Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 granule pro SH

Diskuzní fórum > Krmení

granule pro SH

(1/4) > >>

Lucie Ben:
Ahojky všem. Prosím o typ na vhodné a kvalitní granule pro huskouna, zatím jsem používala krmivo TROLL,ale Ben o něho nestojí a nechce mi ho moc jíst. Máte někdo dobré zkušenosti s jinou značkou?Díky Lucie

VencaN:
 :) jo, např.  MASO (syrový)

Lucie Ben:
Masíčko mu dávám taky, ale syrové mi nechce, takže dávám vařené. Ale potřebuji k tomu nějaké granule.

huskies:
Dávám K9 nebo Acanu

Clara:
s granulema jsme měli vždycky problém, od té doby co krmím maso (syrové) tak spokojenost a psi se pěkně spravili. Jinak se osvědčily granule Anka (taky na doporučení) - ty neodmítaj, rádi si občas pochroupou. A když je vybíravej, osvědčí se den dva dieta a to pak chutná  ;) ale nemám SH ale beaucerony, ovšem taky tahaj.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi