Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Starší malamut

Diskuzní fórum > SOS pes

Starší malamut

(1/2) > >>

ježura:
Kopíruju z mujpes.cz:

Dobrý den,

včera ráno se v obci Čakovice ( Praha východ ) našel malamut. Pejska odhaduji na 10 let a hůře chodí na zadní nohy. Byl v dobrém, výživovém stavu, čistý, nevypadal týraný, byl bez obojku a bez známek zranění.

Při odchytu se choval agresivně " nešahej na mě, nebo uvidíš ".
Je to moc pěkný pes ! U nás na vsi nikdo malamuta nechová. Mohl se zatoulat z okolí, tedy Babice, Kamenice, Těptín...

Psa se nám podařilo chytit a nakrmit. Poté si pro něj přijeli pracovníci útulku, který spadá pod Týnec n./S. tedy z Maršovic.

Pokud ho poznáváte, nebo máte zájem o adopci, kontaktujte zaměstnance.
http://www.volny.cz/marsovice.utulek/



PS: Elino jestli budeš mít cestu do Maršovic, mrkni jestli nemá tetování, ta hlavička je náš nebožtík Kim jak vyšitej, může to být brácha

Elina:

--- Citace: LenkaB  15 Červen, 2009, 18:17 ---
PS: Elino jestli budeš mít cestu do Maršovic, mrkni jestli nemá tetování, ta hlavička je náš nebožtík Kim jak vyšitej, může to být brácha



--- Konce citace ---

Kim byl první, co mě napadlo  :o

ježura:
Já jsem se úplně lekla jak jsem viděla foto. Podle holky co ho odlovila, tak viditelný tetování v uchu neměl, ale prej po ní držkoval, tak se bála ho obhlížet víc. Navíc pokud je to starší pán, tak může být tetování už skoro neznatelný.

Elina:
Já tam teď s těma zádama určitě nepojedu, ale cinknu holkám ať ho pořádně prohlídnou.

ježura:
Díky, dej pak vědět. I když furt doufám, že se jenom někomu zaběhnul.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi