Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 ESP

Diskuzní fórum > Psi

ESP

(1/5) > >>

Ajga:
Zdravím, nějakou dobu se věnuji canicrossu a hledám dalšího parťáka do smečky. Tentokrát bych ráda sáhla po ESP. Mám doma fenku teriéra, je energická a super, ale chtělo by to větší motivaci(přecijen, ve dvou se to lépe táhne ;D), navíc bych ráda rozšířila naše aktivity i na kolobrndu popř běžky a to jsou věci, které jí moc nevoní, takže ji tím nechci moc trápit. Už delší dobu přemýšlím nad novým členem naší domácnosti a už mám vybráno. Otázka je, kde sehnat nějaké reference na chovatele a dobré kontakty. Pejska bych si ráda domů přivedla tak ve druhé polovině roku(jsem ochotna to protáhnout do jara 2016, počkat se někdy vyplatí), určitě fenku, ať máme pořádný babinec, zdraví+povaha a chuť pracovat podmínkou, na zbarvení nezáleží.  Jsme ze západu, ale klidně si dojedeme.
Budu ráda za každou reakci  :)

MaUr:
Hihi, to nebude jednoduché. Sto lidí, sto chutí. Každý ti řekne něco jiného. Navíc je otázkou na jaké úrovni chceš mushing dělat. Jiné požadavky bude mít člověk, který se chce mush. jen bavit a jiné člověk co chce opravdu závodit.  Musíš sledovat kdo jak prodává, jak často, jak jeho štěňata běhají a s jakou chutí, jak běhali rodiče, odkud jsou, rodokmeny, něco napoví i výsledky, ale není to 100 pro ukazatel.

šampon z kerkonoš:
Jak píše martin chce to okouknout rodice na zavodech kouknout jak behaji jejich sourozenci jestli to neni ve psovodj ty vykony, urco bych projel rodokmeny a zjistil si o predkach nake info. Kdyz se podari tak snad do leta budou stranky na kterych se pracuje kde by meli bejt schrnute informace a vysledky jednotlivich psu a planovane spojeni

michalcz:
Vašku to je zajímavý nápad s těma stránkama. Budeš s tim mít teda fušku, ale těšim se na výsledek.

MaUr:
Vašo: To je hodně zajímavý projekt :-) To ti fandím. Ale myslím, že docela nemožný. Spousta lidí prodává psy ven. Ale bylo by to hodně zajímavé. Já si to o mých štěňatech vedl první tři sezony :-) Jenomže jsem měl jeden vrh. Někteří by ti zaplnili hard disk :-) :-)

Ajga: Jestli chceš info napiš mi na martinurbancik@seznam.cz

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi