Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Proč to dělá? - nevraživost psů mezi sebou po narkóze

Diskuzní fórum > Psi

Proč to dělá? - nevraživost psů mezi sebou po narkóze

(1/5) > >>

Martina:
Včera navečer jsem byla s mladším psem(5) na veterině na čištění zubů ultrazvukem.Když jsem ho donesla domů ještě skoro spal a starší pes(10) na něj útočil. Mladší taky vrčel. Nedovolila jsem žádnej kontakt i když jsme byli v jedné místnosti. Je to normální,že ho chtěl napadnout?díky

ježura:
Můj názor je že je to normální. Zvířata v přírodě napadají a snaží se vyhnat nebo zlikvidovat nemocné a divně se chovající jedince (což ten váš po narkóze byl). Pro smečku, stádo, hejno...takoví jedinci představují ohrožení. Mladší pes asi vrčel, protože cítil že není v pořádku a neubránil by se...tak strašil preventivně....

šaman:
podle mě taky normální

Mirka:
podle mne to teda normální neni -  hned bych staršího sejmula, moji psi po sobě vrčet nesmí!!!!!!
U nás, když byla fena v narkoze, tak pes u ní seděl, olizoval jí obličej a žduchal čumákem do hrudníku. Podotýkám, že něžně, až jsem si říkala, jestli ji snad nedělá masáž srdce. Máme tři psy (2 feny a psa) a vždy se k tomu, co byl v narkoze chovali velice ohleduplně a spíš byli bezradní z celé té situace.
Pak obrovská radost, až se ten dotčný (á) definitivně probudil (a)

VencaN:
podle mě taky normální....ALE ve větší smečce bývají "parta" , který se "milujou" a druhá, který se "nemusej"  .... tak asi tak... ;)
to Mirka : prostě ošetřoval jednu ze svejch holek....

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi