Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Krmení

Diskuzní fórum > Krmení

Krmení

<< < (2/9) > >>

VencaN:
to martina : já krmím -  nejlépe je to asi popsáno u   Pavla Pfeifra www.eurohusky.cz(asi) (on takhle cca 3 roky , my cca 15 let) a vzhledem k tomu , že se moji haskouni  běžně dožívají přes 16 let a z toho do 12 - 13 let  těžce pracují, tak asi tvůj vet neví o čem je řeč...

ježura:

--- Citace ---V anketě vidím, že někdo kombinuje maso a granule, před tím mě veterinář varoval, prý se každé jinak tráví a psovi můžou odejít ledviny
--- Konce citace ---

No mě to vet kdysi taky tvrdil, ale nedokázal mi vysvětlit proč(podezírám ho, že proto aby prodal víc granulí)...možná by to byl průšvih u psa co nic nedělá...ty ledviny (přebytek bílkovin?), nevím...

Ale že se "normální" strava a granule tráví každé jinak mi přijde jako nesmysl. Když si vezmu složení granulí, tak je to v podstatě to co jsem vyjmenovala ve svém příspěvku o krmení...usušeno (zbaveno VODY), pomleto, slisováno do bobulí...

Z toho mi vyplývá, že když to rozmočím, tak mi musí vzniknout stejná glajda jako kdybych rozmixovala "normální" žrádlo, která by se měla trávit stejně.
Jestli tomu někdo rozumíte a umíte mi vysvětlit proč nekombinovat "normální" a průmyslově vyráběnou stravu, tak mě opravte.

Pfeifer:
http://www.eurohusky.mushing.cz/index_cj.htm

naše zkušenosti

VencaN:
fajfka dík ;)

Martina:
No mě to vet kdysi taky tvrdil, ale nedokázal mi vysvětlit proč(podezírám ho, že proto aby prodal víc granulí)...možná by to byl průšvih u psa co nic nedělá...ty ledviny (přebytek bílkovin?), nevím...

No když to tvrdil i váš veterinář, tak na tom asi vážně něco bude, ne?

Maso fakt dáváte syrový? Nemáte strach z nějakých parazitů, salmonely nebo tak? Jak často odčervujete?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi