Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kostka - kterou vybrat?

Autor Téma: Kostka - kterou vybrat?  (Přečteno 57121 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Jirka Valko

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #90 kdy: 06 Říjen, 2014, 13:08 »
Svezl a nejradši bych jí Elišce odvezl. Hodila by se, ale kdo má pořád kupovat nové stroje. Ten vývoj jde strašně dopředu. Rám je výborně udělaný. Myslel jsi na vše. 8) Stupátko je fantastický. ;) Tzv. nárazová zona aneb žralok dobře chráněný.Žralok mám od Elišky. :)

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #91 kdy: 06 Říjen, 2014, 18:50 »
Vzdycky je nejlepsi si dany produkt vyzkouset. Dneska uz tj bezne a je nakonec jedno, co nakupujes. Cim drazsi vec, tim jistejsi je si ji vyzkouset. ...ani se neptej, kolik mam doma lyzi, bot a blbin, nez jsem zjistil, co mam koupit :-)

Jirka Valko

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #92 kdy: 06 Říjen, 2014, 21:39 »
Já jsem na své poslední brndě klouzal ze stupátka celej Hrob. Na neděli jsem vyměnil boty a klouzal jsem taky. Spadnul jsem z ní a praštila mě do nohy. Tak jsem z ní tak trochu rozhozenej a zjistil jsem že nejsem jedinej. 8) Pak jsem viděl stupátko u tvojí a měl jsem chuť jí vyměnit.

Offline Kryspi

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-8
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #93 kdy: 06 Říjen, 2014, 22:16 »
já myslím, že stupátko stabilitu jezdce nenahradí ... navíc když tě zespoda něco přehlídnutýho pořádně kopne seš ve vzduchu a v tu chvíli je jedno, jak stupátko vypadá, když dopadneš vedle :) já bych chválil váhu, volbu velikosti kol a pokud jí nikdo v blízké budoucností nezlomí a to se teprve uvidí! jinak mě samozřejmě štve, že nemám volný kapitál, abych vůbec mohl uvažovat že jednu pořídím ... kdyby se třeba dala půjčit na jednu či dvě závodní jízdy a mělo to vliv na výkon možná bych začal šetřit. joo a taky obdivuju, že ses pustil do vývoje se cení!

Jirka Valko

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #94 kdy: 06 Říjen, 2014, 22:23 »
Kdyby měl Tobi koloběžku na půjčení, samozřejmě za nějaký poplatek, tak bych do toho taky šel.  8)

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #95 kdy: 07 Říjen, 2014, 09:37 »
Jirko: Vim co mas za brndu, je na kotoucich? Je-li a prodas ji tak jak je, jiste mas na moji na "V"ckach :-) Moje MOC 13.500,-

Kryspi: Pokud se bavis o silnici, mozna. V terenu jsi hooodne mimo. Pokud ti noha sjizdi dolu, zadnou stabilitu nemas! Pokud ti sjede noha, jedine si rozsekas kolena apod. Vis Kryspi, je legracni, ze si kazdy druhy porizuje ultra lehke biky ( nejlepe jeste v karbonu ), pritom uz ze sve podstaty jizdniho kola je zrejme, ze temer kazdeho psa uslapes i na leseni. :-) Naproti tomu se neresi hmotnost kolobezky ( nepocitam trenink ), ktera proste mechanicky nedava takove moznost psa ukopat.

Co se tyce praskani, ano, to zatim nikdo nevi. Ja na teto konstrukci jezdim uz pul roku a to byla z AL6060 tedy material na ešusy :-), pripadne CrMo.  AL 7020 ti nabizi pevnost srovnatelnou s oceli s DIAMETRALNE nizsi hmotnosti. Proto si myslim, ze ocelove garazovky zaniknou. Ocel se da delat jen v objemu jak to dela Kostka. Pokud by tedy nekomu moje brnda praskla, jiste se domluvime. Nejsem Asiat vzdaleny tisice a tisice kilometru... :-)

Brndy na zavodech pujcovat rozhodne budu. Asi tedy ne jako "pujcovna". Radeji bych daval prednost lidem, co o ni skutecne uvazuji. Pokud se nebude vas start kryt s jiz dohodnutym startem, proc ne. Pochopitelne zadarmo :-) Nejblizsi je Vroutek.

Jirka Valko

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #96 kdy: 07 Říjen, 2014, 15:57 »
Jen tak pro zajímavost. V cíli jsem šel za kamarádkou, která zmíněnou koloběžku tak nějak propaguje a souhlasila, že stupátko klouže. Škoda, že jsem to nevěděl dřív. Ted to musim řešit.

Offline Kryspi

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-8
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #97 kdy: 07 Říjen, 2014, 17:15 »
To: Tobi: Vím že máš plamené reakce, ale že mě obviníš z nestability a pošleš na silnici, to jsem nečekal ;D
Možná by bylo dobré pozorně číst  :'( Neříkej, žes nikdy netrefil třeba malý pařez schovaný v trávě u cesty, kudy si chtěl v plný rychlosti
střihnout zatáčku ... chtěl jsem říct, že je pak úplně jedno jak vypadá stupátko, protože držíš řídítka ty jedou rovně, ale zbytek koloběžky je v setině sekundy úplně mimo osu jízdy. Dokázal odjet závody v Těškově a v Horním Bezděkově na koloběžce K-bike K7 kolečka 16/12 na silničních pláštích (1. a 2. místo), nebylo sice úplně prestižní obsazení, ale co naděláš. Za svou stabilitu se teda nestydím a mimo nejsem. To jen tak pro pořádek 8) Na týhle koloběžce jezdím téměř denně má poměrně hladký stupátko, ale vystouplé podélné trubky a díky tomu je výborná orientace, kam si přesně položil nohu. V terénu jezdím na Ženíškovce a musím přiznat že kromě velké váhy bych jí vytknul právě to stupátko, je široký, všude stejný a tak někdy ztrácíš přehled kde stojíš. Tvoje stupátko je v tomhle myslím lepší, není tak homogenní, musel bych zkusit, zda je lepší ty hřebeny dát nad podélné trubky nebo kousínek pod ně ... No a mě by právě zajímalo, jak velký je rozdíl v rychlosti/čase na stejné trati, když jedu na tom svým "tanku" nebo na té tvojí lehčí. Jet na ženíškovce bez psa je opravdu celkem dřina, když to porovnám s 7,5kg K-bikem, to je fakt. Kolik váží ta tvoje? Ještě poznámka k brzdám, uznávám, že na závod asi zadní kotoučovku oželím, jen by mě štvala ta údržba bowdenů, jsem rád, že jsem se jí alespoň na jednom stroji zbavil. Tak se těším na zkušební jízdu, kdyby to šlo, tak si zamlouvám druhé kolo v Bělči :) nebo MR Horník, ale to mi přijde ode mě jako nehoráznost ... Ahoj Kryštof

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #98 kdy: 07 Říjen, 2014, 19:53 »
Na silnici jsem te poslal proto, ze to tam neposkakuje :-) Pokud mas preletet pres parez, je uz asi jedno, na cem stojis. Pokud ho trefis, neni to o stupatku!
Laborovat, ktera brnda je lepsi nechci! Kazdy ma jina meritka a jedine, co vim, ze spatna brnda je ta, co se na ni prasi v garazi. Nicmene existuje jednoduche neritko. Podivej se, na cem se jezdi OPRAVDOVE zavody a ta bude asi nejvhodnejsi. jiste ze se najdou nejake vyjimky, ale obecne asi neslapnes moc vedle.
K umisteni na zminenych zavodech ti gratuluji.
K-bike znam. Ja ale na detskych kolobezkach nejezdim. Pokud se jednou budu chtit zabit, zaprahnu si to za nasi dvojku :-) :-):-) kolobky s malymi koly se delaji za ucelem usetrit penize nebo pro jejich skladnost ( karavany, mhd apod. ). Rozhodne nikomu nedoporucuju na nich jezdit rychlosti blizici se 50ti km/h.
Moje vazi na pevne vidli do 9ti kg. Ale prinam se, ze jsem to jeste nevazil. Ram ma 3,4kg.
Ja mam bowdeny bezudrzbove :-) :-) ...to jako opravdu. :-) Ja budu jezdit na V-ckach. Nechci porad resit skrtani kotoucu. Navic se s nimi nechci tahat :-)

Offline Kryspi

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-8
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #99 kdy: 08 Říjen, 2014, 00:04 »
Díky váha je pěkná! Na silnici jsem jel na těch malých kolečkách 63,9 km/h, ale začínala se celá ošklivě vlnit :)
Kotouče se mi vždycky doškrtají zpátky do centru :) Měj se, ať se daří tobě i novým strojům. K.

Sampon z krkonoš

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #100 kdy: 11 Říjen, 2014, 15:25 »
Jen dodam nake srovnani kicbkke mi prijde hravejsi ale vratkej. Tobiho kolobka je stabilnejsi a prujzd zatacek ve vysoke rychlosti je jistejsi!!! Po otestovani v kosmonosech sem zrusil objednaku kicb... a objesnal dba tydle ramy. Jeden pro mne a druhejnpro vercu ktera u dvojky potrebuje stabilitu v zatackach. A k stupatku. Prvotne mne troslu sralo jak moc na ni ta noha drzi stipatko se do both zakousne a nepusti. Aleuz druhej start sem si na to zvykl a ocenil ho. Pro mne to je momentalne nej stroj. Uvidime zda nas doveze k poradnym vykonum

Jura

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #101 kdy: 31 Říjen, 2014, 07:55 »
já jsem již dva roky vlastníkem koloběžky Rebel a musím s odstupem času uznat, že jsem udělal dobře. Ta investice pro mě byla ze začátku hodně vysoká, proto jsem se hodně rozhodoval a srovnával. Po těch několika měsících pravidelného ježdění musím uznat, že vše funguje tak jak má, kromě standardního servisu jsem na něj vůbec nesáhl.. Kolega si vybrat nějakou no name a už toho lituje.. víc servisuje než jezdí..

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #102 kdy: 31 Říjen, 2014, 08:17 »
já jsem již dva roky vlastníkem koloběžky Rebel

Technická poznámka - aby příspěvek měl pro ostatní srovnávací hodnotu, je vhodné uvést a s kolika psy se na referované kolobce jezdí a jak rychle a jakým terénem. Každý má jiné nároky .. :)

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58476
  • Karma: +0/-0

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58476
  • Karma: +0/-0
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #104 kdy: 01 Listopad, 2023, 22:36 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru