Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 BORDER RUSH

Autor Téma: BORDER RUSH  (Přečteno 12975 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

milan sindelar

  • Host
BORDER RUSH
« kdy: 07 Leden, 2010, 12:48 »
TAK BUDE TEDA BORDER RUSH 7.-10.3 NEBO NE.STÁLE JE TO V KALENDÁŘI.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #1 kdy: 07 Leden, 2010, 12:58 »
OPRAVENO!!!

návštěvník

  • Host
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #2 kdy: 09 Leden, 2010, 12:27 »
na Polské straně - noční etapa 8.-9.-10.1.2010
včera start od 17.00
docela jim tam foukalo :-)

Peter

  • Host
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #3 kdy: 12 Leden, 2010, 08:40 »
Nevie niekto výsledovku?...ako tam bolo?....Tomaš napis niečo

Offline Pfeifer

  • **
  • Příspěvků: 99
  • Karma: +17/-1
    • E-mail
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #4 kdy: 12 Leden, 2010, 09:09 »
V pátek vichřice , těžká zafoukaná trať 30,1 km, místy vyfoukáno až na kamení. Unlimited omezen pouze na 8 psů.
V sobotu hluboká, těžká trať 30,1 km s krupicovým agresivním sněhem.
V neděli trať o trošku míň hluboká než v sobotu 16 km.

výsledovka v příloze
« Poslední změna: 12 Leden, 2010, 09:24 od Pfeifer »

Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #5 kdy: 12 Leden, 2010, 09:48 »
Nevie niekto výsledovku?...ako tam bolo?....Tomaš napis niečo

Moje postřehy..
Závod výborně zorganizován, prostě polští organizátoří to umí.
V kat. MB nás asi všechny překvapil "černý kůň" - Burzyński Grzegorz (PL) - který jel na výbornou. Klobouk dolů. ;)
Já jsem měl zmatky v noční etapě, kdy mi při startu zhasla čelovka, vyjel jsem po tmě, naštěstí za mnou po minutě startoval Michal M., za kterého jsem se chytnul a postupně jsem zkoumal, proč nefunguje. Nakonec se podařila opravit (zlomený kabel) a s mírnou ztrátou jsem dojel za Michalem. Hodně alchymie udělá pravidlo možnosti střídat na jednotlivé etapy jiné psy (v kat. MB jsme měli 8psů na soupisce) -  pečlivým zvážením jsme dobře nasadili jednotlivé typy psů do jednotlivých etap, což se nám vyplatilo. Až jsem litoval, že není více etap, protože s každým dalším km jsme měli lepší formu.
Trať byla, jak psal Pavel P.- celkem těžká, hodně pomohl silový základ tréninku. Závěrečný sjezd do cíle (2.kola) byl záludný, svádělo to k rychlé jízdě, ovšem pak docházely síly do druhého kola. Toto myslím hodně závodníků podcenilo a pak se to odrazilo na jejich výkonu. Viz. několik poláků, kteří byli velice rychlí prvních 15km a pak se propadali o spoustu minut dolů.
Startovalo se od nejpomalejších - takže se každý den hodně předjíždělo (více jak 30x), v poslední etapě mě předjeli jen 3 jezdci  ;D a musím konstatovat, že práce týmu obou Pavlů (Pf + Zv) byla úžasná.

Závod bych urcitě doporučil všem, kteří chtějí dobře potrénovat na kvalitních tratích, i sprintovým A,B týmům, kteří mohli jet 15km kolo.

Cesta domů nám trošku kazila dojem z celé akce, cesta nám trvála bezmála 7hodin, a další 2hodiny než jsme doma zaparkovali. (odjížděli jsme a bylo u nás 25cm, pak dalších 20 cm napadlo)

Dávám palec nahoru.

« Poslední změna: 12 Leden, 2010, 11:45 od TomH - www.alaskan.cz »
Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Peter

  • Host
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #6 kdy: 12 Leden, 2010, 14:26 »
No to pravidlo ze na 6ku mozes mat 8 psov...a este k tomu ako pises ze by bolo viacej etap....aspon 7-10...to by bola parada...neviem ale asi bude mojim cielom behat taketo etapaky....mas sneh si na jednom mieste vela behas na snehu co si viac priať....ta fotka je uzasna....nejak Ti to v zadu v tej sestke pocernelo....typujem ze si v tej zostave siel poslednu etapu?....:-)

Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #7 kdy: 12 Leden, 2010, 14:51 »
No to pravidlo ze na 6ku mozes mat 8 psov...a este k tomu ako pises ze by bolo viacej etap....aspon 7-10...to by bola parada...neviem ale asi bude mojim cielom behat taketo etapaky....mas sneh si na jednom mieste vela behas na snehu co si viac priať....ta fotka je uzasna....nejak Ti to v zadu v tej sestke pocernelo....typujem ze si v tej zostave siel poslednu etapu?....:-)
Ano, je to posledni etapa.. Rezouni odvedli tu "tvrdsi praci" v prvnich 60km. Kazdopadne leader Fido (rezavy) sel vsechny 3etapy. S nim vsechny 3etapy jela Morgana a Willi. Pro rychlou variantu sla dopredu zkusena rozumna Yogi (nejvice se predjizdelo, na psy nereaguje) - Morgana po nocni etape, kdy po ni vyjelo nekolik psu se druhy den bala predjizdet..
Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #8 kdy: 16 Leden, 2010, 14:19 »
Nemáte někdo fotky? thx ;)
Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #9 kdy: 19 Leden, 2010, 07:08 »
Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Offline michal23

  • *
  • Příspěvků: 18
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #10 kdy: 19 Leden, 2010, 23:04 »
Moc krásné fotky od Wojtka Gnusa:
http://gnus.pl/sport/hs2010/

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #11 kdy: 20 Leden, 2010, 00:18 »
Wojtek Gnus je fakt Pan fotograf :) ... ne jenom 100 fotek spřežení jedna jako druhá :)

Moc se mi líbí styl téhle galerie - vhodný pro fotky (výběr fotek), které stojí za to prohlédnout všechny.
Jak se tenhle styl líbí ostaním?

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #12 kdy: 20 Leden, 2010, 06:59 »
Fotky skvělý, ale přiznám se, že tenhle styl galerie mi moc nesedí, jedna fotka v podstatě ruší druhou, u těch 100 stejných by mi to nevadilo, tady by si člověk chtěl rozkliknout po jedné a kochat se.

Offline Vojta s Bertou

  • *
  • Příspěvků: 21
  • Karma: +0/-5
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #13 kdy: 20 Leden, 2010, 07:21 »
V podstatě jsem chtěl napsat to samý co Lenka - úžasný fotky, styl galerie blbější než např. rajče - na tom pásu vidím i 4 fotky najednou a trochu to ruší. Fotky určitě stojí za shlédnutí, máme se co učit

Offline Qba

  • **
  • Příspěvků: 82
  • Karma: +7/-9
Re: BORDER RUSH
« Odpověď #14 kdy: 20 Leden, 2010, 08:20 »
Styl galerie oproti třeba zmiňovanému rajčeti má jednu výhodu - není závislý na žádném externím SW nebo provozovateli stránek. Stránka je udělaná v jednoduchém HTML kódu, který je plně pod kontrolou autora. Nemusí tím pádem souhlasit s žádnými podmínkami, které diktuje rajče (potažmo idnes.cz či kdokoliv jiný) a je nezávislý. Stačí mu jakýkoliv textový editor + samozřejmě něco na zpracování fotek.
Jasně - variant je víc, Wojtkovi se z nějakého důvodu líbí zrovna tahle. Vzhledem k tomu, jak umí fotit, věřím, že jde o záměr. Osobně v tom vidím kontinuitu fotek - jdou za sebou podobně, jak byly viděny v závodě, navozují jeho atmosféru. Ale na každého to může působit jinak - i rušivě :-)
Q.