Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 kolobrnda

Autor Téma: kolobrnda  (Přečteno 10958 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

krokodýl

  • Host
kolobrnda
« kdy: 15 Říjen, 2008, 10:06 »
Dejte sem prosím nějaké odkazy na stránky , kde prodávají koloběžky - například kde koupím koloběžku svenovku.děkuji. :) ;)

bering

  • Host
Re: kolobrnda
« Odpověď #1 kdy: 15 Říjen, 2008, 10:19 »

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: kolobrnda
« Odpověď #2 kdy: 15 Říjen, 2008, 10:46 »
Krokodýl, krokodýl, byl línej tak nechodil. Jdi nahoře, na téhle stránce , do části, sekce odkazy, a tam vše najdeš.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline Jirka

  • *
  • Příspěvků: 9
  • Karma: +1/-1
    • E-mail
Re: kolobrnda
« Odpověď #3 kdy: 16 Říjen, 2008, 13:37 »
Koloběžky už nedělám, doporučuji jedině a vřele zenisekpp@tiscali.cz

Sven

Milouš

  • Host
Re: kolobrnda
« Odpověď #4 kdy: 19 Září, 2009, 19:23 »
Ahojte, jste-li nekdo z Brna, tak pak vezte, ze na Pekarske ulici 41a byla otevrena prodejna kolobezek. Takze neni nic lepsiho, nez se zastavit a poradit se o vhodnych modelech. A nebo klidne piste na email, rad odpovim na vse, co se kolobek tyce. A pak u nas najdete spoustu nahradnich dilu. Jinak tez na www.nakolobce.cz. Pekny den vsem Milous

Offline tomek

  • **
  • Příspěvků: 56
  • Karma: +9/-4
koloběžka,trojkolka nebo sáně..?
« Odpověď #5 kdy: 14 Říjen, 2009, 18:15 »
ahoj..mám doma 2 AM..fenku a psa..začali sme s treninkem..zatím běháme s řetězem a pneumatikou..postupně se dostávají předemě a táhnou mě,tak mám radost..ale tady je ten problém..nevím,co si mám pořídit pro jízdu..koloběžku?trojkolku?nebo dokonce sáně pro dva psy?na koloběžce by to v zimě asi nebylo ono,trojkolka je přecejenom stabilnější,ale zase těžší..našel jsem i sáně pro 2 psy..sáně sou sáně,ale ty taky můžu vytáhnout jenom když je sníh..tak mi někdo prosím poraďte..díky

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: kolobrnda
« Odpověď #6 kdy: 14 Říjen, 2009, 18:29 »
Za dva psy...koloběžka nebo tříkolka na suchu, saně nebo běžky v zimě...
Dle vlastní akčnosti, odvahy a šikovnosti...
Pokud chceš závodit, tak na tříkolce či saních závodíš proti mamutům atd. v uzavřené kategorii, na kolobce a běžkách jedeš v otevřených proti ESP a jiným děsně rychlým mrchachám.
Za dvojkou malamutů se na libovolném vozidle nadřeš zhruba stejně...takže je to jenom na tobě co zvolíš za "povoz".

Offline Ještěrka

  • *
  • Příspěvků: 27
  • Karma: +1/-1
    • E-mail
Re: kolobrnda
« Odpověď #7 kdy: 14 Říjen, 2009, 20:55 »
Já doporučuji kolobrndu od Igora Tracze- lehká, pevná, stabilní. Velmi pěkné svezení. Igor pošle i samotný rám a naskládat si jej můžeš podle sebe. Tak jsme to udělali i my a naprostá spokojenost. Tady je foto.
« Poslední změna: 14 Říjen, 2009, 21:14 od Ještěrka »

Offline tomek

  • **
  • Příspěvků: 56
  • Karma: +9/-4
Re: trjokolka,koloběžka nebo sáně
« Odpověď #8 kdy: 14 Říjen, 2009, 21:31 »
takže mezi kolobkou a trojkolkou nebude takovej rozdíl..no já mám radši když je to trošku extrémější tak podle toho bych to chtěl zvolit..no ale na ničem z toho sem ještě nejel tak nevím,jaký sou z toho pocity..:-)

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: kolobrnda
« Odpověď #9 kdy: 14 Říjen, 2009, 21:48 »
S mamutama to "trochu extrémnější" nebude...jejich stabilní cestovní tempo 8-10km/hod moc toho adrenalinu nenabízí...teda pokud ti nevylítně někde ve sjezdu v nepřehledné pravotočivé zatáčce kočička ;D
Nejlíp dojeď k někomu kdo uvedená vozidla vlastní, ochytej si to a pak se rozhodni.
Otázka je co plánuješ dál...víc psů? Pak určitě tříkolka...ono je to poměrně infekční záležitost ;)

Offline tomek

  • **
  • Příspěvků: 56
  • Karma: +9/-4
Re: kolobrnda
« Odpověď #10 kdy: 14 Říjen, 2009, 21:58 »
právěže plánuju víc psů,ale nejdřív musím vědět,jestli zvládnu tyhle dva..to opravdu moc extrém není..ale mám k těm psům určitý sympatie a tomu sem nějak podlehl...nevím ke komu zajet,nemám v tomhle moc kontaktů..něco už mám domluvený,tak uvidim..

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: kolobrnda
« Odpověď #11 kdy: 14 Říjen, 2009, 22:03 »
A hele, on se nám klube další malamuťák...tak vítej do klubu podobně postižených ;D
Mrkni do termínovky, najdi si nejbližší závody a na 99,999% ti každý z oslovených musherů nechá své vozítko prohlédnout i si ho zkusit projet.

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: kolobrnda
« Odpověď #12 kdy: 15 Říjen, 2009, 09:08 »
Krokodyl:
Pokud se chces vozit nebo ti jde o penize, koupil bych tu, co tu nabizela pred casem Hela a Stoky. Ram slusnej, duralovej. Vybava silena, ale casem si to muzes prehazet - cena je vic nez dobra.

A pokud ti jde o vysledek - Igor dela kolobky fakt ze super matrose. Cenu neznam.

Klasika je od P.Zeniska, zpracovani vyborny. Nevim, zda dela vepredu 26".

Tobi

Offline tomek

  • **
  • Příspěvků: 56
  • Karma: +9/-4
Re: kolobrnda
« Odpověď #13 kdy: 15 Říjen, 2009, 15:48 »
já chci jezdit..do závodění se nijak nehrnu..čeká mě s nima ještě dost práce..ale na závody jako takový se určitě přijedu mrknout a uvidím..a díky za pomoc..

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: kolobrnda
« Odpověď #14 kdy: 26 Prosinec, 2009, 11:55 »
Ahoj,

Přijeď k nám (Boskovice), nebo k Hele (Silůvky) a můžeš se povozit. Jak psal Tobi, rám dobrej, díly na úrovni shopingových kol. Naše závodní kolobky už máme hodně překopaný, původní díly nahrazují již nepotřebné z našich kol. Vše kompatibilní s MTB.

Všechny postřehy a zkušenosti o kolobkách vložila Hela do tohoto článku: http://samota.mushing.cz/Tipy/Scooter.html