Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Horník 2015 MR ČR.

Diskuzní fórum > Závody

Horník 2015 MR ČR.

(1/8) > >>

Jirka Valko:
Kdopak smazal tak akční příspěvek? 8)

RomanH:
Já, viz. Hlavní strana časopisu

HuskyCan:
Pane Habásko, takže Vy cenzurujete diskuzi i v případě slušného vyjádření? To myslíte vážně? Já sem nenapsal nic vulgárního, pouze sem uvedl svoje postřehy stejně jako další lidé. Podívejte se na facebooku přímo na událost k akci na Horníku, kde se vyjadřují i další lidé k celé organizaci. Byla to tam absolutní hrůza v mnoha ohledech a Vy to zametete pod koberec? Jak myslíte. Jsou další místa kam mohu svoje zkušenosti medializovat a kde mi to již smazat nemůžete. Myslel jsem si, že bude lepší probrat to tady slušně mezi lidmi, kteří o tomto něco vědí, než s tím jít hned na jiná místa, ale asi jsem se zmýlil. Už chápu, proč pořadatel nereaguje na připomínky, když ruka ruku myje třeba ve svazu, u administrátorů na mushingu apod. Romane, my se známe moc dobře, takže by bylo super aby sis uvědomil, že ne všechno smazat má pozitivní dopad...

RomanH:
Žádného pana HuskyCan neznám. Každý slušný člověk se představuje plným jménem.

HuskyCan:
Romane, lidé se budou představovat pod svým jménem ve chvíli, kdy mu ostatní lidé přestanou vyhrožovat za svoje vyjádření a přestanou mu povídat věci o usmrcení psů, ano?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi