Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pamlsky

Diskuzní fórum > Krmení

Pamlsky

(1/4) > >>

NeverCryWolf:
Jaké používáte pamlsky na dlouhých tratích? Když nejsou unavení můžou se mí utlouct po piškotech. Když už sotva pletou nohama, tak je nechtějí ( asi že jsou suchý ) a dávám jim ty nakrájený salámky, ale zas je to patlaví a na přepravu nepraktický. Tak jestli máte s něčím dobré zkušenosti, budu rád.

ježura:
Hm, asi neco dělám  špatně, tak unavenýho malamuta, že by nechtěl žrát (cokoliv kde je možné získat molekulu něčeho stravitelného!) jsem v životě neviděla.

rudach:
My používáme energetcké tyčinky s karnitinem od Dr. Alderse. Přijatelná cena za vyskou kvalitu.

ježura:
A tak nemusíš mi hned psát rozhořčené soukromé zprávy. Pokud to má být jenom jako odměna po dojetí z tréninku, dej jim co jim chutná (bez ohledu na to jak se to matle), pokud potřebuješ doplnit energii během zátěže, budeš muset holt začít laborovat a zkoušet jakou energetickou bombu jsou ochotní splivnout. Nikdy jsem nějak systematicky netrénovala, ale pokud v září dostávají záhul, že sotva pletou nohama a nechtějí piškoty, tak se ti na to v zimě vyserou úplně. Jinak fakt že ti psi 14 dní nežerou není normální, buď jsou přežraní do bezvědomí a zmlsaní a nebo je někde problém, který by měl řešit veterinář.

sarah.p:
ja jsem letos na sedivakovi davala piskoty namoceny v maltodextrinu

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi