Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Koupím koloběžku

Autor Téma: Koupím koloběžku  (Přečteno 4539 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petra B.

  • Host
Koupím koloběžku
« kdy: 01 Leden, 2013, 15:20 »
Ahoj,
ráda bych koupila koloběžku a zkusila s našima raubířkama tenhle sport ;) Prosím jen koloběžku vhodnou do terénu. Foto a nabídku prosím zaslat na obchod@milackum.cz

Děkuji

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Koupím koloběžku
« Odpověď #1 kdy: 01 Leden, 2013, 17:12 »
Když napíšeš víc informací, nabídky mohou být konkrétnější - tj -

- psi budou dva nebo jeden?
- plemeno (příp. hmotnost, příp. pracovní nasazení)
- Kolobka má být nová nebo jetá?
event. max. cenová hladina?
(event. odkud jsi - možnost vyzkoušení...)

..a pokud napíšeš nějaký kontakt, lidi ti můžou psát rovnou, nemusí to jít vše přes tuto diskusi :)
Hodně zdaru!

MiVo

  • Host
Re:Koupím koloběžku
« Odpověď #2 kdy: 01 Leden, 2013, 18:17 »
nedá mi to se zeptat a jak by řekla Hela, si rýpnout !
1. jaký je rozdíl jestli kolobku potáhne jeden nebo dva psy ?
2. záleží na tom jestli ji potáhne chlupáč nebo esp? jestli bude klusat nebo dokonce cválat?
3. jaký je u "normální koloběžky" rozdíl jestli je jetá nebo nová?
4. ano - cenová hladina je důležitá, ale pokud chceš hodně šetřit, ušetři a nekupuj raději nic.
Helo, díky za odpověď



Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Koupím koloběžku
« Odpověď #3 kdy: 01 Leden, 2013, 20:05 »
nedá mi to se zeptat a jak by řekla Hela, si rýpnout !
1. jaký je rozdíl jestli kolobku potáhne jeden nebo dva psy ?
2. záleží na tom jestli ji potáhne chlupáč nebo esp? jestli bude klusat nebo dokonce cválat?
3. jaký je u "normální koloběžky" rozdíl jestli je jetá nebo nová?
4. ano - cenová hladina je důležitá, ale pokud chceš hodně šetřit, ušetři a nekupuj raději nic.
Helo, díky za odpověď

Miloši je potěšitelné že máš mushingovou diskusi stále jako svého aktivního koníčka a nezapomínáš na nás :) :)

4. ano v tomto bodě s tebou naprosto souhlasím, ale to není dotaz na mne :)
3. souvisí se se 4 :) ano, kvalitní dobře zajetá za polovic by byla pro kupující ideál ..otázka kolik takových se najde a v jakém stavu

1+2 asi nemyslíš vážně?
Pro dva cválající ESP nad 30kg je třeba doporučit  jiný stroj (jinou výbavu) ..než pro lehčí a "normálnější" psy,
je fajn vědět zda kolobka má být spíš robustní když ji potánhou třeba 2 AM a těžiště bude na dobrých brzdách a terénní prostupnosti, nebo má být kolobka lehounká, když před ní poběží nějaké 20 kg zlatíčko s malým tahem a páneček víceméně pohrabe "za svoje"





MiVo

  • Host
Re:Koupím koloběžku
« Odpověď #4 kdy: 02 Leden, 2013, 08:13 »
Po té, co tu proběhlo tolik diskuzí ohledně koloběžek, stále nemohu pochopit tvé smýšlení, proto má reakce  ;).
Zkus si zajít koupit kolo, myslíš že se tě budou ptát jestli pojedeš z kopce, nebo dokonce z jakého kopce?

Važím si tvých zkušeností a rad, je neuvěřitelné kolik sem toho napíšeš, ale myslím, že téma koloběžky by jsi měla vynechat. Možná poté až zapřáhneš dva opravdové ESP a až na biku nalítáš mnohu kilometrů v terénu, potom se můžeš zamýšlet nad těžištěm, brzdama a dalších věcech.

M

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Koupím koloběžku
« Odpověď #5 kdy: 02 Leden, 2013, 09:25 »
Po té, co tu proběhlo tolik diskuzí ohledně koloběžek, stále nemohu pochopit tvé smýšlení, proto má reakce  ;).
Zkus si zajít koupit kolo, myslíš že se tě budou ptát jestli pojedeš z kopce, nebo dokonce z jakého kopce?

Tedy když si půjdu koupit kolo pro sjezd Kilimandžára, budu očekávat že mi prodejce nabídne jiný kousek než pro plácání se s rodinou na výletě. A když tomu nebudu moc rozumět, budu vyžadovat, aby mi prodejce nastínil, jaké jsou bezpečné hranice - tj. jaké brzdy, technologie ... musím mít na tu Horu a co mi stačí, když pojedu v Jižních Čechách to, co sjede i pětiletý potomek + opatrná maminka

Miloši respektuji tvé názory ohledně dvou ESP, ale existuje i jiný pohled na jízdu :)

Jirka Valko

  • Host
Re:Koupím koloběžku
« Odpověď #6 kdy: 02 Leden, 2013, 11:22 »
Na kvalitě koloběžky hodně záleží. Jestli ji táhnou ESP nebo SH je úplně jedno. V minulém roce jsem se zajímal o dostupnost koloběžek u nás. Kvalita hrála velkou roli. Měl jsem možnost vyzkoušet vše , co je na trhu. Vrátil jsem se k Ženíškovi ta vydrží vše. Mivo škoda že jsme se nesetkali na Točníku. Kvalita koloběžek tam bylo žhavé téma.

Petra B.

  • Host
Re:Koupím koloběžku
« Odpověď #7 kdy: 02 Leden, 2013, 12:51 »
Ahoj,
kontakt jsem zadávala mailík obchod@milackum.cz

Mám kříženky váhově přes 20kg. Pokud by nám to šlo, tak bych ráda zapřáhla obě dvě.
Jezdit chci v terénu.

Budu ráda i za doporučení značky, pokud bych se nakonec rozhodla koupit novou. Koukala jsem na Kostka, Tektoss a pak Hota (ale tu moc nechválí)

Díky

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:Koupím koloběžku
« Odpověď #8 kdy: 02 Leden, 2013, 22:02 »
Doporučuji Kickbike. Nedám na ni dopustit. ;)


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Koupím koloběžku
« Odpověď #10 kdy: 02 Listopad, 2023, 08:22 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Koupím koloběžku
« Odpověď #12 kdy: 02 Únor, 2024, 22:41 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Koupím koloběžku
« Odpověď #13 kdy: 09 Duben, 2024, 03:12 »