Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nový Dům 2010

Autor Téma: Nový Dům 2010  (Přečteno 6065 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #15 kdy: 22 Říjen, 2010, 11:19 »
Jisteze nezajimaji, proto jsi vedela, komu zavolat a vylicit, o jakou spoustu zavodniku prijdeme.
Nicmene to nemeni nic na faktu, ze ta spousta neprihlasenych zavodniku sem nic nenapise a pisi sem jen midaci nebo lidi na sprint jiz prihlaseni + Zdena, ktera by prijela pri prodlouzeni trati??? - pouze dotaz, ne utok :)
Pohled na trat je vec subjektivni, ani jedna z nas tam nebyla.
Zkuste vydrzet do nedele, na cem se chlapi domluvi, a fakt nam pomuze k rozhodovani i cislo tech neprihlasenych zavodniku, u kterych to visi na delce trati. K.
« Poslední změna: 22 Říjen, 2010, 11:44 od kavej »

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #16 kdy: 22 Říjen, 2010, 11:50 »
Budte radi, ze nekdo organizuje zavody. 4km nebo 8km, prip. 6km nebo 8km je snad rozdil ne!

Jana Z.

  • Host
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #17 kdy: 22 Říjen, 2010, 12:06 »
Katko, jen pro tvojí informaci, já jsem s Jirkou nemluvila, mluvil s ním Vašek. Mimo jiné s Jirkou jsme celkem v kontaktu, jelikož se známe možná trochu déle než ty. A nikdo nikomu nelíčil o kolik závodníků přijdete, jen jsme se chtěli zeptat v čem je problém, když se tady začalo ozývat pár závodníku, kteří na sprint chtějí jet, nic víc. Takže si prosím nech ty své osobní útoky pro sebe. Co se týče trati, ano, máš pravdu, že jsem na nové trati nebyla a právě proto jsme volali člověku, který na té trati byl. Jinak Katko na tebe se vyloženě hodí jedno staré české přísloví: "Komu není rady, tomu není pomoci"

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #18 kdy: 22 Říjen, 2010, 12:24 »
Ale je, Jani, nejlepe nic neporadat :). A stale zadne cislo, az na osobni utoky, ze :).
Jirka pred 2 tydny rekl, ze to delsi delat nebude. Martin to prijal + je rad, ze se nepojede ten sjezd. Jirka chtel dokonce jednu chvili mid i vzdat a delat jen sprint. Pak staci jeden telefon od vas (s ponekud jinou verzi obsahu) a je vse jinak, tyden pred zavodem - to taky o necem svedci... K.
« Poslední změna: 22 Říjen, 2010, 17:25 od kavej »

pospa

  • Host
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #19 kdy: 22 Říjen, 2010, 13:41 »
Tak nám začla sezona a už tu máme zase hádky >:(.Lidi budme rádi za každej závod nebo nebude za nedlouho kde závodit.

Venca Z

  • Host
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #20 kdy: 22 Říjen, 2010, 13:50 »
Katko nikdo na Tebe neútočí,ale protože jezdíme po závodech,tak slyšíme různé názory a tak jsem já zavolal Jirkovi ,že je škoda že je to tak krátké jelikož se každý těší na to, že  se na Křivoklátsku, kde jsou krásné tratě(kopce) sveze . Já sám už jezdím na Křivoklát 14 let a vždy se tam rádi vracíme,ale říkat tady lidem, aby seděli doma, nebo jeli jinam mě přijde při nejmenším pohrdáním. A nebýt toho, že je Horník tak daleko, asi by většina díky tvému názoru jela raději tam.Myslím ,že závody se dělají pro širokou škálu lidí a ne jen pro pár známých (začátečníků jak píšeš).A není poprvé kdy je proti Novému Domu Horník, jako MČR a přesto na Nový Dům přijelo vždy až 60 závodníků proti 20 až 30 na Horníku.A to je vše co jsem chtěl, s pozdravem Venca

Offline Helena

  • *
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +2/-2
    • E-mail
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #21 kdy: 22 Říjen, 2010, 13:55 »
Ahoj lidičky, jsem začátečník s kolloběžkou, jen chci napsat, že Hrobská jízda a Vroutek byla pro mě absolutní špička. Tyto dva závody mě jako začátečníka absolutně nadchli. Jestli chce někdo začít závodit tak stejně pojede. Tak se mějte všichni Husky hezky. Jirka a minikomando Jessie a Inari. ::)

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #22 kdy: 22 Říjen, 2010, 14:25 »
Venco, krivoklatske lesy budou na midu. U sprintu se nam to bohuzel nepodarilo, proste to tam jinudy nejde. Kdybychom to delali treba podle sprintu, nebyl by mozna zase tak pekny mid (nebo tak dlouhy). Je to neco za neco. Dali jsme na Jirku (pred 2 tydny) + bezpecnost. Mimochodem tato varianta se sjezdem vyzaduje dalsi 2 pomocniky... Snazime se vse delat co nejlepe a ne vzdy to jde. I takova malickost, ze budou treba k dispozici 2 obcerstveni a ne jen jedno byl velky boj. Neni to vubec jednoduche (kazdy, kdo to dela, urcite vi :)) a to nejdulezitejsi neni jeste ani za nami a uz je vse spatne jen proto, ze nam chybi 2km na sprintu. Proto ta veta o sezeni doma nebo Horniku - neni to pohrdani zavodniky, ale odpalkovani rejpalu, co jsou vzdy tak chytri, protoze vse vedi, znaji lepe a urcite by udelali ten nejlepsi zavod na svete. Myslim, ze az si dnes vecer Martin tohle precte, budete mit pristi rok v terminovce o jeden zavod min nebo se vrati na uroven pred x lety. V nekterych smerech je poucitelnejsi nez ja :). Nebo do toho pujde znovu a pak si zaslouzi svatozar :).
Jinak jsem nasla, ze v sezone, kdy bylo MCR na Horniku proti Novemu domu, startovalo ve sprintu u nas 25 lidi, takze jsme na tom letos docela dobre :). K.
« Poslední změna: 22 Říjen, 2010, 14:27 od kavej »

Offline RomanH

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 153
  • Karma: +4/-15
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #23 kdy: 22 Říjen, 2010, 14:30 »
Myslím že nám nezbude nic jiného než respektovat pořadatele závodu. Je pravda že uspořádání takovéto akce stojí spoustu sil a že věci s tím spojené jsou někdy jak se říká nad hlavu. Proto by měl organizátor už v samém začátku promyslet zda je trať a její délka, bezpečnost,  zázemí a vše spojené s organizací takovéto akce je v souladu s zaběhnutými zvyklostmi. Dá se říci že letošní ročník závodů na Křivoklátě je něčím novým. Po několik dlouhých let, myslím že 15 jsme jezdili na závod který pořádal Pepa Strakoš a jeho klub. Někdy bylo vše trochu svérázné a hektické a brali jsme to. Berme tedy i tento závod tak jak ho pro nás  připravuje "staronovej" klub Star Křivoklát.
 Osobně bych také přivítal delší trať, ale pojedu holt krátký sprint. Nic moc nenadělám a nechci kazit úsilí mnoha lidí. V příštím ročníku se třeba najde trať opět nová, delší a bezpečná i pro začínající. Stejně nám  jde hlavně oto se dobře pobavit, zazávodit si i když víme že v MB zase zvítězí Vašík, v MB1 Brzek nebo Stejsky,  v SC1 1 Kubelkovic parta atd.. Hlavně že bude dobře. :)
Jen jednu věc ke Kátě, neser závodníky a neposílej je na Horník a nebo ať sedí doma. :), pak tam budeš mít stále jen lidi z SHK a příchozí.
RomanH

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #24 kdy: 22 Říjen, 2010, 14:33 »
OK a vy zas tim, ze se nevyplati ani jezdit. A diky za pochopeni   ;). V nedeli pisnem, jak dopadlo rozhodovani v terenu :). K.
« Poslední změna: 22 Říjen, 2010, 14:46 od kavej »

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #25 kdy: 22 Říjen, 2010, 16:56 »
Já myslím, že naopak je pravda to, že komu jsou 4 km málo může jet na Horník a zkrátka je zde možnost výběru mezi dvěma závody (a trénovaním doma na delší trati). Pro mě byly ty 4 km hlavně překvapením, článek na mushingu jsem vůbec nečetla a koukala jsem jen na propozice, kde je uvedeno krásných 5,7km, až když jsem s někým řešila, jestli jede sprint/mid (abych nebyla sama v ktg) jsem se dozvěděla o skutečné délce, ale to jsme si už psali s Kavej...

Taky holt z délky tratě nejsem nadšená, ale proč bych nejela? A nebudu přeci předem hodnotit trať kterou neznám... Část pravdy mají "protestující", část pravdy mají organizátoři. Třeba když se tam letos podíváme, tak se dohodneme na příští rok, jestli je daný úsek sjízdný nebo ne  ;)


Offline šípy

  • *
  • Příspěvků: 42
  • Karma: +38/-4
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #26 kdy: 22 Říjen, 2010, 18:48 »
Jsem rád, že se vůbec začnou zas na Křivoklátsku pořádat závody.
Zodpovědnost má pořadatel a nikdo by ho neměl nutit k něčemu co nechce nebo na co nemá podmínky.
Kdo nechce může si trénovat doma.
Připomíná mi to diskuse o startu bez PP v čistých. Jestli jezdím pro radost a ne kvůli bedně - jezdím v otevřených.
hasky večer milan

Ivan

  • Host
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #27 kdy: 23 Říjen, 2010, 16:47 »
Ahoj,
myslim, ze bychom meli byt hlavne vsichni radi, ze existuji lide, ktery obetuji svuj cas, usili a usporadaji zavody.
Osobne si myslim, ze nikdo neporada zavody takove, aby tam nalakal nejakou uzkou skupinu lidi, ale obecne aby prijelo co nejvice lidi a zavod se libil.
Pak uz je jen na zavodnicich, jestli si tento zavod vyberou, tzn. trat se jim libi, nebo nepojedou, tedy maji nejake vytky.

Preji tedy vsem poradatelum zavodu, mnoho sil na poradani zavodu.


Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Nový Dům 2010
« Odpověď #28 kdy: 24 Říjen, 2010, 19:52 »
Ahoj, zdravím všechny.
Nejprve bych chtěl poděkovat všem, kteří nám týden před závody kriticky zhodnotili trať, kterou z nich nikdo neviděl ani nezkusil. Byla odsouzena pouze na základě jednoho parametru (délky), stejně jako nekteří lidé...
    Takže před hodinou jsem se vrátil z Nového domu, kde jsme opět upravovali tratě.  Po dohodě s ostatními členy klubu (bez mojí ženy) byly tratě všemi schváleny v původní délce. Připomínky některých, tady se projevujících, by byly brány v potaz, kdyby se objevily o 14 dní dříve. Takhle budou zohledněny do příští sezóny (pokud ji ještě budeme dělat). Kritické místo (pouze dle mého názoru) bylo skopáno a upraveno do podoby, kterou mohou zhodnotit letošní midaři.
1/ Já, ani ostatní členové klubu, nebudeme měnit propozice týden před závody. Museli bychom se stydět za to, že nedokázeme trvat na tom, co jsme předeslali.
2/ Tratě byly tvořeny ve snaze, vyhovět co největší míře závodníků, důraz byl kladen zejména na mid. To, že se to evidentně ještě před začátkem závodů nepovedlo, mě sice mrzí, ale už s tím nebudeme nic zásadního dělat.
3/ Cítím se velmi dotčen, že je napadána a osočována moje žena. Požádal jsem ji, aby mi pomohla, odpovídala na dotazy a dělala běžnou administrativu, když jsem v práci. S plánováním a organisováním závodů v Novém Domě má společné pouze to, že je moje žena. Vše probíhalo a probíhá  pouze v režii mé a ostatních (místních) členů klubu. Myslím, že pořádá dost akcí pro SHK i pro nováčky v průběhu roku na to, aby to muselo být spojováno i s našimi závody pod SSPS. Jakékoliv další osobní útoky budu vztahovat na sebe a s dotyčnými si je rád osobně vyřeším (výběr zbraní nechám na nich).
4/ Jestli máte stále chuť přijet na závody v Novém Domě, budete vítáni. Všechny vás zve předseda "staronového " prozatím aktivního klubu Start Křivoklát  Martin Kurak
p.s. V rámci udržení svého psychického zdraví toto téma zamykám. MK
« Poslední změna: 24 Říjen, 2010, 19:57 od kavej »