Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Mrznou ruce :-(

Autor Téma: Mrznou ruce :-(  (Přečteno 10940 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Václavka

  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Mrznou ruce :-(
« kdy: 18 Prosinec, 2009, 19:27 »
Začala zima, udeřily mrazy a při tréninku na běžkách moc, moc mrznou ruce. Tak se chci optat, jak to řešíte?

Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
Re: Mrznou ruce :-(
« Odpověď #1 kdy: 18 Prosinec, 2009, 19:45 »
Jsem extrémně náchylný na mrazy - ruce mi trpí už při 0 st. Díky partnerovi (Envy) jsem pořídil rukavice do extrému - http://cozywinters.com/shop/zs-hgx.html, ale cena je vysoká... Ovšem komfort je bez debat... Jinak samozřejmě - za jízdy cvičit - kroužit pažema, mazat pořádně mastmi ruce, osvědčilo se mi mazat "koňskou" pálivou mastí - ruce mě pak po dojezdu nebolely..
Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Offline Václavka

  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Mrznou ruce :-(
« Odpověď #2 kdy: 19 Prosinec, 2009, 20:58 »
to TomH: Vyhřívané rukavice znám, cena by snad ani nevadila, ale nejsou trochu těžké na běžky? Taky jsem v nich zkoušela v obchodě chytnou běž.hůlku a nic moc, nějak chybí cit v ruce  :-[ Tak nevím?
Víc promazávat ruce vyzkouším a po té masti pro "koně" se poptám  :D

A další rady rychle sem, zima teprve začíná, tak ať to do jara vychytám  ;) ! Neříkejte, že v mrazu nikdo netrénujete a nebo, že vám zima nebývá?!

Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
Re: Mrznou ruce :-(
« Odpověď #3 kdy: 20 Prosinec, 2009, 00:47 »
Ja vim, na bezky to neni ok. Ja preferuji sane....
Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re: Mrznou ruce :-(
« Odpověď #4 kdy: 23 Prosinec, 2009, 10:22 »
Ahoj Václavko.
Nejsem žádný velký běžkař, ale i těď v těch velkých mrazech jsem jezdil na kole a jednou na běžkách a bohatě mi stačili rukavice zn. V-Rider, winstopper (http://eshop.bikezone.cz/index.php?switch=detail&id=2968&kat=1053&trideni=ID_KAT&pocet=10). Docela mile mě překvapili, protože na to že nemají žádnou teplou vložku bylo mi fajn.  Pravdou je že můj práh citlivosti na zimu může být někde jinde než ten tvůj  :). Měj se.


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58685
  • Karma: +0/-0
Re:Mrznou ruce :-(
« Odpověď #6 kdy: 01 Listopad, 2023, 06:16 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58685
  • Karma: +0/-0
Re:Mrznou ruce :-(
« Odpověď #7 kdy: 06 Prosinec, 2023, 00:15 »

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58685
  • Karma: +0/-0
Re:Mrznou ruce :-(
« Odpověď #8 kdy: 06 Prosinec, 2023, 00:16 »

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58685
  • Karma: +0/-0
Re:Mrznou ruce :-(
« Odpověď #9 kdy: 06 Prosinec, 2023, 00:17 »

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58685
  • Karma: +0/-0
Re:Mrznou ruce :-(
« Odpověď #10 kdy: 06 Prosinec, 2023, 00:18 »

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58685
  • Karma: +0/-0
Re:Mrznou ruce :-(
« Odpověď #11 kdy: 06 Prosinec, 2023, 00:19 »

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58685
  • Karma: +0/-0
Re:Mrznou ruce :-(
« Odpověď #12 kdy: 06 Prosinec, 2023, 00:20 »

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58685
  • Karma: +0/-0
Re:Mrznou ruce :-(
« Odpověď #13 kdy: 06 Prosinec, 2023, 00:21 »

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58685
  • Karma: +0/-0
Re:Mrznou ruce :-(
« Odpověď #14 kdy: 06 Prosinec, 2023, 00:22 »