Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 KRMENÍ

Diskuzní fórum > Krmení

KRMENÍ

(1/3) > >>

Jiří Weiss:
ZDRAVÍM VŠECHNY,PORADÍ NĚKDO JAK LEVNĚJI ALE STÁLE KVALITNĚ KRMIT? MÁM 3 MALAMUTY A KRMÍM GRANULEMA ACANA.STOJÍ MĚ TO MĚSÍČNĚ cca 2500,-. Nechce se mi věřit,že někdo kdo má smečku třeba 8 psů,dá za krmení měsíčně 7tisíc. Poradí někdo jak ušetřit? Nechci krmit granulema z Tesca a podobným hnusem.
Díky za rady.

RadekKotesovec:
jednoduše - masem - ať už vetamix, nebo sušený... Dá to práci, je to náročný na čas.. ale zase je to levnější :) (a rozhodně kvalitnější  ;D ), já se se sušeným od Matese + přilohy + roboran pohybuju někde okolo 2000,- za měsíc (5x ČHP, 1x Bordel kolie a teď ještě jedna šeltička :) )

Jiří Weiss:
Díky,můžu ještě odkaz,kde koupit? Diky.

martin:
tak ja ti tu reklamu udelam, mates... :-)

http://www.sleddogs.cz

Jiří Weiss:
Díky

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi