Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Chlorophylové tablety a hárání

Diskuzní fórum > Hárání

Chlorophylové tablety a hárání

(1/3) > >>

ježura:
Údajně po jejich podávání fena během hárání psům nevoní. Pokud by to fungovalo, odpadl by doma "hárací bengál" a dalo by se trénovat. Máte s tím někdo zkušenosti?

Milena:
  Leni, co vím z doslechu, tak na ty "domácí" to prý moc nefunguje, taky jsem o nich uvažovala. Ale třeba je to pomluva, vyzkoušené je nemám. Kdyby se ti osvědčily, dej vědět, Mejzina na úvaze provyla deset nocí a Mufínek kňoural na úvaze na druhé straně výběhu,  a za chvíli má hárat Anduša, tak bych docela přivítala něco, co by jejich projevy touhy a zoufalství ztlumilo ::) ::)

ježura:
My jsme odháraní...vyzkouším nejdřív v lednu (doufám), takže pokud by se ti do pokusů chtělo dřív, budu ráda za info.

Milena:
 Mno, tak jsem se poptala u lidiček, kteří zkoušeli nějaké preparáty na stejné bázi, údajně přesně ty ony tablety nejsou nikde k sehnání, a výsledek byl nulový- na feně to poznali i ti cizí psi, nejen ti domácí. Takže pokud na ty správné tablety nenarazím, zkoušet se nebude, bude se trpět jako vždy :(. Dostala jsem jedno doporučení- silné řetězy a nervy  ;D ;D. Nic nového.

ježura:
Aha, tak to vypadá na další zmařený naděje... :(
Mříže i nervy mám z ocele...ale sousedy musím každý hárání počastovat litříkem slivovice aby utopili oprávněný hněv ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi