Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Prodám postroj pro psa zn. Ruffwear, Omnijore vhodný na skijoring

Autor Téma: Prodám postroj pro psa zn. Ruffwear, Omnijore vhodný na skijoring  (Přečteno 8878 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline lbitt

  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-0
Prodám postroj pro psa na tahání- součást systému Omnijore od Ruffwear. Zcela nový, nepoužitý.

Tažný systém Omnijore™ je navržen pro jakoukoli aktivitu, kdy pes tahá – jako např. skijoring, mountainboard-joring, skatejoring, bikejoring, nebo canicross. Užívejte si tahání celoročně ve všech klimatických podmínkách.


 Kompletní systém zahrnuje postroj pro psa, sedák pro páníčka a tažné vodítko. Všechny součásti jsou navrženy tak, aby společně zajistili maximální pohodlí a radost z pohybu.


Hlavní charakteristiky:
Postroj: Speciálně navržený postroj pro psy je ve třech velikostech a má pět míst, na kterých můžete postroj velikostně upravit, tak aby co nejlépe seděl Vašemu pejskovi.
Tažné vodítko: Vyrobené z materiálu tlumícího nárazy, klešťová karabina Talon Clip™ umožňuje rychlé, ale bezpečné

Použití:
skijoring
mountainboard-joring
skatejoring
bikejoring

 

Velikost M pro obvod hrudníku 66 – 91 cm

Cena celého systému 6.538,-
Více informací: http://aukro.cz/postroj-pro-psa-ruffwear-omnijore-m-skijoring-i1991652849.html

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Prodám postroj pro psa zn. Ruffwear, Omnijore vhodný na skijoring
« Odpověď #1 kdy: 15 Prosinec, 2011, 11:15 »
 :o :o :o
Prave jsem zjistil, ze jsem chudy... ;D

Offline danhakl

  • ***
  • Příspěvků: 167
  • Karma: +3/-1
    • E-mail
Re:Prodám postroj pro psa zn. Ruffwear, Omnijore vhodný na skijoring
« Odpověď #2 kdy: 15 Prosinec, 2011, 12:13 »
To bude rolsrojs mezi postrojema. Me se jeste libi ty discipliny skatejoring a mountainboard-joring. To bych chtel zkusit  :)

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Prodám postroj pro psa zn. Ruffwear, Omnijore vhodný na skijoring
« Odpověď #3 kdy: 15 Prosinec, 2011, 12:37 »
možná má i vočka pro padák a dá se tak kombinovat i kiteboarding, či jak se to padáčkování s prknem jmenuje  8)

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Prodám postroj pro psa zn. Ruffwear, Omnijore vhodný na skijoring
« Odpověď #4 kdy: 15 Prosinec, 2011, 14:05 »
možná má i vočka pro padák a dá se tak kombinovat i kiteboarding, či jak se to padáčkování s prknem jmenuje  8)

to ucho je k pomoci psu např. při lezení po skalách - lepší než tahat za obojek.. k tomu psí botky s wibramem za 2 litry v rockpointu.. je to trochu jiný level... :)
úžasně vymakané, ale třeba plastová spona na opasku by testy s ESP asi neustála... jsou zaměřeni na trošku jinou komunitu a jiné psy :)
video o tom setu
http://www.youtube.com/watch?v=9wzXiXuIz1w

..jinak připomínám možnost zamknutí inzerátu, pokud vkladateli není naše tlachání milé :)
(pokud se autor nechce kvůli tomu přihlašovat, může mi mailnout, zamknu..)
« Poslední změna: 15 Prosinec, 2011, 14:09 od HelaL »

Offline rancher

  • *
  • Příspěvků: 30
  • Karma: +1/-3
    • E-mail

Offline Qba

  • **
  • Příspěvků: 82
  • Karma: +7/-9
Re:Prodám postroj pro psa zn. Ruffwear, Omnijore vhodný na skijoring
« Odpověď #6 kdy: 16 Prosinec, 2011, 01:14 »
Tady je jiná cena... ;)

Hele - na to bacha - místní "komunita" (resp. její část) je dost háklivá, když někdo poukáže na rozdílnost cen uváděných v inzerátu a na webu výrobce v zahraničí... 
Brzy asi dostaneš "za uši" + kázání o vývoji kurzu a ceně dovozu. ;D ;D ;D

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Prodám postroj pro psa zn. Ruffwear, Omnijore vhodný na skijoring
« Odpověď #7 kdy: 16 Prosinec, 2011, 09:18 »
TAK TOTO JE RIADNÁ KRAVINA, za ty prachy obleču 12 psů s kvalitníma postrojema od Franty Chlaně.
NEJHORŠÍ JSOU UNIVERZÁLNÍ VĚCI - JSOU NA VŠECHNO A HLAVNĚ NA NIC!

teda nechci být rýpavá, ale postoje od Franty Chlaně neznám  ;D ;D ;D

-ale myšlenka je jasná.
Ale tohle není postoj pro musherskou komunitu. Normální lidi to vidí jinak (kdo dá za goráčovou soupravu desítku, za boty pro sebe čtverku, za aktivní slipy pětikiklo :)))..  tak má na to aby dal za výbavu pro psa taky něco... na tom není nic špatného!
Ten postroj je dotažená vysokohorská varianta Shortu, ale jak si ho Dáša nastuduje a dodělá ucho a pevnost ve visu, bude taky na ceně 1000, jak je v aukci.. :)

Podle mě není nemorální chtít za kvalitní věc odpovídající peníz.. ruka trhu ukáže zájem..
« Poslední změna: 16 Prosinec, 2011, 10:12 od HelaL »

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re:Prodám postroj pro psa zn. Ruffwear, Omnijore vhodný na skijoring
« Odpověď #8 kdy: 16 Prosinec, 2011, 09:22 »

TAK TOTO JE RIADNÁ KRAVINA, za ty prachy obleču 12 psů s kvalitníma postrojema od Franty Chlaně.
NEJHORŠÍ JSOU UNIVERZÁLNÍ VĚCI - JSOU NA VŠECHNO A HLAVNĚ NA NIC!


Geronimo, ty si mi nějaký hrdina (apač nebo král Yukonu).
Od kdy dělá František Chlaň postroje?
Nejhorší jsou ti co všemu rozumí - a nepoznají postroj od saní.


P.S. Ta cena je samozřejmě neskutečná, na tohle jsem taky "chudej", já jsem teda chudej furt i na Rolexky


A Hela mě zase předběhla!
« Poslední změna: 16 Prosinec, 2011, 09:26 od Djihad »
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail

Offline rancher

  • *
  • Příspěvků: 30
  • Karma: +1/-3
    • E-mail
Re:Prodám postroj pro psa zn. Ruffwear, Omnijore vhodný na skijoring
« Odpověď #10 kdy: 16 Prosinec, 2011, 10:18 »
A téma je out... ;)
Hele - na to bacha - místní "komunita" (resp. její část) je dost háklivá, když někdo poukáže na rozdílnost cen uváděných v inzerátu a na webu výrobce ....jasan, pro někoho je "rabat" od slova "hrabat"...ale každé zboží má svého kupce... :D ;)
« Poslední změna: 16 Prosinec, 2011, 10:38 od rancher »

Offline GERONIMO

  • *
  • Příspěvků: 34
  • Karma: +1/-16
    • http://kingofyukon.blue4net.cz/
    • E-mail
Re:Prodám postroj pro psa zn. Ruffwear, Omnijore vhodný na skijoring
« Odpověď #11 kdy: 17 Prosinec, 2011, 00:38 »

TAK TOTO JE RIADNÁ KRAVINA, za ty prachy obleču 12 psů s kvalitníma postrojema od Franty Chlaně.
NEJHORŠÍ JSOU UNIVERZÁLNÍ VĚCI - JSOU NA VŠECHNO A HLAVNĚ NA NIC!
[/quote


« Poslední změna: 17 Prosinec, 2011, 01:09 od GERONIMO »
Jiří

Offline GERONIMO

  • *
  • Příspěvků: 34
  • Karma: +1/-16
    • http://kingofyukon.blue4net.cz/
    • E-mail
Re:Prodám postroj pro psa zn. Ruffwear, Omnijore vhodný na skijoring
« Odpověď #12 kdy: 17 Prosinec, 2011, 00:49 »

TAK TOTO JE RIADNÁ KRAVINA, za ty prachy obleču 12 psů s kvalitníma postrojema od Franty Chlaně.
NEJHORŠÍ JSOU UNIVERZÁLNÍ VĚCI - JSOU NA VŠECHNO A HLAVNĚ NA NIC!


Geronimo, ty si mi nějaký hrdina (apač nebo král Yukonu).
Od kdy dělá František Chlaň postroje?
Nejhorší jsou ti co všemu rozumí - a nepoznají postroj od saní.

O tom se s tebou nebudu bavit,ale je tvoje přezdívka je fakt suprová ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


P.S. Ta cena je samozřejmě neskutečná, na tohle jsem taky "chudej", já jsem teda chudej furt i na Rolexky


A Hela mě zase předběhla!
« Poslední změna: 17 Prosinec, 2011, 01:24 od GERONIMO »
Jiří

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:Prodám postroj pro psa zn. Ruffwear, Omnijore vhodný na skijoring
« Odpověď #14 kdy: 01 Listopad, 2023, 21:40 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting