Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Co vybrat do začátku?

Autor Téma: Co vybrat do začátku?  (Přečteno 32536 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #15 kdy: 07 Březen, 2012, 17:43 »
tak doufám, že mi tady nebudete za pár dní nadávat a posílat zamračené smajlíky. nám přijde zítra, tak jsem zvědavá

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #16 kdy: 07 Březen, 2012, 17:59 »
Uplne zasnu, co se necha za 3790,Kc vyrobit. ...skutecne, bez ironie. To snad vyrabeji deti za chleba a postel...! T

Tara

  • Host
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #17 kdy: 07 Březen, 2012, 21:57 »
tak doufám, že mi tady nebudete za pár dní nadávat a posílat zamračené smajlíky. nám přijde zítra, tak jsem zvědavá
Nebudu, to se nebojte ;D Konečné rozhodnutí bylo přeci na mě :)

Mě by měla dorazit příští týden. Bohužel jsem hned v začátku narazila na ne zcela solidní prodejce (svetkolobezek), kde jsem se dnes musela domáhat svých práv jakožto spotřebitele kvůli špatně a neúplně vyplněnému potvrzení o objednávce a pořešit také komplikace s"akčním balíčkem"....no tak snad už bude vše OK  :-[
Už se nemůžu dočkat, a kdyby pesice věděla co si pro ni chystám, zcela jistě by výskala nadšením!
Budu ráda, když někdy napíšete jak se vám jezdí.
Přeji hodně šťastných chvilek na dvou kolech všem ;)

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #18 kdy: 08 Březen, 2012, 16:51 »
když u mě klepnete na tu obálku pod nickem tak by tam měl bejt můj mejl, klidně písněte at nerušíme na foru

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #19 kdy: 09 Březen, 2012, 12:33 »
No budu s Yedoo drzet palce, dokazu si to predstavit na "trenink" nekde v parciku po rovne, zametene cesticce. Mel jsem takhle jako prvni kolobku Kostku, ve meste a v parku super, prvni zavody na Tocniku jsem byl jak exot a pri dalsi jizde po lese se nejak, nevim proc udelala na zadnim kole osma ;) od te doby ji porad nosim opravit. Nakonec jsme skoncili u tektossu, chapu ze jako prvotni investice je to asik nesmysl, ale ono na to litani po korenech a bordelem na trati je potreba, aby to neco vydrzelo ;)

Hlavne mit na hlave porad plembak, i ve meste se da udelat salto driv nez clovek rekne "K...a rovne" ;)


Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #20 kdy: 09 Březen, 2012, 15:59 »
já musím říct že zase naopak s touto firmou sem byl moc spokojenej když sem kupoval rám :) http://www.e-kolobezka.cz/cs
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #21 kdy: 09 Březen, 2012, 17:59 »
Maya: Nápodobně. Taky jsem byl spokojen. Super komunikace, co řekli to bylo....

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #22 kdy: 09 Březen, 2012, 20:40 »
tak už ji máme doma, je pravda, že není moc vysoká, ale "festovní" je hodně, páčky na brzdách jsou kovový, řidítka vysoký, vůbec se nehrbím a ještě to jde vytáhnout kousek, ale já mám jen 163cm. hned jsme vjeli na cestu a bylo to fajn, jen mě nějako nedošlo, že kolobka bez blatníků a tající sníh na vysočině nebude ta nejlepší kombinace. ale jako hodnocení zatím je skvělý, je fakt tkaová "bytelná"

Tara

  • Host
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #23 kdy: 10 Březen, 2012, 19:54 »
já musím říct že zase naopak s touto firmou sem byl moc spokojenej když sem kupoval rám :) http://www.e-kolobezka.cz/cs
To jsem ráda, ale je to zcela jiná firma než u které jsem nakupovala já :D

Tara

  • Host
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #24 kdy: 10 Březen, 2012, 20:03 »
No budu s Yedoo drzet palce, dokazu si to predstavit na "trenink" nekde v parciku po rovne, zametene cesticce. Mel jsem takhle jako prvni kolobku Kostku, ve meste a v parku super, prvni zavody na Tocniku jsem byl jak exot a pri dalsi jizde po lese se nejak, nevim proc udelala na zadnim kole osma ;) od te doby ji porad nosim opravit. Nakonec jsme skoncili u tektossu, chapu ze jako prvotni investice je to asik nesmysl, ale ono na to litani po korenech a bordelem na trati je potreba, aby to neco vydrzelo ;)

Hlavne mit na hlave porad plembak, i ve meste se da udelat salto driv nez clovek rekne "K...a rovne" ;)
No, tak já doufám, že s 20kilovou, netrénovanou setřicí se nebudu řítit nijak závratnou rychlostí a už vůbec ne někde na závodech ;D

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #25 kdy: 04 Duben, 2012, 19:51 »
tak jak jste spokojená? co první jízdy?

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #26 kdy: 05 Duben, 2012, 08:59 »
doma sme dostaveli naši brndu a je to paráda, vyšla me asi na 7tis a sem moc spokojenej, ted se to ještě naučit. Posbíral sem doma nejakej bordel, dokoupil sem rám a zadní kolečko a brnda je na světě :)

http://tom-kubajz.rajce.idnes.cz/Kolobrnda/
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

Tara

  • Host
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #27 kdy: 05 Duben, 2012, 13:02 »
To Maya: Koloběžka vypadá fakt dobře. Hezká práce ;)

To Nexxi: Jsem ráda, že jsem si nakonec vybrala Mezqa. Jezdí se mi na ní vážně dobře, v podstatě na každém terénu je dost slušná. Na asfaltu nadávám na vysoké stupátko, v mírném terénu je super a na výmolech a kamení bych brala odpruženou vidlici a klidně vyšší stupátko, ale když to vezmu celkem, tak je to fakt dobrá volba. Někdy bych byla radši za 26" přední kolo, ale s tím 20" se mi dobře vejde do kuchyně a je naprosto dostačující. Taky jsem ráda za blatníky a V brzdy na mojí pesici stačí. Je fakt, že hned po 2 prvních dnech byla totálně sedřená, ale teď už je mi to fuk ;) A taky se mi párkrát stalo, že do toho trojitého rámu se mi zaseknul klacek  :-\ na druhou stranu na něj narvu pití, pumpičku i brašničku na nářadíčko a botičky pro pesku. Takže skoro nic nemusím tahat na sobě.
 Už máme najeto přes 100km a moc nás to obě baví :D Protože fakt jezdíme komplet po všech terénech jsem spokojená.
Co vy? :) A jak máte vyřešené vodítko? Já ho mám přidělané na pevné části rámu a od vršku řídítek přivázanou tkaničku, která vodítko drží výš, aby se nemotalo do kola, ale jak pesice někam trhne amortizér se napne a tkanička se mi posune a už je nanic.

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #28 kdy: 05 Duben, 2012, 20:42 »
doma sme dostaveli naši brndu a je to paráda, vyšla me asi na 7tis a sem moc spokojenej, ted se to ještě naučit. Posbíral sem doma nejakej bordel, dokoupil sem rám a zadní kolečko a brnda je na světě :)

http://tom-kubajz.rajce.idnes.cz/Kolobrnda/

kolobku máte krásnou. ale mezi Váma a mnou je jeden podstatnej rozdíl.bohužel, vy jste chlap, očividně technicky aspon trošku zdatnej, takže si poradíte. já jsem ženská, přítel k tomuto sportu moc vztah nemá, navíc nemá skoro vůbec čas, takže já potřebuju něco skoro bezudržbového, už hotového protože já bych k tomu zřejmě nepřimontovala ani to držátko na pití.. bohužel

Offline Nexxi

  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Co vybrat do začátku?
« Odpověď #29 kdy: 05 Duben, 2012, 21:04 »
Taro, jsem ráda, že jste spokojená, jen teda koukám, že tam máte blatníky! já je tam nemám a podle teho občas taky vypadám.. odřenou ji ještě moc nemáme, ale fena preferuje asfalt, takže lítáme spíš po asfaltu a  po cestách moc ne, to na mě vyčítavě kouká, že to má moc velikej odpor a nejede to tak rychle jak by chtěla  ;D ;D  jezdíme docela často a je to super, už jsme zvládli i jeden pád, jedna páčka se malinko hýbe, ale jinak to koloběžka ustála. myslím si, že za tu cenu toho koloběžka nabízí docela dost:) neměnila bych. koupili jsme zelenou, ale přes bahno stejně většinou nejde vidět, co je to za barvu:-D
já mám vodítko přivázané.jak to popsat.. za to stříbrné, směrem ke mě udělané očko z vodítka a horem přes řidítka mi to vede ke psovi, dle přítele "o hubu" ale mě to vyhovuje. jinak fena je magor neskutečnej. nechce abych jí pomáhala, táhne z kopce i do kopce skoro pořád sama, dokonce i přítele když jsme ho jednou vyvezli a to má přítel skoro sto kilo.. nechápu, kde se v ní ta síla bere.  :o