Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vetamix po x-té

Diskuzní fórum > Krmení

Vetamix po x-té

(1/6) > >>

Hanka:
Ahoj, měla bych takový dotaz. Zdá se mi, že drůbeží mleté (to jak se prodává i ve velkých blocích) je zase nějak nahrubo namleté. Mám totiž takový dojem, že minule jak jsme to tu probírali a potom se ozval i majitel Vetamixu, tak že bylo chvíli to maso jemněji namleté- že tam nebyly ty ostré úlomky kostí a maso vypadalo více jako drůbeží pasta. Teď nacházím v kotci vyzvracené právě tyhle ostré  úlomky kostí. Je to tak, že je zase více nahrubo nebo jsem si to jen vsugerovala? Protože ani psi se do jídla tak nehrnou, když vidí, že je to zase tohle "kostičkové". Přitom kdyby to bylo více na jemno, tak by se lépe využil i vápník z těch kostiček, psi by jej jedli s větší chutí.  Jak to máte s vašimi psy?

matess:
Vsichni uz od vetamixu odesli kuli kvalite,rozmrzlemu masu...fialovemu masu ...apod tak to ted asi ceka i tebe.... nic jineho stim neudelas.
Ja sem si v zime koupil hovezi hrubomlete a bylo tam vic kurecich kosti nez hoveziho masa:-)...

ježura:
Teď jsem vzala na léto na střídačku psům taky drůbeží mletý. Hruběji mleté to je, ale zatím jsem nějaký vyblitý nebo vykaděný kosti nenašla, psi žerou s chutí. Ale zase podle nás se moc nepořídíš, co malamut schvátí již nikdy nenavrátí  ;D
Jinak já hlásím, že s Vetamixem (kvalitou) jsem zatím problém neměla (zkažený, smradlavý, rozmrzlý...)
Ale nevím jak je to teď na rozvozech, co otevřeli sklad v Olomouci, tak si jezdím pro maso sama.

Gwen a Dinulka:
Beru hovězí a drůbeží směs, ta je v pohodě. A taky mletý ryby jsou u nás oblíbený.  :) S kvalitou masa jsme nikdy problém neměli, i když občas bylo něco rozmrzlé, nikdy to nesmrdělo.

Hanka:
No právě, já tedy nemám ani rozmrzlé ani smradlavé. Vše OK až na to drůbeží. Nechce se mi odejít, jejich služby jsou pro mě jinak po všech stránkách super......... :-[

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi