Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Prosím o radu na kloub. výživu ...

Autor Téma: Prosím o radu na kloub. výživu ...  (Přečteno 5308 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Johnny

  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-1
Prosím o radu na kloub. výživu ...
« kdy: 15 Květen, 2011, 12:33 »
Dobrý den předem se omlouvám ,za otevření nového tématu.
Mám dva psi - jeden už má určitě přes pěl let ,a druhého jsme našli asi před 3lety ale odhaduji to, že bude tak kolem 6-7 let ... Oba dva máme v domě ,ale s procházkami nešetříme .
Rad bych jim koupil nějakou kloubní výživu ,akorát mám v tom tak trochu chaos. Chtěl bych to jako prevenci ,a takovou doplňkovou výživu. Protože zase nejsou tak namáhaní ,tak nechci kupovat ,nějaké tablety pro hodně namáhavé psy ..... Byl bych rád kdyby jste mi doporučily, nějakou fakt preventivní výživu která fakt pomáhá- dlouhodobě a nejsou problémy s dávkováním.
Moc moc děkuji za reakci :)
« Poslední změna: 15 Květen, 2011, 15:06 od Johnny »

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: Prosím o radu na kloub. výživu ...
« Odpověď #1 kdy: 15 Květen, 2011, 16:24 »
Ahoj,
Pokud uvažuješ o prevenci a krmíš granule, je na trhu celá řada značek vyrábějících kompletní krmiva s aditivy (glukosamin, chondroitin) pro podporu pohybového aparátu (calibra, propac, brit care atd.). V případě, že krmíš maso a potřebuješ tyto látky dotovat jinak, mám osvědčené horse chondro plus, kde je potřeba přepočítat dávky na hmotnost psa, nebo chondroxan v tekuté podobě.

Zdarec, Stoky

Offline Johnny

  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: +0/-1
Re: Prosím o radu na kloub. výživu ...
« Odpověď #2 kdy: 15 Květen, 2011, 20:54 »
Ahoj děkuji moc za reakci ....
krmím klasicky granulemi + párkrát do týdne dostávají psí konzervu
Doporučil bys mi prosím tě něco konkrétně/abych už měl v tom trochu jasno :)

ota kelemen

  • Host
Re: Prosím o radu na kloub. výživu ...
« Odpověď #3 kdy: 19 Květen, 2011, 09:30 »
Jasne ja davam alavis pro kone....pro kone z duvodu, ze je to 0,5 kg baleni a je to lacinejsi nezli to pro psy...jnak je tam jedno a to same. Cena u vyrobce od 500 kc ....da se koupit jak vyziva tak protizanetovej atak...

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Prosím o radu na kloub. výživu ...
« Odpověď #4 kdy: 19 Květen, 2011, 10:16 »
Začínám si připadat jako tyran zvěře, ale za pomalu 20 let jsem nikdy žádnou kloubní výživu nedávala a nikdy mi nekulhali ani staříčci (psi jsou ve velmi rekreační zátěži). Akorát vařím sulc z vepřových pacek.

Offline Weru

  • ***
  • Příspěvků: 100
  • Karma: +12/-7
    • Dog-sport
    • E-mail
Re: Prosím o radu na kloub. výživu ...
« Odpověď #5 kdy: 19 Květen, 2011, 11:11 »
Tak asi záleží na plemeni a hlavně na jejich využití. Kloubní výživu jsem taky dřív nedávala, ale na choďačce po sedmi, doslova proskákaných letech za frisbee, agility apod. už vidím, že to není ono a začala jsem přidávat. A rychle rostoucí magoři ohaři mi na to přijdou docela dost náchylní.
Veronika Navrátilová

Offline Verča J.

  • ***
  • Příspěvků: 117
  • Karma: +0/-8
    • Spřežení Luna-Agu-Ilima
    • E-mail
Re: Prosím o radu na kloub. výživu ...
« Odpověď #6 kdy: 14 Červen, 2011, 12:49 »
skus zelatinu,ciste chondro prirodni muzes podavat celou dobu zivota psa bez jakykoliv problemu ...ozvi se na v.juhanakova@seznam.cz

Petr Spálený

  • Host
Re:Prosím o radu na kloub. výživu ...
« Odpověď #7 kdy: 17 Červen, 2016, 11:14 »
Veterinář nám doporučil pro našeho yorka tuto kloubní výživu: https://www.dacom.cz/zvirata/0-colafit-4-max-forte-100-kolagen-pro-psy.html
Opravdu mu pomohla.


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58691
  • Karma: +0/-0
Re:Prosím o radu na kloub. výživu ...
« Odpověď #9 kdy: 01 Listopad, 2023, 16:41 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58691
  • Karma: +0/-0
Re:Prosím o radu na kloub. výživu ...
« Odpověď #11 kdy: 02 Únor, 2024, 04:00 »
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо