Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Sušené maso z inzerce

Diskuzní fórum > Krmení

Sušené maso z inzerce

(1/8) > >>

eva:
A jak je to tedy s tím ,že je maso ochuzené o min.látky,jak se píše na mushingu?Mělo by se to popravdě napsat,nakonec by to odnesli chudáci psi. ???

Štěpánka:
No právě, takhle to vypadá, že těch pár korun, co bychom ušetřili oproti vetamixu, zase musíme vrazit do minerálních-kolagenových doplňků - takže šul nul.

Milena:
   No, mně ani tak nejde o to, abych tím nahradila Vetamix, protože syrovému masu se nevyrovná nic, ale na akce, obzvlášť v létě, se to hodí, aby psi nebyli čtyři dny jen na granulích. Přijde mi to praktické, i kdybych měla minerály dodávat. A taky na trase dogtreku bude rozdíl, jestli v batohu potáhnu pytlíček sušeného masa anebo několik konzerv, které jsou ostatně složením mnohem méně hodnotné. Takže určitě vyzkouším  :D :)

šaman:
Drazí, za prvé si vůmec nemyslím, že kolega ze Slovenska hovoří o tom samém, co popisuju já. Jaké informace jsem dostal, takové dávám. A za druhé, víte, mě tady jaksi nejde o obchod, a tak nevim, co a proč bych tu neměl psát popravdě co vím.
šaman

eva:
Tak dobrá,jak to teda je?Stačí to říct,nikdo tu netvrdí,že vám jde o peníze.Myslím nebo nemyslím ....,jsem z toho jelen,chtěla bych si taky objednat,ale potřebuju vědět,estli k tomu mám dodávat to ,co tomu chybí. NEBO NEDODÁVAT, KDYŽ TO NECHYBÍ. :-\Toť vše!Posíláte poštou?Nebo kurýrkou?Dík za odpověď.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi