Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MR SKJ 1 Ricky

Autor Téma: MR SKJ 1 Ricky  (Přečteno 8360 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
MR SKJ 1 Ricky
« kdy: 18 Říjen, 2012, 13:13 »
Mam dotaz, to se pojede republika i s jednickou 19km???? T

Maur..

  • Host
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #1 kdy: 18 Říjen, 2012, 19:31 »
Tobi ty vogo, vždyť je podzim a ty už myslíš na zimu.  :D :D :D

Ale dobrá, když si to tady nakousnul zimu a konkrétně MR SKJ, tak taky přidám  poznatek, který mě zajímá.
Když se dělilo MR na různé závody po celou zimním sezonu, tak se i říkalo, že je to proto, aby mohli lidi jet MR v různých kategoriích.
Např. to ale následující MR Říčky v SKJ odporuje. Jsou li tady lidi mezi námi, kteří mají dva psy a chtěli jet MR  jak v SC2 a i v SC1, tak mají nyní smůlu. :-\   Prosím využívám situace a ptám se nechci v ŽÁDNÉM případě nějak provokovat, protože to není můj případ. Jednička by mě tottiž pravděpodobně zabila -)))))))I když nikdy, neříkej nikdy -))))) . Pokud je odpověď složitější klidně o tom pokecám na Kostelci,  Horníku nebo v Bělči. Děkuji.

Offline michalcz

  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Karma: +5/-2
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #2 kdy: 19 Říjen, 2012, 09:46 »
Třeba nám pořadatel vyjde vstříc a pro nás co máme víc jak 2ks psů dá rozestup startů víc jak hod od sebe :-)

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #3 kdy: 19 Říjen, 2012, 11:09 »
Jako ze budu mit mezi cilem a startem dalsi kat. 15min? :-)

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #4 kdy: 19 Říjen, 2012, 12:07 »
 :D :D :D Tak to si můžu dovolit u podzimního sprintu na 6km. No jet 2x za den kvalitně 19km, chce už trošku sportovního ducha -)))))

Offline Kryspi

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-8
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #5 kdy: 19 Říjen, 2012, 12:20 »
Naštěstí to není můj případ, mám jen jednoho koně ... Ale klidně bych to taky trochu zkrátil, pes mě tak dlouho neutáhne  :)
Loni jsem to ujel bez tréninku nás obou (s přestávkami). Letos bych to zkusil odzávodit dle našich možností, ale těch 19 km je celkem dost.

Třeba by majitelům více psů stačilo jet v pořadí Skj1 - jede i lyžař, Skj2 - lyžař se už jen veze (nikdy jsem se dvěma psi nejel :) )
Mějte se, sněhu zdar!

MiVo

  • Host
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #6 kdy: 20 Říjen, 2012, 08:05 »
Tobi, fundovaná odpověď v nedohlednu  :'(

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #7 kdy: 20 Říjen, 2012, 18:35 »
Tobi, fundovaná odpověď v nedohlednu  :'(

tento vikend je kostelec, ktery stejne jako ricky, porada metuje. docela bych si tipl, ze tim padem meli kluci a holky uplne jiny starosti, nez vysedavat dva dny pred zavodem u komplu a cekat jestli nahodou nepadne nejaky dotaz ohledne breznovy akce...
urcite fundovana odpoved prijde, byt absolutne nechapu, proc zrovna pan volf potrebuje okamzitou odpoved.

MiVo

  • Host
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #8 kdy: 20 Říjen, 2012, 20:40 »
samozřejmě panu volfovi je po tom hovno  ;) , ..... ale neřekl by jsem, že odpověď musí být v řežii pořádajícího klubu,......ale souhlasím s tím, že březen není příští měsíc

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #9 kdy: 22 Říjen, 2012, 18:37 »
Dík za zastání právě jsem se vrátil z Brodáku.Dík že se nás DF zastal fakt toho máme docela plný ........... a nemáme čas ani chuť koukat na diskuzi.Tak k Říčkám :trať 19km je nejkratší co se dá udělat ,pokud nechcete jet jen 5 km .Start po hodině také nepřichází v úvahu startuje se v neděli po 11 hod a je to tak akorát na hromadný start jako klasicky každý rok.Na všechna tato úskalí jsem upozorňoval na schůzi předsedů a přesto všichni chtěli ať to na Říčky vezmem.Pokud je zájem klidně skj MR předáme jinam.Z MR Říčky nám není teplo ani zima, tím myslím co se sponzorů a reklam týče.Naopak Janovičky jako MR potřebujem.Můžem o tom podebatovat v Bělči snad se s toho nezblázníme a čas si najdem.
                                                  Jinak zimě zdar Jarda Hanuš

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #10 kdy: 22 Říjen, 2012, 18:53 »
Jo a ještě jako termín jsem zadal špatné pondělní datum změnu potvrdíme až po potvrzení volného termínu ve ski Říčky. :'(

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #11 kdy: 22 Říjen, 2012, 20:00 »
Dikys za info. T.

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #12 kdy: 22 Říjen, 2012, 22:00 »
Jardo ty se neomlouvej. Opět jste udělali na Kostelci obrovský kus práce, takže tvůj příspěvek  by v klidu počkal. Taky díky za jasnou a stručnou odpověď. Kdyby tak odpovídali všichni po kom se to chce to by byla paráda. Ale i tak začíná být jasné jak se to vlastně všechno má. Kdo chce letos startovat SKJ1 i SKJ 2 má pravděpodobně smůlu. -(((

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #13 kdy: 23 Říjen, 2012, 10:55 »
To Maur:   A kolik takovych obojzivelniku, co startovali v SKJ1 i SKJ2, v minulosti bylo???

Jakmile nekdo zacne jezdit na lyzich se 2 psy, k jednomu se uz nevrati.:)))))) 

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:MR SKJ 1 Ricky
« Odpověď #14 kdy: 23 Říjen, 2012, 15:25 »
No právě že moc ne, protože SKJ1 a SKJ2 potažmo všechny kategorie byly na jednom místě (myslím MR). Já měl za to, že ten nový model by to mohl oživit, rozšířit a že to byl jeden z důvodů proč to se to uvedlo v praxi. Že těch "obojživelníků" bude více, protože to lidi hecne a řeknou si "á zkusím i tuto katergorii na MR" ;). Ale asi se mýlím. Jen mě to tak ťuklo, že by to třeba mohlo být OK.  :D :D  Mimochodem myslím, si že ty jsi zrovna jeden z adeptů, který by to dal úplně v klidu -))).