíme. ;)
« Poslední změna: 23 Říjen, 2012, 21:11 od sulika »

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #23 kdy: 23 Říjen, 2012, 21:11 »
Chapu, proto se divim, ze do teto pozice sam tuto doskusi tlacis! HOWG

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #24 kdy: 23 Říjen, 2012, 21:30 »
Kdybych chtěl napsat co si fakt myslím, tak promiňte, ale musel bych být sprostý. Naštěstí mě  rodiče vychovali slušně a mám ústu k ostatním, zejména starším. Člověk se jen zeptá a už je nejhorší a otravný.  Opět jen zdůvodnění, že máme zvednout zadky,  že neznáme fakta, že si nevážím ostatních co něco dělají pro mushing a hlavně zadarmo.  Ptal jsem se i minulý rok na nějaké věci a dodneška jsem nedostal odpověď. A může mi pan Jiří sdělit co bych na té schůzi dělal, když stejnak nebyla usnášení schopná?? A na schůzi pořadatelů pokud je mi známo, my ostatní nechodíme. A když jsem jednou reagoval na meil v kolečku, tak si mě setřel, že se bavíme o jiných závodech a diskuzi ukončil a to i přesto, že jsem se reagoval k věci. Jiří, ty jsi zkrátka člověk, který nepřipouští žádnou diskuzi, má jen svůj názor a jakmile se někdo jen zeptá, tak ho nějak utne, nejlépe způsobem, aby toho druhého odradil na další otázku na hodně dlouho. To je takový problém, občas polopaticky něco vysvětlit?? Mi nevadí Říčky jako takové ba naopak v podání Metujáku to bude good jízda a super organizace. Ptal jsem se jenom na jednu věc a to protože minulý rok tady někdo hrozně obhajoval rozdělení MR, aby lidi mohli jet MR ve více kategoriích a to nejen individualisté. O nějakých nepřejícných bafuňářích tady nevidím z mé strany ani slovo, takže prosím nevkládej mi do úst něco co jsem nenapsal. A už vůbec nechápu tvou poznámku, "že pokud se věc nepovede, bude se hledat jiné řešení na další sezonu". 
No nic otrava Urbančík již tady raději nikdy nic nenapíše (jako mnoho ostatních), aby byl někdo spokojený, protože je mu za málo, třeba slušně odepsat "Martine, stav se na Horníku, probereme to, popř. ti to vysvětlím" !!!!!!!!!!   NIC VÍC. Toto se tady nikdy nestalo.
A mimochodem bych rád uvedl, že tento rok jsem se 2x nebo 3x nabízel, že rád s čímkoliv v mushingu vedení pomohu. Zpátky se mi nic nedostalo (kromě reakce Helči).
Možná měl být tento příspěvěk zaslán osobně, ale cítím (třeba špatně) to napsat veřejně. Naposled. Hezký večer.

P.S. Všem ostatním "sorry". Práce pořadatelů závodů a ostatním kteří jsou ochotní věci vysvětlovat nám "mladým" a nezkušeným si nesmírně vážím a ani jeden kritizující  řádek zde jim není adresován.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #25 kdy: 23 Říjen, 2012, 22:11 »
Vidíš Martine a přesně podobně se cítím já,když se věci postaví,tak jak se postavily.Z žádné schůze jsme za dvacet let nikoho nevyhnali a každý měl možnost se k věci vyjádřit.Sokolíci taky nemají problém přijet,je jim nasloucháno a často jsou vyslyšeni.Nemáš problém s Říčkami a přesto ho v příspěvcích vyjadřuješ.Co se týče pomoci,co dodat, jiní už makají.Zřejmě jsi se nenabídl na správném místě.Pokud jsem na mnoho věcí sám,musím bohužel některé věci rozhodnout sám ,tedy subjektivně.Píšeš,že jsem ti mohl dát odpověď na Horníku.Určitě mohl, stačilo počkat zeptat se tam.Na veřejné diskuzi to tímto způsobem ale vypadá ,že na lidi kašlem.Znovu opakuji využívej správný prostor.Rád si s tebou na Horníku popovídám snad najdeme společnou řeč.Jak napsal Tobi,tady už na to kašlu.HOWG
« Poslední změna: 23 Říjen, 2012, 22:15 od sulika »

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #26 kdy: 24 Říjen, 2012, 00:51 »
Kurňa pardálové, už byste mohli být natolik zkušení v diskusích, že se nenecháte vytočit :)
Volfík si píchne jak to umí a za chvíli to bouchá... vždyť to dělá už léta... je to MiVo...
(Vždyť je to každého volba, zda bude problém eskalovat nebo si vezme jen podstatu bez emocí :) )

Pár postřehů-
Vedení, které teď máme, je pravda hodně akční (to je míněno jako pochvala - povedly se dobré změny - účet..)
Někdy se mi zdá, že rozhodnutí jdou až příliš rychle, bez delšího zamyšlení z více úhlů (tohle myslím jako námět pro příště)

Martine
-Zapojení nových pomocníků -tahounů- je složitější, to není úvazek na jeden jednoduchý úkol, vyžaduje -zaškolení- (=čas..)
-Domnívám se že při veliké zátěži je těžké reagovat na všechno (soudím podle sebe, kolik věcí nestihnu)
-Myslím že při řešení důležitých/složitějších věcí je nejefektivnější osobní konzultace. U Jirky Nešněry si velmi vážím jeho schopnosti přehodnocovat svůj názor (tj. jsou-li fakt dobré argumenty, přesvědčíš ho)

JirkoN - ohledně prostoru na schůzích
již léta se opisuje text pozvánky na podzimní schůzi, která nedává moc prostoru těm, co nejsou předsedové
Každý klub může vyslat na schůzku jednoho delegáta - předsedu nebo jeho zástupce, který za klub přihlašuje závod do celostátního TK.
(je to dobře?)




Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #27 kdy: 24 Říjen, 2012, 08:54 »
Heli jenom díky tobě poslední reakce tady na mushingu.
Tebe si velmi vážím právě proto, že umíš s lidma komunikovat a toleruješ, chápeš, nevím jak to nazvat, že je 21. století, éra sociálních sítí a že diskuzní  forum, je od toho aby se diskutovalo. Samozřejmě slušně a k věci.
Nikde jsem nenapsal ani neřekl, že je naše vedení špatné. Ba naopak, všichni musí vidět, že se dělají změny a je vidět, že cílem je pomoct českému mushingu. To tady kdysi nebylo a teď ano. O tom žádná!!!   
Já velmi dobře chápů, že zapojení nových lidí je složité, jenom mě štve, že jsem několikrát svou pomoc nabídl a pak ti stejnak někdo napíše, že umíš jen kritizovat a nejsi ochotna sama pomoci. Přitom si myslím, že jsem nikoho nekritizoval, neurážel atd..
A pozor. Práce Jirky si 100 pro vážím, protože sakramensky vím, že to není žádný med. Jenom k této práci "nahoře" patří a to je můj názor komunikace.
Proč bych nemohl mít během roku nějaké dotazy?? TO si je mám psát na papír a pak s nimi vyjít na schůzi? Nebo čekat na závody? Vždyť přeci o nic nejde, když se tady na něco zeptám. Navíc se neptám na nic tajného.
A proč jsem bouchnul?? Protože si přečti ty dva příspěvky, zejména ten z 19,34 h. To musí vidět každý. A pokud někoho zvedl ze židle Miloš měl to adresovat jemu.
Naposledy ti uvedu, proč se zvedla směrem ke mě vlna nevole. Byly to 2 otázky. První z minulého roku  a ptal jsem se - slušně. Proč nemůže startovat v Červonovodském sedle vedle mistrovské kat. SKJ1 i SKJ2? Dodnes nevím. Vždyť stačilo jen uvést třeba - chceme zvednout konkurenci v SKJ1, třeba.  A druhá otázka byla ta současná, proč není SKJ1 a SKJ2 rozděleno na jiné závody,´aby případný zájemce mohl startovat v obou kategoriich MR, když se to tady uvádělo jako důvod změny MR. Pozor nekrituzuji nový systém MR!!! Ba naopak ten nápad není vůbec špatný. Tady třeba stačilo uvést, protože nemáme místo, nikdo to nechce apod.. Vždyť Jarda třeba odpověděl Tobimu dvěma větami, které by museli stačit každému.  A prosím nakonec můžeš mi odpovědět, jestli v těch dotazech vidíš nějaký osobní útok na vedení mush nebo jsou nějaké neslušné?? Nebo jsou natolik zásadní, že by se nedalo na ně odpovědět? Mimochodem se můžeme o tom pobavit na Horníku, stavím se protože potřebuji botičky -)))))))  Ahoj  a díky.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #28 kdy: 24 Říjen, 2012, 10:05 »
Martine- tvoje otázka -
Proč nemůže startovat v Červonovodském sedle vedle mistrovské kat. SKJ1 i SKJ2?

Minulou sezónu jsme zkoušeli novou myšlenku, která měla omezit počet kategorií a zvednout konkurenci. Byl to nápad - doporučení, nikoli striktní zákaz.
Poprvé jsme narazili na Horníku, kdy jsme "neměli" otevírat čtverky. Jenže když jsem jako pořadatel odmítala pátou čtverku, tak už jsem držela v ruce telefon a domlouvala se JirkouN, že jako pořadatelé ty čtverky fakt chceme otevřít. Nakonec byly nejpočetnější kategorií spřežení.
Primární je (i při slučování kat, juniorech...) dát vědět pořadateli že je zájem a on se pak snaží najít cestu jak svého "klienta" tj závodníka uspokojit
Hledání nových cest je proces, může mít chyby, je třeba zpětné vazby, pokud možno v akceptovatelné formě :)

A tón diskuse - já vím že Miloš to neodpálil, jen trošku benzínu přihřál... ale lidi jsou unavení, excitovaní, očekávají pořád nějaký útok, tak mohou reagovat prudčeji..
Tys dal Jirkovi zpětnou vazbu, že na určitý tón následuje určitá reakce
« Poslední změna: 24 Říjen, 2012, 10:07 od HelaL »

Maur.

  • Host
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #29 kdy: 24 Říjen, 2012, 10:57 »
Helenko a nemohlo tohle zaznít už tenkrát?? Víš kolik bychom si ušetřili zbytečných slovních výměn, které rozhodně mushingu nepomohou. Mushing je sport u kterého jsem vydržel nejdéle za všeho co jsem za těch xx let dělal, velmi mě baví a myslím, doufám, že dlouho dělat budu. -)))))  Nekazme si to zbytečně hloupostma. Vždyť každý máme svých starosti mimo mush až, až.  Zpětna vazba je to i pro mě. A poučení také... Díkes. HOWG