Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vetamix po x-té

Diskuzní fórum > Krmení

Vetamix po x-té

<< < (2/6) > >>

Clara:
řidiči vetamixu většinou nestíhaj, slíbí mi ráno a přijedou v osm večer, ale pokud chladící auto funguje,tak
dorazí se zmrzlým masem. Poslední dobou je kvalita trochu horší, ale psi baští, akorát se jim všem začal dělat zubní kámen, tak nevim jestli to dělá to maso nebo bych jim měla víc čistit zuby...dentální tyčky atd asi nestačí...

VZ:
Ahojky,taky dáváme psům Vetamix i drůbeží přes léto a naopak jsem raději ,když je to hrubé ,než ta paštika co nejde ani ven.Maso nám chodí v pohodě jen jednou nám přišla křídla co hned letěla:-).Naší Orince vyhovují nejlépe kuřata pěkně celá a nic neblinká:-)Krásný a doufam krátké léto . ;)Venca

Hrobníci:
...v poslední době "no problem". V minulosti nebyla vyjímka, že Vetamix na nás zkrátka zapomněl a nepřijeli, a nebo už večer po tmě. V tý době už byli šišky vážně "na pochodu". Ale teď si nemůžu stěžovat. Jak píše Venca, tak mám radši taky hrubější strukturu. Přes léto drůbeží, na zimu hovězí s drůbežím. Hrobnice

martin:
njn, novy koste dobre mete... jestli je to ted lepsi, neni tolikero s podivem, spis jak dlouho jim to vydrzi... jestli je to teda ted takova bomba...

sarka:
Vypadá to, že teď se Vetamix opravdu polepšil, nejhorší to bylo v zimě, měla jsem objednaný hovězí 5kg šišky, 20 ks, těsně před Šediváčkem, do telefonu jsem jim zdůrazňovala, že to maso opradvu potřebuju, jelikož jedu na závody-- :'(, no a zrovna když jsem nebyla doma, přijela várka, místo 20 ks sklopili 2 ks, no děs, naštěstí mi  to nechali u kámoše v Budějicích, měla jsem tam cestu.

Pak vyzvídali, od koho beru maso, když ne od nich, teď jsem zas začala brát od nich, mometálně krmím celá kuřata, k naprosté spokojenosti. Mleté směsi ale s kvatilou pokulhavají, to je fakt.

Asi by bylo nejlepší mít víc dodavatelů a střídat to podle toho, jak to zrovna jde. Jenže neznám jinou firmu, co mi přiveze 50 kg až domů.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi