Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vysledky MCR - Nordic Style

Autor Téma: Vysledky MCR - Nordic Style  (Přečteno 7374 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Vysledky MCR - Nordic Style
« Odpověď #15 kdy: 28 Květen, 2010, 12:18 »
Nedalo mi to a pokusila jsem se zkontrolovat nastaveni koeficientů, jak to dělal Tom. Eduard a Skj2 na Sněžníku se mi nezdál, takže jsem poprosila nejpovolanějšího - Luboše Seidla - o konzultaci, přislíbil že se na to večer mrkne.

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: Vysledky MCR - Nordic Style
« Odpověď #16 kdy: 28 Květen, 2010, 12:47 »
Dik.
Ale myslim, ze to realne nastavit nelze. Ahoj T

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: Vysledky MCR - Nordic Style
« Odpověď #17 kdy: 28 Květen, 2010, 20:00 »
Kde se v zimě startovalo gundersenem?


Hornik a Zadov.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Vysledky MCR - Nordic Style
« Odpověď #18 kdy: 29 Květen, 2010, 13:07 »
Ale myslim, ze to realne nastavit nelze. Ahoj T

Takže jsem po konzultacích s Lubošem opravila chybé koeficienty na Eduardu a doplnila chybějící koef pro Skj2 Děčín.
(Na Edíku nastavoval koef. Roman Pečený s rychlostí 26,6, zatímco na Horníku a Sněžníku holky dosáhly E)

Na 1. místě NsM je nyní Pavel Porubský, Dušan 2., Jirka Strnad 3. Berte to zatím neoficiálně, dokud to neodsouhlasí STK.

Dále podle informací Luboše je možno ukončit disciplínu NS. Závodníci by si místo Ns registrovali RZT pro Skj2, SkjM, SkjW zvlášť a tyto kategorie by se zvlášť vyhlašovaly.
Proberte si to - a na schůzi si podsekce individuálů může odsouhlasit změnu, pokud to bude většině vyhovovat...
« Poslední změna: 29 Květen, 2010, 13:13 od HelaL »


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Vysledky MCR - Nordic Style
« Odpověď #20 kdy: 01 Listopad, 2023, 09:46 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт