Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 ESP

Diskuzní fórum > Psi

ESP

<< < (2/5) > >>

pospa:
dej sem na sebe kontakt protože sem ti většina chovatelu neodpoví a moc dobře vědí proč  ;D

Weru:
Martine, zahrnout všechno je asi nemožné :-) Ale bereme to tak, že zodpovědný chovatel má o svých psech přehled, pokud vezmeme větší závody typu MR, ME apod. Nemusí tam být každé závody v horní dolní :-) Každopádně si myslím, že to spoustě lidem pomůže v orientaci.

Ajga:
 :o vidíte, na kontakt jsem úplně zapomněla, takže mail - ajgis@seznam.cz

MaUr:
Verun nechám se překvapit. Doufám že mile. Ale jsem skeptik. Když tam budeš mít jen ME, MR ne vše nebude to objektivní. Ale fakt držím palce. Budu se na to těšit.

šampon z kerkonoš:
Tenhle napad ksem v hlave nosil delsi dobu. Ale na podzim prislo hodne impulzu. Je spousta lidi co si chce poridit esp ale nepohybuji se primo v mushingu a tak se jim stane ze si koupi ne uplne to prave stene. Cekaji ze budou mit sampiona velke postavi a drice a misto toho chyti treba prumerneho psa. Je mi jasne ze pokud se tento web povede pujde jen o souhrn informaci a i po spickovych rodicich muze bejt stene, ktere si zrovna clovek vybral to nejhorsi z vrhu. Ale muze si rict udelal jsem pro to maximum ale hold smula!!! Doufam že se mi podari dostat z pametniku i podlozene info o nemocech a duvodu smrti (alespon u nejpouzivanejsich plemeniku). Jelikoz tim ze u esp nejsou potreba zadne zdravotni testy aby se na nich mohlio chovat muze dojit k prenaseni nekterych chorobam, ktere jsou mene ci vice závažné.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi