Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výsledky MR 2011

Autor Téma: Výsledky MR 2011  (Přečteno 26439 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Výsledky MR 2011
« kdy: 11 Červen, 2011, 03:09 »
Vyhlášení se blíží, takže byly spočítány body a pokusně nastaveny koeficienty. Snažila jsem se opravit délky kol v závodech (v propozicích).
Na Bystřeci se překonaly E rychlosti - jelo příliš rychle, nebo byla špatně změřena délka trati.
V některých případech nebyly dodrženy různé délky tratí pro A, B,C či Skj1, Skj2.
Dle rozhodnutí z loňské schůze pořadatelů se již nevyhlašuje NS, ale jednotlivé Skj disciplíny.

Ve výsledcích bylo vetší množství nesprávně uvedených RZT. Opravila jsem, co jsem našla. Pokud najdete chybu, mailněte mi ji prosím.
Výsledky v tuto chvílu NEJSOU OFICIÁLNÍ!
Až je STK schválí, dám vědět.


Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #1 kdy: 23 Červen, 2011, 20:20 »
Ahoj,  v žebříčcích ať absolutním, či poměrovém je v MB nejlépe na tom Šaman (ne že bych to Merhimu nepřál  ;) ) 1 vyjel, tak to
NECHÁPU našel by se dobrák, který mě to vysvětlí .... Děkuji
PS. ...to jen po přečtení článku o medailistech...
« Poslední změna: 23 Červen, 2011, 20:23 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #2 kdy: 23 Červen, 2011, 20:48 »
v žebříčcích ať absolutním, či poměrovém je v MB nejlépe na tom Šaman
Šaman zajel na Edíku pěkný výsledek (jeden). To mu zajistilo vítezství v žebříčku I. ligy. (tam se počítá jeden -nejlepší výkon - co přesně se tam počítalo, najdeš u jeho jména - detail).
Merhi však zajel Janovičky i Eduard, má tedy dva výsledky a ty se v seriálu MR sčítají.... = "seriál"

Merhi nesplnil nominační kriterium (I.SVT), ale vyhrál Janovičky v konkurenci 14 lidí. Na třídu to ale nestačilo, protože Janovičky jel Habas rychle jako čert :) a nastavoval přísný koeficient.
Navrhla jsem v tomto případě změkčení nominačního kriteria - kvůli vysoké konkurenci na Janovičkách a v MB seriálu celkem (16 RZT)

Šaman by mohl z domu vytáhnout paty častěji ... a bylo by to jasné :) ... teda nevím jak tento rok, když merhi vytáhne mlaďochy :)


« Poslední změna: 23 Červen, 2011, 21:08 od HelaL »

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #3 kdy: 24 Červen, 2011, 09:08 »
v žebříčcích ať absolutním, či poměrovém je v MB nejlépe na tom Šaman
Merhi však zajel Janovičky i Eduard, má tedy dva výsledky a ty se v seriálu MR sčítají.... = "seriál"

Merhi nesplnil nominační kriterium (I.SVT), ale vyhrál Janovičky v konkurenci 14 lidí. Na třídu to ale nestačilo, protože Janovičky jel Habas rychle jako čert :) a nastavoval přísný koeficient.
Navrhla jsem v tomto případě změkčení nominačního kriteria - kvůli vysoké konkurenci na Janovičkách a v MB seriálu celkem (16 RZT)

Šaman by mohl z domu vytáhnout paty častěji ... a bylo by to jasné :) ... teda nevím jak tento rok, když merhi vytáhne mlaďochy :)

no tak to už nechápu vůbec, pokud koeficient nastavil "haskounář" je o to smutnější, že pro "velkou" konkurenci v otevřených je třeba
"změkčovat"...navíc na Edíku byla přímá konfrontace, tož si tam tu 1. VT mohl vyjet taky né?
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #4 kdy: 24 Červen, 2011, 10:30 »
no tak to už nechápu vůbec, pokud koeficient nastavil "haskounář"

To není tak že by Habas byl rychleší než Merhi... ale tak, že se Habas více přiblížil elitní rychlosti pro svou (SH) kategorii.
Která kategorie se nejvíce přiblíží své elitní rychlosti, ta nastavuje koeficient pro daný závod.

Midový haskounář (MB1) dosáhne na elitu, když jede průměrkou 20,2 km/h, zatímco v MB je třeba jet 25 km/h
Jsou tratě - zvláště ty technicky obtížnější, kde otevření nedokážou jet o 5 km rychleji než než haskouni  - pak koef. nastavuje haskounář. Taky byly roky, kdy koef nastavavovali gróňáci, jejich elitní rychlost (MB2) je 15,5 km/h.

Osobně považuji za slabinu systému, že účast/neúčast jednoho špičkového závodníka může ovlivnit medaile ve zcela jiných kategoriích.
(Kdyby Habas Janovičky nejel, vyjel by si Merhi aspoň II.SVT  a pak už by při počtu min. 15 týmů RZT v  seriálu měl nárok na medaili automaticky dle SŘ)
..Merhi si vyjel jen III.SVT

Návrh na změkčení byl můj, stojím si při téhle konkurenci za ním  ;)

Na druhé straně myslím, že bychom měli seriál MR trochu pozměnit, já budu teď na schůzi navrhovat:

1. aby se finále pro různé třídy jelo na různých místech (tj šestky na Janovičkách, Učka třeba na Kanadě, MSkj2 .. na Ediku?)
2. aby vítěz finále bral vše (dostal ve své kategorii medaili)
je to trochu jiné pojetí seriálu :), uvidíme nakolik jsme soutěživá banda, zda budeme měnit lajny :)

Ve sprintu podobně, první v sezóně by začínaly čtverky, pak šestky.. kdo by chtěl, mohl by bojovat o medaili víckrát.

Věřím že na schůzi to probereme..



« Poslední změna: 24 Červen, 2011, 10:33 od HelaL »

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #5 kdy: 24 Červen, 2011, 17:48 »
 :D HeloL, já chápu, jak je to s koeficienty, ale nechápu, že ten , který porazil "velkou" konkurenci na Janovičkách a je tak dobrej, že si teda nevyjel tu I.VT na Edíku, když to evidentně pro některé nebyl problém...
vždyť kvůlivá tomu se koeficienty zaváděli, aby MISTR nebyl jen pilný objížděč, průměrné výkonosti...(to není na Merhiho , ale OBECNĚ)
u MB1 je to jasný, všichni 3 klucí maj vyjetou I. VT tak rozhodly body...
vždyť je to srandovní, když v poměrovém žebříčku Midu je před vašimi medailisty v MB - 6 !!! MB1to ti přijde normální ? mě teda ne, kdepak asi soudruzi ze svazu udělali chybu... :D
né že by na tom nějak extra záleželo, ale srandovní to je, tak čus a hueský dny  ;)
« Poslední změna: 24 Červen, 2011, 17:50 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #6 kdy: 24 Červen, 2011, 18:38 »
vždyť kvůlivá tomu se koeficienty zaváděli, aby MISTR nebyl jen pilný objížděč, průměrné výkonosti...(to není na Merhiho , ale OBECNĚ)

jojo, Venco, přesně tak by to mělo být :)

Soudruzi ze svazu neudělali chybu  :), to já jako zástupce otevřených za mid-long jsem navrhla změkčení kriteria z výše uvedených důvodů, MB je nejobsazenější kategorie v SMR, za tímto návrhem si proto stojím. Ostatní z výboru neměli námitek. Pokud by v kategorii bylo třeba jenom 6 lidí, nenavrhovala bych to.

Principiálně mívá stávající seriál své mouchy, uvidíme s jakou odezvou se setká myšlenka na změnu, která by přinesla zvýšení konkurence ...a pak by vítěz bral vše :)

Offline VencaN

  • *****
  • Příspěvků: 888
  • Karma: +130/-109
  • G.Attla :...pes nikdy nedělá chybu...
    • E-mail
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #7 kdy: 24 Červen, 2011, 20:37 »
...to já jako zástupce otevřených za mid-long jsem navrhla změkčení kriteria z výše uvedených důvodů, MB je nejobsazenější kategorie v SMR, za tímto návrhem si proto stojím. Ostatní z výboru neměli námitek. Pokud by v kategorii bylo třeba jenom 6 lidí, nenavrhovala bych to.
Helo, tvoje argumentace popírá logiku a důvod proč se přišlo s tolik oblíbenými "koeficienty"
z čehož plyne, že až se někdy někde objeví alespoň 10 - 15 ťapalů v kategorii, tak na jejich zástupci záleží, zda bude vyhlášen
"nejrychlejší"  ťapal   tím naším NEJVĚTŠÍM  pardon  Mistrem  :D
tož zrušme koeficienty a nechme to na "ostatních z vejboru" ...a život bude krásně jednoduchý
už jenom při pohledu na výsledkovku Janoviček - tak tam zkrátka v MB žádná "velká " konkurence  nemohla bejt a NEBYLA
 1. Merhaut Michal  01:17:09,00 01:16:03,00 02:33:12,00  00:00,00  18.64 2073 3 3
2. Vrtěl Martin        01:12:41,00 01:22:28,00 02:35:09,00 01:57,00   18.41 2048 3 3
3. Zetek Václav      01:23:50,00 01:31:12,00 02:55:02,00 21:50,00   16.32 1815  3


1.Habásko Roman   01:21:43,00 01:15:35,00 02:37:18,00 00:00,00 18.16 2020 1 1
2  Škoda Martin   01:20:18,00 01:18:08,00 02:38:26,00 01:08,00 18.03 2005  1 1
3  Fiala Jaroslav  01:20:14,00 01:20:01,00 02:40:15,00 02:57,00 17.82 1982 1 1
 to nebyla náhoda rychlého Habase, haskouňáři zajeli parádně (první 3 ve třech minutách)a otevření prostě NIC - MOC, tak se furt neoháněj "velkou" konkurencí, NEBOŤ KATEGORIE otevřených V NÍŽ BY SE UMÍSTILI ČISTÍ NA 3-5 MÍSTĚ, NEMŮŽEŠ NAZVAT silnou, jen koukni na celkové časy :D
papalášům A "VYJÍMKÁM" ZDAR :D ;)

« Poslední změna: 24 Červen, 2011, 21:20 od VencaN »
Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů,
pokud to lze vysvětlit jejich debilitou.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #8 kdy: 24 Červen, 2011, 22:28 »
tak se furt neoháněj "velkou" konkurencí, NEBOŤ KATEGORIE otevřených V NÍŽ BY SE UMÍSTILI ČISTÍ NA 3-5 MÍSTĚ, NEMŮŽEŠ NAZVAT silnou, jen koukni na celkové časy :D

Venco, nebyl tys nahodou nějaký poradce chovu? Tj člověk co kouká na souvislosti a do budoucna? :)
Kdybychom takto měli vybírat chovné jedince, měl bys pravdu. Byla by to chyba. Kategorie byla silná  - početně.
Ale - já se za ta léta naučila, že někdy je fajn trošku slevit a ocenit .. účast... taky by se nám jinak mohlo stát, že na závody fakt nebude nikdo jezdit. Tady nejde o zařazení do chovu :), ale kus papíru a kulatou cetku...dobrý pocit, odměnu... Jistě se může stát a stalo se, že člověk (jinak báječný chlap), který získal titul protože... tam byl (a nebyl tam zrovna nikdo extra rychlý a tak mu třída vyšla), prodával pak štěňata "Mistra republiky".. to už se mi jako problém trošku jevilo. (Ale mlýny melou jistě a situace se umí otočit o 180 a je to srovnané.. :) :)

Shodou okolností během přípravy tohoto vyhlášení vnímám spíše tlak a snahu  uznat toho více, "protože když tam ti lidi přijeli, tak si zaslouží odměnu a nakonec tam měli moznost přijet všichni, tak je to jejich chyba že nepřijeli a nepoprali se o tituly"

Závěr - navrhla jsem tohle změkčení, podepíšu se pod něj, protože v celkovém kontextu se mi to jeví správné. Klidně se za to budu zítra zodpovídat své sekci :)
Ale protože se mi situace v seriálu obecně nelíbí, věnuji max. úsilí změně. (rozdělení finále na více míst, se soustředěním max konkurence vždy do jedné kategorie) ...a bude klid... a vítěz bude zasloužený.
Doufám že najdu podporu, nic lepšího už mne při současných možnostech nenapadá. čus :)



« Poslední změna: 24 Červen, 2011, 23:03 od HelaL »

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #9 kdy: 25 Červen, 2011, 09:28 »
Rok co rok stejna pisnicka! Pohled na vysledkovku MR pripomina marxistickou ideu - jakoze dobryy..., ale jaksi to nefunguje :-)
Pokud se bude hrat na koeficienty, prepocitavat se vlhkost vzduchu, teploty, tlaku a dalsich vymyslu, tezko se dobereme regulerniho vysledku.
Tobi

Peter

  • Host
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #10 kdy: 25 Červen, 2011, 23:58 »
System to neni zly....ale ma jednu vadu.....koeficienty hlavne pre čistokrvných su zle nastavene..a potom to robí "bordel" :-)
Ku všetkej ucte...niektore E nie su ani nahodou elit..a niektore pekne.....su max 2.....:-)

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #11 kdy: 26 Červen, 2011, 12:47 »
Peter, system uplne naprd, a jen proto, protoze kdysi nekdo, kdo jezdil sam v kategorii strasne touzil po titulu.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #12 kdy: 26 Červen, 2011, 14:50 »
On ten systém není naprd ani není špatně nastaven,pravda občas s rostoucí výkoností se musí upravit mezní hranice rychlostí.Je zatím to nejlepší co jsme ozkoušeli a JK vymyslel.Po mnoho sezon je  odzkoušené,že závodník,který doma nedosáhl na E třídu, venku neměl šanci a obráceně.Já si ještě dobře pamatuji doby počítalů,objížděčů a mistrů ze dvou v kategorii a hlavně jsem nezapomněl co zlé krve ti "Mistři" uměli nadělat.
Jinak jen na připomenutí ,přečtěte si Soutěžní řád kapitolu XX odst.7 písm.a.Zjistíte,že když si do kategorie seženete čtrnáct plazičů,můžete být mistrem i mezi plaziči i bez E nebo I. VT.Pro Petera, rychlosti u čistých nejsou špatně nastaveny,to jen kluci čistí zajeli špicu a kluci otevření prd.Předloni jela Dáša Edíka,jela nic moc ,Martin Škoda za to vzal ,nastavil koeficient a Dáša si vyjela krásnou třetí výk.třídu.Jinými slovy když jseš dobrej tak se to ukáže stejně jako když nejseš dobrej a pár lidem vadí,že se ukáže ,že až tak dobří nebyli i když byli první ze dvou. ;D

Peter

  • Host
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #13 kdy: 26 Červen, 2011, 16:53 »
Ano Jirko na tom konkretnom preteku...sli SH pomaly lepsie ako open, to berem...ale od ELit maju tie teamy este hodne daleko...alebo aj u dvojkových kategorii u GP a AM mate naprd koeficienty isto...sam som to jazdil....a bezne som ich vysoko prevysoval, a to o tolko...ze ak by mali open kategorie  o tolko prevysit koeficient, by museli lietat :-)...u SH detto...su "podhodnotene".....Ale to je len moj nazor, niekto moze mat iny....
Inak ale MB sla VeLmi slabo to treba uznat :-). Jeden jediny cas toho druheho prvy den mal este ako taku vykonosť :-)

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: Výsledky MR 2011
« Odpověď #14 kdy: 26 Červen, 2011, 18:05 »
Kdyz je to tak super, tak proc nejaky "zmekcovani"?