Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Aktivní licence - seznam klubů

Diskuzní fórum > Pravidla a řády

Aktivní licence - seznam klubů

(1/4) > >>

MaUr:
Seznam klubů, kteří zaslali požadavky na aktivní licence pro své členy a mají uhrazen i poplatek. Kdo tam není uveden a posílal tabulku, ať mě obratem kontaktuje. Tabulky dnes zpracuji a všichni, kteří budou mít aktivní licenci, tak budou uvedení zde:

Dle klubu:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zxL9Xpsac-EET7aYJOzGo-7HGzoxT3ElT0Gg0sQI90c/edit#gid=0

Dle abecedy:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PSYTPpvHDF9gZfg_XvCQQOu_CCp2slaRfTx57MxXOjM/edit?usp=sharing

S pozdravem Martin.

45 Bílá stopa
52 MC Pohoda Starovice
56 ČHP
9 KSKPS
35 Kladno MC
57 Long Hair Tails
3 Obří skály
30 MC Český ráj
36 MC Start Křivoklát
51 KNST Samota
55 Česká sibiř
62 SK Děti severu
20 MC Metuje
16 Hanácky MC
40 SKPS Plzeň
17 MK Děčín
25 SK Krakonoš
59 MC Jičín
58 TJ Sokol Maxičky
63 MT Ostrava
49 ASkino

marqeta:
ahoj, stala se chyba, prosím o nápravu. licenci má zaplacenou z mého účtu TOMÁŠ TOMAN, nikoli já, markéta tomanová. psala jsem to do poznámky pro příjemce, asi to nějak zapadlo. já letos závodit určitě nebudu. díky za vyřízení markéta tomanová

MaUr:
Ahoj. Už jsem to našel. Předseda klubu mi ale musí napsat jeho nacionály já je naznám, vycházím jen z tabulky, kterou poslal. Napsal jsem mu už email. Až to budu mít vše změním. Hezký den. Martin

marqeta:
díky  :)

Tobi:
Hezky seznam aktivnich klubu ( 1/3 z celkoveho mnozstvi ). Nestalo by za to, dat tyto kluby do zalozky "kluby" nahoru a ty neaktivni dolu pod caru? At se v tom ti novi vyznaji a muzou zavolat nekomu primo ze sveho regionu.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi